Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az Angel Szépség és Egészség Centrumban működő endokrinológiáról? fórum

Mik a tapasztalatok az Angel Szépség és Egészség Centrumban működő endokrinológiáról? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 30. 20:03
Értem, köszi.
2014. nov. 30. 10:02

Én is magánban voltam, ugyan nem itt.


Korrektek a dokik, nem tukmálnak, ha ilyesmire gondolsz. Én minden fontos vizsgálatom magánban csináltattam/csináltatom, nem szeretek várni, szeretem ha végighallgatnak és nem csak darab vagyok.


Szóval vérvétel első körben, meg anamnézis, panaszok felvétele. Pajzsmirigy UH is lehet, de lehet,hogy csak a vérvétel eredménye után.

A vérvétel eredményei alapján további vizsgálatok, képalkotó vizsgálatok, főleg UH.

2014. nov. 30. 00:45
Sziasztok. Ismeri valaki ezt az intézményt? Endokrin vizsgálatra kéne mennem és van hozzájuk egy kupon, nem drága. Nagyon teljeskörű, összes mirigy, gyomor, vese, immunrendszer, enzimek, bőr, rengeteg dolgot vizsgálnak. Érdekelne, hogy volt-e már náluk valaki ilyenen, illetve ha itt nem, akko r más magánban volt-e bárki és mi a menete egy endokrin vizsgálatnak magánrendelőkben, hányszor kell menni és egyáltalán, hogy bánnak a pácienssel és főleg megéri-e magánba menni állami helyett, nem kezdenek-e el rámtukmálni mindenféle egyebet, szóval úgy egyáltalán jó ötlet-e a magánrendelő ez esetben. Nagyon köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook