Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet, hogy több napja késik a havi vérzés, de a teszt negatív? fórum

Mitől lehet, hogy több napja késik a havi vérzés, de a teszt negatív? (tudásbázis kérdés)


8. Zzzs
2014. dec. 6. 20:55
Mikor pár éve abbahagytam a fogamzásgátlót, pár hónap után nekem is nekiállt késni, volt hogy 40 nap is eltelt két vérzés között. Teszt persze mindig negatív. PCO, IR volt a háttérben. Ha most nem vagy babás, és még egyszer késik, szerintem a biztonság kedvéért vizsgáltasd ki magad!
2014. dec. 1. 20:19

Nekem is általában 28-29 napra megjön, de évente kb 1x előfordul, hogy 1 hetet késik.

Legutóbb jól is jött a késés, mert pont nyaralni voltam.

Nem tudom amúgy mi okozhatja. Én sose szedtem fogamzásgátlót.

2014. dec. 1. 19:46
nagyon szeretnék kisbabát is szóval mindennél jobban örülnénk ha kiderülne,hogy ö miatta maradt el a vérzés :)
5. Törpilla 89 (válaszként erre: 3. - Böbe24)
2014. dec. 1. 19:45
Bőbe24 igen rendben azt tudom,hogy késhet, de fél éve abbahagytam a fogamzásgátló gyógyszert és abban a 6 hónapban 28 napra minden nap ugyan akkor jött meg a vérzés.... és már eszembe jutott,hogy esetleg valami nagyobb probléma lehet vagy baba csak a teszt negatív....
2014. dec. 1. 19:44
Én pont most jártam így, egy hetet csúszott.
2014. dec. 1. 19:40
Szia Törpilla! Nekem van úgy hogy egy hónapot is késik ami sok okozója lehet. Nálam pl. a stressz okozza. Hormonfelborulás.
2014. dec. 1. 19:38
de mint ha a köldök és méh között részen " szúrkálna " fájna.Szerintetek?
2014. dec. 1. 19:37
Hasonló cipőben járt-e valaki mint én?! Több napja késik a havi vérzés, de a teszt negatív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook