Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Na és mi van, ha valaki visszahízott? Mi van a lelkében? Vagy csak én vagyok ilyen balek? fórum

Na és mi van, ha valaki visszahízott? Mi van a lelkében? Vagy csak én vagyok ilyen balek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. eb85e22a13 (válaszként erre: 71. - Bucóka20)
2014. dec. 2. 05:44
Úgy legyen!:)
71. Bucóka20 (válaszként erre: 70. - Eb85e22a13)
2014. dec. 2. 00:43

Rendben , mindenkeppen!

Remelem egyszer es mindenkorra sikeul a vegere jarni.:)

70. eb85e22a13 (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2014. dec. 1. 17:31

Igen, jellemző a pcos-re a fokozott szőrösödés. A hormon probléma miatt vannak a gyull. csomók is.

Még jó, h.a vérzés rendben van/még/. De nem minden tünet jön ki mindenkin.

Nem tudom, h.a ciklus hányadik napjára esik dec. 9, de sajnos különböző időpontokban kell nézetni a különböző női hormonokat, bár gondolom most elsősorban uh lesz a pcos miatt. Mondjuk a labor papíron feltüntetik az adott ciklus szakaszra /follikul., ovul., luteál., posztmeno./jellemző normál határértékeket is, így ha nem pont megfelelő napon mész, akkor sem felesleges a vérvétel női hormonsorra ami NEM a pcos-t illeti..2.-5 .ciklus napon érdemes pcos-t nézetni. Az lh-fsh arányból egyéb ciklus napokon pcos-re vonatkozóan nem lehet biztonsággal következtetni.

Majd írd meg ha van kedved, hogy mi volt..

69. Bucóka20 (válaszként erre: 68. - Eb85e22a13)
2014. dec. 1. 14:41

Még csak borgyogyasznal vtam mert a honalj kornyeken alatt nem pont ott ahol borotvalom ,ott jottek es jonnek is ki ilyen nagy gyulladasos csomok es nagyon csunyan hegesen gyogyul.

Ezt mentem megmutatni,kozbe latta h az allamon is illetve az allamnal is megvan erosodve a szor.


Kerdezte a menzeszem h rendben van e ?

Mondtam h igen !


Erre meg rajon a nagy sulyfelesleg .


Dec 9en megyek nogyogyaszatra.

A tobbi majd kiderul.

68. eb85e22a13 (válaszként erre: 67. - Bucóka20)
2014. dec. 1. 07:15

Sajnos akkor nagy esély van rá, hogy inzulin rezisztenciád is van, vagy nagy hajlamod van rá.

Nem tudom, hogy csinálsz -e ir diétát, de mindenképp kellene, a pcos is rendbejönne, vagy javulhatna. De miért csak "gyanú" a pcos? Hüvelyi uh egyértelműen mutatja a pcos-t.

Sajnos semmilyen fogyókúra nem hatásos, vagy nem hosszú ideig, ha valakinek kezeletlen hormon problémája van. Biztos volt már jó pár vizsgálat nálad, nem tudom, nem írtad, de addig kellene menni, míg nem jönnek rá mi az igazi ok. Így sajnos önhibádon kívül hízol.

2014. nov. 30. 22:46

Nem jó érzés,nekem biztos nem.:-S

Én kb 3,5 éve fogytam le 24kg kb.Elég rövid idő alatt (fél év).

Idegesség,stressz(kis szerelmi bánat) miatt.

Aztán beleöltem minden bánatom a sportba, meg minden másba.:) (buli stb)

Jött a nagy szerelem, 2 év alatt kb dúrván 30kg jött vissza.


Nem érzem jól magam.

Mostanában derült ki,h valami nem oké a hormonháztartásommal,PCO gyanús vagyok.

Úgyhogy elég szarul érzem magam a bőrömben.

De próbálom leplezni. :P

66. Icuska538 (válaszként erre: 62. - Eb85e22a13)
2014. nov. 28. 14:45
Most is azt mondom nem neked cimeztem mert akkor megszólítottalak volna ...de tudod gondolj amitakarsz ...én is ugyanúgy elmondhatom a véleményem mint te ....de szóra sem érdemes ....
65. 3ac7412569 (válaszként erre: 1. - Krisz38)
2014. nov. 28. 12:50

Fogadd el magad.

Én már nem szeretek enni, egyáltalán, de nem vagyok karcsú.

Nem mondom, hogy szeretem magam-ez inkább lelki baj-de testileg elfogadtam magam. Úgy öltözöm, hogy guszta legyek a túlsúly ellenére is.

64. bibity (válaszként erre: 63. - Eb85e22a13)
2014. nov. 28. 12:48
Szia, jöhet a termék neve priviben:) most még infót gyűjtök, olvasgatok, de lehet, hogy kipróbálom!
63. eb85e22a13 (válaszként erre: 55. - Bibity)
2014. nov. 27. 22:12

Megint szét leszek osztva, hogy írok, de nem bírom ki:D

Nagyon jól gondolod, a K vitamin nagyon fontos. De ha adhatok egy tanácsot, próbálkozz még "K" komplexszel,/természetes, növényekből kivont csepegtetős / sokkal jobb lesz az eredmény.

Ha esetl. érdekel , tudok ajánlani priviben jó terméket.

62. eb85e22a13 (válaszként erre: 58. - Icuska538)
2014. nov. 27. 22:08

Másnak nem szegezhetted, mivel én írtam előtted arról, hogy a zsír nem hizlal.A te mondandód sokkal inkább volt kioktató, ha már itt tartunk:"A zsíros kaja nem hizlal? És a koleszterinszintnek a keringésnek nem árt a túlzott sok zsír ? Szerintem nagyon is , mindent de módjával!!!!".

De egyébként meg egyált. nem tartom egyik hsz-t sem kioktatónak, csak vélemény nyilvánításnak. De elég baj, hogy már azt sem lehet egy topicban, csak bólogatni.

Mire gondolsz, hogy "kinél mit okoz?" Te azt mondod egészségtelen a sok zsír. Én is azt mondom, nem is írtam eddig sem mást, csak azt, hogy nem a zsír hizlal.Tehát ebben egyetértünk. Ja, vagy azzal nem értesz egyet, hogy gyors szén-hidrátból nem érdemes túl sokat enni, mert az egészségtelen, és hizlal?

De egyébként meg végül is mindegy ki mit gondol.. , Neked is, hogy én mit, és viszont ugyanez igaz..:)

Csak gondoltam, hogy a Hoxa arra való, hogy mindenki leírja a gondolatait..:)

61. kriszta773 (válaszként erre: 53. - 3d787b167a)
2014. nov. 27. 21:54

ezt szerintem nem lehet általánosságban elmondani, ha megnézed az olyan túlsúlyos emberkéket, akiknek sikerült normál súlyra fogyni, tizenéveket tagadhatnak le, annyit fiatalított is rajtuk a fogyás :)


a túlzott soványság is káros, mind külsőre, mind egészségileg, hosszú távon a szervezet megsínyli azt is, ha túl sok felesleges cuccal terheljük, és azt is, ha keveset kap a normál üzemmódhoz :)

2014. nov. 27. 21:26
Persze nem akarok ilyen pesszimista lenni. Nyilván ha teszel ellene, akkor talán meg tudod úszni visszahízás nélkül.
2014. nov. 27. 21:25
Én se sokszor visszahíztam már...Sokszor többször annyit, mint amennyit leadtam. Ehhez az érzéshez is hozzá lehet szokni és csak annyit mondanék neked...
58. Icuska538 (válaszként erre: 42. - Eb85e22a13)
2014. nov. 27. 20:47
Te Dr vagy? Vagy te vagy a valaki aki mindent tud és mindenkit oktat....Én nem konkrétan neked szegeztem a mondandóm de te kioktatsz ...legyen igazad és várd meg a későbbi éveket ... kinél mit okoz ..legyen szerencséd és semmi bajod ne legyen ...
2014. nov. 27. 12:49
Jöhet a finom csülök Pékné módra, rá egy pohár fehér szárazbor és irány a kert :D
2014. nov. 27. 11:54
Nem csak te vagy. Én is. :/
55. bibity
2014. nov. 27. 11:16
Én is a nagy titkot keresem! Most gyanús, hogy megtaláltam, nálam mi a bűnös: K-vitamin hiány! Hónapok óta stagnált a fogyásom, aztán rájöttem, hogy amikor ment szépen, akkor ebédhez husi, teljes kiőrl. Kenyér stb. mellé mindig volt 150-200 g párolt spenót, kelbimbó, zöldbab és társai (mirelit zutty a lábosba, 10 perc párolás). Ezek a zöldségek gazdagok K vitaminban! Most visszahoztam ezt a szokást, és mintha megint megindulna! Persze kalória deficit az megvan, de egy ideje úgy sem tudtam fogyni... Ha valaki kipróbálja rajtam kívül, és bejön, szívesen olvasnám!
54. kódok (válaszként erre: 50. - Kriszta773)
2014. nov. 27. 10:53
Enni muszáj,szóval majd valamilyen dagasztós receptet keresek :))
2014. nov. 27. 10:43

Bizonyára bugyután hangzik, de aki kissé ducibb, lélekben szebb, megértőbb, derűsebb, mosolygósabb, kevésbé hiú".


Volt egy kolléganőm, botsáska volt, de még fogyni akart. :/ Öregebb volt az arca sokkal, mint a hason korúaké, nem tudott szívből nevetni, olyan igazi savanyú uborka volt.


Ha szereted magad, a világ is szeret téged. ;)

2014. nov. 27. 10:37
Mondjuk tök mindegy, hogy a túl sok ch-tól (mert ettől is), vagy a túl sok transz zsírtól vagy ezek kombójától alakul ki a magas koleszterinszint, szerintem még normál súlynál is csúnyák azok a szem körüli zsírbigyók, "grízes" lerakódások vagy még rosszabb, sötét karikák ilyen kakastaréjszerű lerakódásokkal tarkítva. A magas koleszterinszinttel megáldott emberek felénél ez kialakul és nincs az a korrektor, ami eltakarja, sőt, szemhéjplasztika nélkül el sem tüntethető, akkor sem, ha végül sikerül letornázni a k.szintet. Úgyhogy jobb eleve megelőzni. Ez nemcsak kilók függvénye, mert a férfiaknak tetszik ilyen is meg olyan is, molett, vékony, stb. de a minap láttam egy ismerősömet, aki nem túlsúlyos, van rajta olyan max 10kg, de évek óta szenved a koleszterinje miatt és már ilyen a szeme, amit írtam:( Sajnálom, mert 10 évvel öregebbnek néz ki és csak 41 éves.
51. gribedli*** (válaszként erre: 37. - C7c137858c)
2014. nov. 27. 10:30

:DDD


Akire meg eleve hányinger jön, ha ránéz a csülökre, annak ez nagyon könnyen megy!

50. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Krisz38)
2014. nov. 27. 10:24

szerintem ha valaki nem tud mértéket tartani az étkezésben, az nem arról szól, hogy de hát én szeretem a töpörtyűt, nem tudok tenni ellene :) valószínűleg túlzott örömforrássá vált az étkezés, vagy esetleg nincs is nagyon más örömforrás


ha valaki szereti a zsíros kajákat, vagy épp az édességet, az ne válasszon olyan diétát, étrendet, amikben ezek tiltva vannak, mert csak ideig-óráig tudja betartani. de az sem megoldás, hogy márpedig én ilyen vagyok, fogadjanak el így, és zabáljunk mindörökké :) a kilók nemcsak visszajönnek, hanem tovább gyarapodnak majd, ha nincs változás az életmódban, ez pedig idővel nemcsak látványra lesz igen lehangoló, de az egészséget is negatívan befolyásolja majd minden téren


tényleg a kajának kéne ennyire a középpontban lennie, hogy nem lehet kontrollálni, mikor, miből és mennyit egyen az ember, hogy ne dagadjon elefánttá?

2014. nov. 27. 10:16
További szép napot!:)
48. eb85e22a13 (válaszként erre: 47. - B00d33e65c)
2014. nov. 27. 10:15
Olvasd el ha van kedved az elejétől az összes hsz-et ebben a topicban. Azt írom, h.nem a zsír a gáz, nem az hízlal, tehát nem igaz, h.a zsír mentességet pártolom. A ch-ról írom, hogy hízlal, de bármelyik topicban elolvashatod, h. nem vagyok híve a túl kevés szén-hidrátos kúráknak. A kalória számolást meg f.szsá.gnak tartom, sok helyen leírtam már szintén.
47. b00d33e65c (válaszként erre: 46. - Eb85e22a13)
2014. nov. 27. 10:11
39. mintha nekem szólt volna...
46. eb85e22a13 (válaszként erre: 43. - B00d33e65c)
2014. nov. 27. 10:10

Te jól kész vagy..:D Pont melletted beszéltem, és a zsír mellett:D

De ha tőlem látsz valaha is olyan dumát, és bemásolod, hogy valaki egyen zsír mentesen, vagy ch mentesen, fizetek 10 millát neked:D

Atkins ellenes vagyok/túl kevés ch/, 80 g.ch alatt senkinek nem ajánlok kúrát, a zsír mentességet végképp hülyeségnek tartom.

A kalória számolás teljesen felesleges, nem az hízlal. Írtam valaha ilyet? Egyált. hozzám intézted a soraidat?:D

45. kódok (válaszként erre: 44. - Eb85e22a13)
2014. nov. 27. 10:07
..nagy igazság ,mesteri lángelme.Kié lenne?:)))
44. eb85e22a13 (válaszként erre: 41. - Kódok)
2014. nov. 27. 10:05
Te életed, te tested...:)
43. b00d33e65c (válaszként erre: 39. - Eb85e22a13)
2014. nov. 27. 10:05

Csak azt nem értem,hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni!Azért mert nem eszem nyúl módjára és nem számolom a kalóriákat még nem vagyok beteg!Sőt!!

Csak nem kell belebeszélni az emberek fejébe ha az a normális,ha minden szénhidrátot és zsírt elhagy és az a szuper ha kimegy legelni mint a kecskék!

Nem vagyunk egyformák!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook