Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már ill. ismeri valaki a Powerspin-t? Véleményekre lennék kíváncsi. Megéri megvenni? fórum

Próbálta már ill. ismeri valaki a Powerspin-t? Véleményekre lennék kíváncsi. Megéri megvenni? (tudásbázis kérdés)


5. emagdi (válaszként erre: 4. - Naphal)
2014. nov. 27. 15:59

ajándéknak jó, jól mutat.

de mondjuk az tuti, hogy egy ilyet (ideértve a többi teleshopos és hasonló cuccot is) bárki hosszabb ideig használna.


de mondjuk legalább a "kariajit" letudod vele, arra jó :)

2014. nov. 27. 15:57

Ajándék lenne, nem nekem. :-)

Amúgy nem mindenkinek van kedve egyedül konditerembe járni - akinek ajándékot keresek, az is ilyen, ő inkább otthon súlyzózik, stb.


Abból indultam ki, hogy a powerball is jó, azt a sebész orvosunk ajánlására veszek a fiamnak.

3. emagdi (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2014. nov. 27. 15:51

lakásbaN

(bocs)

2014. nov. 27. 15:51

szerintem az árából inkább vegyél egy havi bérletet egy konditerembe, többre mész vele :)


el nem tudom képzelni, hogy az ilyen abszolút egyoldalú eszközöket valaki két hétnél tovább használja (de addig is minek?:))


de te tudod, ha még kevés vacak van a lakásba, akkor végül is porfogónak megteszi :)

2014. nov. 27. 15:31
Próbálta már ill. ismeri valaki a Powerspin-t? Véleményekre lennék kíváncsi. Megéri megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook