Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jatekimadok ' Hoxakasztofa maskepp'...... fórum

Jatekimadok ' Hoxakasztofa maskepp'...... (fórumjáték)

2010. júl. 8. 17:58
Nem szeretek játszani, hanem imádok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 7. 11:19
Az általános szavakkal jobban boldogulok mint a helységnevekkel.Nagyon jó játéknak tartom.Minden nap játszom.Próbáltam már szavakat beküldeni,de mindig az a válasz jön,hogy van már ilyen.Aztán nem találkozom velük.
2009. dec. 24. 19:25
Én is szeretek játszani. A listán általában lent vagyok, nem csinálok belőle presztizst, fő, hogy járjon az agyam.
16. winny
2009. ápr. 24. 19:58

Minden nap ezzel kezdek:)

Voltam már a 100-as listán is.Olyan is volt,hogy elveszítettem mindent.

Hála a játékostársak vigasztalásának megy minden tovább.


Imádok játszani!

2008. máj. 4. 16:52
Mióta felfedeztem rabja vagyok imádom csinálni olyan mint a tökmagozás nem lehet abba hagyni de legalább ez nem hizlal
14. acci (válaszként erre: 13. - 98b468bba8)
2008. máj. 4. 16:32
Szerintem nem is lehet abbahagyni. ha leul az ember orakig nem tud felallni.Na de amikor van idonk miert ne?
2008. máj. 4. 16:29
Nekem az elején mindig lassan megy, de aztán én sem bírom abbahagyni.:)
12. acci (válaszként erre: 11. - Bobke)
2008. máj. 2. 20:51
Ne keseredj el menni fog. En is amikor tehetem jatszom.Csak mar azt vettem eszre ismetlodnek a varosnevek.[igaz En mar sokat megfejtettem]. Csinalg csak tovabb menni fog. Jo jatekot!!!!!
11. bobke
2008. máj. 2. 20:49
sziasztok,böbke vagyok.nekem nagyon nehezen ment,de már nem tudok egy napot se kibirni hogy ne játszak.igy is alul vagyok:)))
10. acci (válaszként erre: 9. - Gbobek)
2008. ápr. 23. 00:16
"Turelem rozsat terem"
9. gbobek (válaszként erre: 8. - Acci)
2008. ápr. 22. 11:37
Köszi a bíztató szavakat.
8. acci (válaszként erre: 7. - Gbobek)
2008. ápr. 21. 15:10
Ido kell mindenhez szep lassan felfogsz jonni. Csak ne gorcsosen jatsz,[arra gondolva hogy most rekordokat kell gyujteni] hanem lazan kedvtelesbol. Hidd el menni fog. Jo jatekot kivanok.
2008. ápr. 21. 11:01

Sziasztok!

Én is imádok játszani, hasonló bajok vannak velem is, ha elkezdem nem tudom abbahagyni. A kezdetekbe nekem is volt 26 rekordom,aztán nem volt időm géphez ülni. Lementem egyre, most küzdöm magam felfelé, de írtó nehéz.

2008. ápr. 20. 19:12
Sziasztok. Hát a hoxakasztófáról én is tudnék mesélni. Imádom ezt a játékot, először az volt a célom, hogy bekerüljek az első 100-ba, aztán nem volt megállás, az első 50-be, de ha nem követed nap mint a nap a játék menetét, akkor sok helyezést elbuksz, és visszaesel 5, akár 10 helyet is. Nagyon jó játék. A fórumjátékok is szenzációsak, van, hogy az egész "családom" egy feladott játék megfejtésén agyal órákig. Szupi! A Dominórát még nem próbáltam:( Jó játékot kívánok mindenkinek!
5. acci (válaszként erre: 4. - Gevi1931)
2008. ápr. 20. 18:42
Azt hiszem senki sem tudja konnyen abba hagyni a jatekot. En sajnos nem vagyok idomilliomos, mert dolgozni jarok,. Persze a parom miatt sem ulhetek mindig a gep elott, de azert szakitok ra idot. Meg az a baj ha ebben a jatekban nem vagy folyamatosan akkor, elveszited a helyezesedet. Valamint le szedegetik a pontjaidat. itt ha elkezdesz jatszani nincs megallas. Merre laksz Pesten?[ha megkerdezhetem]
2008. ápr. 20. 18:10
Nagyon szeretek játszani csak nálam is az baj nem tudom abba hagyni még az a szerencsén, hogy egyedül vagyok és annyit játszom amennyit az erőm birja mivel nyudijas vagyok és idő milliomos.
3. acci (válaszként erre: 2. - Anuszika@freemail.hu)
2008. ápr. 20. 15:50
Szia Nalam is hasonlo a helyzet, ha elkezdem nem tudom abba hagyni [de sokszor muszaly]. Tulajdonkeppen En mindenfele jatekot szeretek legyen az barmi.De ezt kulonosen.Szeretem a gyorsasagat, de sokszor a gep nem engedi.[mikor kiirja, hogy ne kattints olyan gyorsan akkor a falra tudnek maszni]Gondolom ezzel mas is igy van. Ennek ellenere, jo jatekot mindenkinek.
2008. ápr. 20. 06:11
Én is szeretek játszani, csak az a "baj", ha elkezdem nem tudom abba hagyni.Volt olyan, hogy még a dominóráról is lemaradtam, annyira magával ragadott a játék.
1. acci
2008. ápr. 19. 21:20
Szeretek jatszani, ezt a jatekot is sportszeruen uzom [csak az idom keves]. Aki szereti ezt a jatekot az latogasson ide. Itt megoszthatjuk egymassal sikerelmenyeinket, kudarcainkat, eszreveteleinket.Ezenkivul kicsit kozelebb kerulunk jatekostarsainkhoz. Mindenkit szeretettel varunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook