Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire zavar, ha a fodrászotok csendes, szótlan? fórum

Mennyire zavar, ha a fodrászotok csendes, szótlan? (tudásbázis kérdés)

1 2
2014. dec. 23. 03:43

Néha imádom az ilyet :)

Ilyenkor szép lassan végig gondolom a dolgaimat vagy éppen megnézek mindent a szalonban .

45. M0ncsa (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. dec. 5. 20:16

Nekem az megy az idegeimre, ha folyamatosan pofazik. En sem vagyok egy nagydumas, es faraszt a sok szoveg. Legyen inkabb hallgatag :)


Fonokeidnek uzenem, hogy vannak emberek, akik a csendes fodraszokat szeretik, majd a te ugyfelkorod olyan lesz. A tobbi meg megy a pofazoshoz :)

44. pieta4
2014. dec. 1. 11:02
Arany középút.
43. emagdi
2014. nov. 29. 16:20
az áldás, ha nem beszél! :) ami a frizuárval v hajjal kapcsolatos azt mondhatja, de annyira utálom, mikor jönnek ezekkel a tipikus fodrászos témákkal, mint való világ, barátok közt és hasonló tévéműsorok eseményei.
42. c7c137858c (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 29. 15:47
Örülök neki, mert akkor minden idegszálával a frizurámra koncentrál.
41. syria (válaszként erre: 30. - 02ab46177b)
2014. nov. 29. 15:09
Az enyém (majdnem) tökéletes. Beszél, ha kérdezem, hallgat, ha mondanivalóm van. :)
40. töprengő (válaszként erre: 35. - SDitti)
2014. nov. 29. 10:20
Én se értem ha hozzám szól, és a búra alatt ülök. Ja és szárad a hajam, tehát zajos kicsit a búra..
39. grizus
2014. nov. 29. 00:53
Engem semennyire, mert kb. húsz éve jártam utoljára fodrásznál. Anyám szokta vágni a hajamat és az ő szótlansága nem zavar... helyette is fecsegek én magam.
38. labi
2014. nov. 28. 23:39
Az zavarna,ha ilyen lenne
2014. nov. 28. 22:41
egyáltalán nem zavar.
2014. nov. 28. 21:38
Ahova én járok, ott kibeszélik a világ dolgait meg az összes falubeliét... De legalább, mivel sokan vannak,énmaradhatok csendben. Szörnyű, de nagyon jól vág, bár egyre inkább gondolkodom a váltáson,mert a sok duma és egyszerre odarendelt vendég miatt egy festés 2,5 óra. Igaz, engem nem látnak túl gyakran.
35. SDitti (válaszként erre: 30. - 02ab46177b)
2014. nov. 28. 21:27
:))) Én is jobban örülnék, ha hallgatna. Főleg, hogy nem monológot tart és hajszárítás közben kb. egy mukkot se értek. (Lehet, hogy süketebb vagyok az átlagnál.) Jah, és igen, az az erőltetett mindent tudni akarok általában jellemző a fodrászokra.
34. töprengő (válaszként erre: 13. - LD-na)
2014. nov. 28. 21:13

Ez pindurkát durva. Több éve vagy ott?

A fodrászomat kb 18 éve ismerem / járok hozzá. Vele szoktam dumcsizni, inkább kevesebbet.

Vendég irányítja a beszélgetést, sztem.

Vágni, mennyit, ritkítás, stb, meg kell beszélni.


Én se szeretném ha egyfolytába mögöttem lenne a meós, vagy a főnök. ( mást csinálok )

33. sacc01
2014. nov. 28. 21:12

Én egyszer azért váltottam fodrászt,mert ő egy szót sem szólt...Tényleg,és az marhára feszélyezett.

De az se jó,ha be nem áll a szája,valahol a kettő között.:)

2014. nov. 28. 21:04
én nem szeretek beszélgetni. essünk túl rajta oszt jóvan. bár évente 2x lát fodrász így nagyon nem kell tartani ettől :)
31. gaby82
2014. nov. 28. 20:55
Én azt szeretem ha beszélgetünk és nem feszengek..
2014. nov. 28. 20:51

Van ilyen fodrász? Mondjátok meg az ország melyik részén, biztos ezentúl hozzá járok.


Sajnos a fodrászokra az a jellemző, hogy ha már második alkalommal megyek hozzá röhtön elkezd olyan dolgokról érdeklődni, amihez az ég világon semmi köze.

29. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 28. 20:48

Hmmm, az en fodraszom olyan, hgy alig lehet a szavaba vagni :) Igazabol en lazulni megyek, nem zavarol, ha karattyol, ha csendben lenne...na ,azt elkepzelni semtom :) Ugyanez a kormos, kozmikus, masszoz...Hulyen ereznem magam, ha kuka lenne.


Amig a vendegeidet nem zavarja, addig a fonokeid ne szoljanak sztem, ezt nem tudnad veluk megertetni? Lehet, hgy hozzad olyanok jarnak, akik csendre vagynak.

Bar, bevallom en csendes fodrasszal meg sosem taliztam, pedig jo par atment mar a fejemen, mindnek szofosasa volt :D

28. syria (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 28. 20:43

A főnökeid hülyék, ha nem tudják, hogy minden vendégnek másra van szüksége. Az egyiknek arra, hogy kibeszélhesse magát, a másik meg éhes az üzletben leeső pletykákra. :D

Ha egy főnök nem bízik meg az alkalmazottjában, ott a főnökben van a hiba.

2014. nov. 28. 20:32

Nekem anyukám fodrász. Aki olyan, azzal nem kell beszélnie se: az illető kérdés nélkül elmondja, amit akar, elég neki egy "aha" vagy egy "értem".

Aki meg nem akar beszélgetni, attól kérdezhetsz bármit...:)

2014. nov. 28. 20:25
Nekem az a fontos,hogy lássam rajta tudja mit csinál. Az külön ajándék számomra ha nem kell a semmiről beszélgetnem 1 órát. Nem mindenki szereti ha beleül a székbe és már indul is a pofagyalu. Ez nagyon vendég függő.
25. Aquatica (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 28. 20:20
Nyugi van olyan vendèg is aki folyton beszèl ès be nem áll a szája.ès van h zavaró sok. Farasztó. De èn úgy vagyok vele ; mondja ha jól esik neki.es van aki csendes. Sztem èrzi azt az ember hogy kivel kell ès kivel nem. Szerencse nekem a vendègeim, már szinte a barátaim.oda jonnek pihenni vagy èpp csacsogni.
24. viva70
2014. nov. 28. 20:07
Túlzásba vinni nem kell a beszélgetést, de nem hátrányos dolog, ha a fodrász megtalálja a hangot a kuncsaftokkal. Érezni kell kinél, mi jön be...
23. kriszta773 (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 28. 20:05

szerintem egy fodrásznál az a legfontosabb, hogy ügyes legyen, és passzoljon az elképzeléshez, a vendéghez az, amit kreál :) hogy szótlan vagy pletyis, az mindegy.


valószínűleg a főnökeid sem azt akarják erőszakolni, hogy fossad a szót, de a szolgáltatásokban azért fontos a barátságosság, ami együtt jár néhány szóval és mosollyal :) szerintem a fodrászt bizalmi alapon is választják az emberek, nem mindegy, mit művel a fejeken :) a munkádat is megkönnyítheti, ha pár szót legalább beszélgetsz a vendégekkel, és megismered őket, több visszajáród lehet, és jobban tudhatod, milyen stílus passzol hozzájuk, mi fér bele a hajakba

22. 408020f45e (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 28. 20:02
Amíg meg nem ismered a vendégkörödet, addig nehéz is beszélgetni. Az időjárás, a divat vagy a sztárpletyik pedig nem mindenkinél nyerő.
21. spinneli (válaszként erre: 1. - LD-na)
2014. nov. 28. 19:54
Én ilyet keresek, nem szeretek a semmiről beszélni órákig.
2014. nov. 28. 19:51

Hát nem tudom, az enyém olyan, hogy harsány, a fülemtől 15 cm-re (mert ugye odahajol, ha vágja), ott nyerít. F...sa a szót, de mindig az ő problémái kerülnek terítékre, szóhoz sem jutok.

Most váltok egyébként, azért nehogy már én igazodjak az ő éppen aktuális hangulataihoz.

De visszatérve a kérdésre, nem zavar(na) egyáltalán, ha szótlan lenne.

(Az már sokkal jobban zavarna, ha engem, miközben fodrászolja a hajamat, levegőnek néz, és mással dumál).

2014. nov. 28. 19:49
Téged választanálak, mert én szinte szundikálok hajvágás közben. Nem jó ha valakiből dől a szó :)
18. LD-na (válaszként erre: 17. - Lidércke35)
2014. nov. 28. 19:38
:D köszi
2014. nov. 28. 19:36
Nekem, a kedvencem lennél!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook