Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichopata férfiak az életemben fórum

Pszichopata férfiak az életemben (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. ina87
2017. máj. 13. 16:13
álarc ide vagy oda ha már hülyét csinál az emberből egy ilyen férfi ott már nincs miről gondolkodni kell rúgni mint macskát sz..ni
61. frinzy (válaszként erre: 59. - 871383ddcb)
2017. máj. 12. 14:59
ez pontosan így van. de azt is tegyük hozzá, hogy iszonyatosan erős kognitív disszonanciájuk van, tehát KÉPTELENEK dolgozni magukon legtöbbször, letagadják a vádakat, letagadják a valóságot, mert az ő fejükben amit ők tesznek, az jogos. ezt a valóságot pedig hajlandóak erejükön felül megpróbálni beléd plántálni, mert azáltal ha te ezt visszajelzed - vagy bárki más, akkor igazzá válik. ennek pl egy ilyen érdekes hasonlata a nyelvújító széchenyi a nagy magyar, aki valójában nem beszélt jól magyarul, hanem németül tudott, ezért megreformálta mindenki szókincsét:) nemzetközi példákat pedig mindenki ismer. ez a példa pl. valamilyen szinten ártalmatlan, de egy érzelmi sérülésbe - nincs mit tagadni - bele lehet halni. ha nem rock and roll a felfogásotok, akkor csak kerüljétek el ezeket AKÁRMILYEN vonzó
60. 563b626108 (válaszként erre: 26. - 0f332c4ec9)
2016. ápr. 23. 11:26
Én is ezen dolgozom.
59. 871383ddcb (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2016. márc. 27. 22:01

Jó hosszan bemásoltam alább a pszichopatákról. Manipulátorok. Mikor érzi, hogy kezded kiismerni és lelépnél, visszaédrsget. Mindig függővé, zsarolhatóvá teszi àldozatát. Amikor akár anyagilag, lelkileg, vagy fizikailag totál kiszipolyozta, talán más után néz. De addig nincs menekvés, mert követ, üldöz, zaklat. Sajnos olyan jól eladja magát, hogy mire rájön az ember kivel áll szemben, már nyakig benne van.

Sosem szabad a játszmáiba belemenni. Kizárólag a saját térfelén játszik, ahol egy normális ember elvérzik. Mindig következetesnek kell vele szemben lenni. És ha megszabadultunk tőle csak azon dolvozni, hogy visszaszerezzük a másokba, de főleg önmagunkba vetett bizalmunkat. Mert az első amitől módyzeresen megfosztanak minket az az önbecsülésünk.

2016. márc. 27. 21:50

George Simon Báránybőrben című könyvéből megismerhetjük a pszichopata személyiségét: rafinált manipulátor, aki szuggesztív beszédmódjával, hitelesnek látszó stílusával vonzalmat ébreszt, majd könyörtelenül kihasználja és tönkreteszi ismerőseit, párját, családját, környezetét. A szembeszegülőket érzelmileg zsarolja, jogaira hivatkozva lábbal tapossa a jogaikat, kétségbeesésbe kergeti végsőkig kiszipolyozott, tehetetlen áldozatait. Közben egy pillanatnyi lelkiismeret-furdalást sem érez, empátiát nem ismer, érzelmileg alulfejlett, az erkölcs szerinte hülyéknek való -- közéjük sorol magán kívül mindenkit. A közhiedelemmel ellentétben a pszichopaták ritka altípusa a baltás gyilkos, sokkal gyakoribb a házasságszédelgő, a fehérgalléros bűnöző, a tőzsdecápa, a bigámista és a többedik családban zűrt zűrre halmozó, kapcsolatokba ki-be sodródó, öntörvényű ember. Simon azzal fejezi be a remek gyakorlati-nevelési tanácsokat adó könyvet, hogy a pszichopata személyiségű (karakterzavaros) felnőttek aránya folyamatosan nő az utóbbi évtizedekben.

A pszichopata három személyiségjegy alapján diagnosztizálható: 1. nem szeret; 2. nem szorong; 3. tapasztalataiból nem tanul.

2016. márc. 25. 18:10
itt van most valami fejlemény?
56. kristo_f (válaszként erre: 49. - Jstefan)
2014. dec. 12. 17:59
Szoval te vagy Zoltán akkor!
55. kristo_f (válaszként erre: 44. - Unom)
2014. dec. 12. 17:57
Melyik volt az a reklám ahol ütögeti a fülét és bla-bla kiabálja hogy ne halljon mást?
54. 0ee0f21726 (válaszként erre: 52. - Baatkaa)
2014. dec. 12. 17:51

Elolvastam egy könyvet róluk. Tényleg félelmetes. Nagyon megtévesztőek, néha a pszichológust is képesek átverni.


Olyan munkahelyen dolgozom, ahol van pszichológus, aki régóta a szakmában van. Leírtam a palinak a jellemzőit neki, mindent elmeséltem, akkor még nem is gondoltam, hogy Ő az lehet, a pszichológus mondta. Arcátlanul hazudoznak, és félelmetes hogy nincs bűntudatuk. Meg az a tekintet. Visszagondolva... hideg, szúrós... és hatalmas fájhdalmat okoz.

53. Kilimcs (válaszként erre: 52. - Baatkaa)
2014. dec. 12. 17:11
hja, az sajna nagy szivás, ha a családban van ilyenb :(
2014. dec. 12. 10:08
A pszichopatakkal az a baj, hogy nem felismerhetoek elbol, mert rendkivul elbuvoloek es kedvesek tudnak lenni, mindenkit atvagnak! Sajnos sk tapasztalat, mert az ocsem egy ilyen not vett el - hala az egnek mar elvaltak -, de a csaladunkat mind anyagilag, mind lelkileg tonkre tette. Hazudnak es csalnak, szamukra csak onmaguk fontosak, ez a nember pl meg a gyerekei elol is eleszi a kajat, ellopta az osztalypenzt, stb. Az eg mentsen meg mindenkit az ilyenektol!
51. 0ee0f21726 (válaszként erre: 49. - Jstefan)
2014. dec. 8. 09:21
Szuper jó fej pasi vagy :) ilyet sem szoktak magukról mondani a pasik. Győzzön az EGOOOOO!
50. unom (válaszként erre: 49. - Jstefan)
2014. dec. 3. 20:12
Próbálj kicsit elvonatkoztatni. De ha nem ismered ezt a mémet én nem fogom elmagyarázni.
49. jstefan (válaszként erre: 44. - Unom)
2014. dec. 3. 20:11
Ezen a videón egy csaj van! Én pasi vagyok! Egy szuper jó fej pasi!
48. unom (válaszként erre: 47. - Jstefan)
2014. dec. 3. 20:10

Hol ott?

Ki tanított magyarul?

47. jstefan (válaszként erre: 44. - Unom)
2014. dec. 3. 20:09
Ott születtem,mindkét országban élek teljes egzisztenciával.
46. unom (válaszként erre: 45. - Jstefan)
2014. dec. 3. 20:08

Kérd vissza az óradíjat a tanárodtól.

Aki nem érti a mondandódat normális írásjelekkel, az a felkiáltójelek miatt sem fogja. Aki meg érti annak a sok felkiáltójel csak nevetségessé teszi.

45. jstefan (válaszként erre: 42. - Unom)
2014. dec. 3. 20:06
A fogyatékkal élők számára a közlemény nyomatékosabbá tétele,kiemelése, így tanultam mikor megtanultam magyarul!
44. unom (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2014. dec. 3. 20:04

Mióta élsz külföldön?

[link]

43. jstefan (válaszként erre: 39. - B00d33e65c)
2014. dec. 3. 20:02
Itt Berlinben,de Budapesten sem hallottam még hogy ki az az Emese, az is Hugarikum, mint a "pályinka"???
42. unom (válaszként erre: 41. - Jstefan)
2014. dec. 3. 20:01
Kielemeznéd, hogy a felkiáltójelek kényszeres használata minek a jele?
41. jstefan (válaszként erre: 40. - Unom)
2014. dec. 3. 19:56
Imádlak!!! Jobbulást neked!!!
40. unom (válaszként erre: 37. - Jstefan)
2014. dec. 3. 11:55
Nem baj, ha nem értasz egy célzást, de a tudatlanságodból a másikra következtetést levonni inkább téged jellemez.
39. b00d33e65c (válaszként erre: 37. - Jstefan)
2014. dec. 3. 11:54
Ha nem ismered Emesét akkor túl fiatal vagy!
38. bibity (válaszként erre: 33. - Unom)
2014. dec. 2. 23:52
Emese, most már indul a buszod :))
37. jstefan (válaszként erre: 33. - Unom)
2014. nov. 30. 21:46

Ha Emese nevű nő okozott neked lelki traumát, paranoiát az gyógyítható!!!

A paranoid személyiségzavar eggyel előrehaladottabb állapota az üldözési mániának, mivel ebben a beteg egész személyisége involválódik: a gyanakvás, a bizalmatlanság, az ártó szándék feltételezése kihat a mindennapi életre. Már több alkalommal jelezted hogy „Emese” iszonyod van, szakorvos tud neked segíteni!!!

2014. nov. 30. 21:43
Ha nem mondasz valamire határozottan nemet, olyan, mintha helyeselnél arra, amit ezek a pasik csinálnak és nem az, hogy bevonzod, hiszen próbálkoznak ők mindenkinél. Nem bevonzod, de el sem küldöd, így marad mindig az, hogy a főbb élményeid csak ilyenekkel lesznek és azt gondolod, hogy normális pasik nem is léteznek.
35. d1e807c461 (válaszként erre: 33. - Unom)
2014. nov. 30. 21:40
ki az az Emese? xD
34. gribedli*** (válaszként erre: 31. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 21:39

Nem hiszem, hogy előidézed a viselkedéseddel, hiszen ők már ilyenek és előtted is ilyenek voltak. Egyszerűen csak nem mondasz nemet, és ahogy írtad, később is elviseled ezeket a dolgaikat, míg egy másik nő nem tenné (mármint van, aki mégis, de te most ne ezekről vegyél példát!:D) Nincs ám abban semmi rossz, ha nem adsz második lehetőséget, próbálgasd a szárnyaidat, amikor látod, hogy valami gond van, küldd el őket a francba még addig, amíg nem telepedtek rád! És nincs semmi rossz abban sem, ha egy ideig szünetelteted a pasizást, egyszerűen csak "vagy". Kikosarazhatod nyugodtan a bunkóját, majd jön másik:)


Aki nem normális, azzal nem tárgyalsz. Nem vagy semmiről lekésve.

33. unom (válaszként erre: 32. - Jstefan)
2014. nov. 30. 21:18
Köszönjük, Emese.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook