Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nyomja az egyik mellemet a melltartó? fórum

Miért nyomja az egyik mellemet a melltartó? (tudásbázis kérdés)

2014. nov. 28. 18:57

Nekem mérettábla szerint 80D a méretem, de 75E-t hordok. Viszonylag szélesek és lógósak a melleim, és széltében az E kosarat töltik ki kényelmesen, a D már szúrja itt-ott a sarkukat. Az itthoni boltokból csak a triumphból szoktam méretet találni, de az utóbbi években, inkább külföldről rendeltem panache márkájút.

Az egésszel két dolgot akartam mondani. Az egyik, hogy a méret tábla nem mindent vesz figyelembe, érdemes kísérletezni fazonok közt, és extrémebb próbáknak is kitenni a melltartókat a próbafülkében, helyben futás, ugrálás, legalább 5 percet eltölteni benne, beállítani rendesen stb. És ha találsz egyet, ami beválik, akkor amellett évekig ki kell tartani.

A másik, hogy érdemes a drágább darabokat is megnézni. Sokkal jobb a szabásuk valahogy, nem csak úgy néznek ki, mint egy melltartó, de úgy is működnek, és a legtöbb igen intenzív használat mellett is évekig kitart.

6. simple (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2014. nov. 28. 18:45
Nekem is a bal nagyobb. Hordjál sportmelltartót, olyat amiben nincs merevítő.
2014. nov. 28. 18:43
Itthon nem is szoktam hordani, de mégis társaságba hogyan mehetnék melltartó nélkül...engem nagyon zavarna.
2014. nov. 28. 18:41
Ne vegyél fel melltartót. :)
2014. nov. 28. 18:40
Varratni egyet-kettôt.
2014. nov. 28. 18:39
Jahh azt el felejtettem leírni, hogy a bal mellem nagyobb mint a jobb...
2014. nov. 28. 18:38

A bal mellemet kb. 1 hónapja egyfolytában nyomja a melltartó. Arra gondoltam rossz a melltartó méret, de egyszerűen nem találok olyat ami jó lenne és fogalmam sincs mit csináljak.


Eddig mindig 80B-s melltartót hordtam, mivel nyomott úgy gondoltam kicsi és c kosarasat veszek, de mivel a b kosaras melltartók is van hogy elállnak kicsit középen így inkább gondoltam megmérem magam és így egy mérettáblázat segítségével választok. Na, a mérettáblázat szerint rám 75A méretű melltartó való :O

Na de az meg tuti kicsi, ma vettem egy 75b-s, akkor kényelmesnek tűn de most a bal mellem alul megint fáj.


Szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook