Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gázbeton ház fórum

Gázbeton ház (beszélgetős fórum)


9. Yulcsy (válaszként erre: 8. - Nefaria)
2014. nov. 28. 07:41
Nagyon szépen köszönöm!Hasznos volt!
2014. nov. 27. 21:23
A mi régi házunk is kb 86ban épült, és gázbetonból. Azóta eladtuk, mert elköltöztünk a városból, de néha elmentünk arra, csak nosztalgiából, ha úgy adódott. A vevők szépen felújították, leszigetelték, befejezték. Sajnos a szüleimnek elfogyott anno a pénze, így sokáig vakolatlanul, majd kapart vakolattal (szín nélkül) állt nagyon sokáig, tul.képp eladásig, ami 2002ben volt. A tetőtér be sem volt fejezve, nem volt még ilyen modern szigetelés, mint ma. Na a lényeg, hogy nekünk soha semmi bajunk nem volt ott, nem repedtek a falak, nem omlott ránk, stb stb. Meg mint írtam, a vevők szépen befejezték, nagyon szép kis ház lett belőle. Vagyis nem kicsi, mert 100 m2 + teljes pince, teljes tetőtér. Még mindig áll :) Remélem segítettem. Magáról az anyagról nem tudok többet. Ilyen marha nagy téglák voltak, ilyen lukacsos, vagy szivacsszerű gázbeton, szürke színű. Sem könnyű nem volt, sem puha.
2014. nov. 27. 20:46
Még valaki?
2014. nov. 27. 15:14
Remélem, nem egyenlô a már betiltott szilikáttal.
5. Yulcsy (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2014. nov. 27. 15:05
Elmondanád,hogy miért?Akár privátban is!Köszönöm
2014. nov. 27. 14:43
Szerintem nem egészséges. (saját vélemény)
2014. nov. 27. 14:36
Köszi!Annyit tudunk,hogy 1986-ban épült.
2014. nov. 27. 14:20

[link]


Ezt bújd át, derítsd ki, hogy a ház mikor épült, tehát melyik gyárból származhat a falazóelem.

2014. nov. 27. 14:12
Sziasztok!Családi házat szeretnénk vásárolni.Találtunk egy minden szempontból megfelelő ingatlant.DE... gázbetonból épült.Nem ismerjük ezt az anyagot.Nagy segítség lenne,ha írnátok róla.Főleg a személyes tapasztalatnak örülnék a legjobban.Köszönöm!(telefonról netezek,korlátozottak a lehetőségeim,de figyelem a fórumot!!)Köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook