Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az e-mail-ban történő felmondást el kell fogadnia a munkáltatónak próbaidő alatt? fórum

Az e-mail-ban történő felmondást el kell fogadnia a munkáltatónak próbaidő alatt? (tudásbázis kérdés)

20. syria (válaszként erre: 18. - Emi1206)
2014. nov. 27. 19:31

Remoni nem irt hülyeséget.

Különben is: szokjunk már le végre a XXI. században az egy négyzetcentiméteren terrabyte-okat tároló kütyük idején az erdőket legyilkoló papírok környezetszennyező kinyomtatásáról!


Szerintem, ha aggályossá válik, simán be lehet határolni, bizonyítani, hogy ki küldte az e-mailt.

2014. nov. 27. 15:06

Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz, de ha elektronikus úton teszed, akkor hogy lesz bevezetve az okiratokba? Hisz - gondolom - be lettél jelentve, adóztak utánad - ezeket viszont már nem tudják a munkahelyen elintézni egy fecni alapján.

Azon kívül csakis akkor fogadható el hivatalos iratnak egy e-mail, ha az elektronikus aláírással is el van látva, a megadott mailodról küldöd, és minden adatodat igazolod.

18. emi1206 (válaszként erre: 16. - Syria)
2014. nov. 27. 05:22
Ez az, hogy nem lehet pontosan tudni, hogy ki küldte az e-mailt. Aláírás nélkül pláne nem, de az aláírás se sokat bizonyít, mert bárhonnan be lehet szkennelni egy aláírást.
17. 408020f45e (válaszként erre: 16. - Syria)
2014. nov. 26. 19:51

De akkor, amikor mindenütt az eredeti papírokat kérik, mert a másolat nem hiteles, akkor ez hogy lenne az? Márpedig egy munkaszerződés vagy annak felbontása eléggé hitelesnek kell, hogy legyen.Vagy viszi majd az otthon házilag kinyomtatott papírját a NAV-hoz meg a Tb-hez. Hihető, hogy azt majd ott elfogadják?

Szerintem ezt személyesen kell intézni.

16. syria (válaszként erre: 2. - Olga55)
2014. nov. 26. 18:50

Szerintem igen.

Az e-mail napjainkban a világon a leggyorsabb és az egyik legjobban dokumentált hírfolyam. Pontosan lehet tudni ki, mikor, kinek, mit küldött. Ráadásul pillanatok alatt visszakereshető. (Már akinek nem mániája a levelek törlése.)

Amihez nem követelnek meg kimondottan kézzel fogható papírt, mindent így intézek. (És tizensok évre visszamenőleg elő tudok rántani bármit. :D)

15. Tavirózsa :) (válaszként erre: 14. - Remoni)
2014. nov. 26. 17:23

Rengeteg h. tv. van hatályban. Például az is, hogy most már sms-ben is tájékoztathatnak arról, hogy esetleg elhunyt egy családtagod a kórházban! :(

Milyen etikus ez is!

14. Remoni
2014. nov. 26. 17:15
A munkatörvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény („Mt.”) hatályba lépése (2012. július 01.) óta a munkaviszonnyal kapcsolatos bármely jognyilatkozat, tehát a felmondás is megfelel az írásbeliség követelményének, akkor is, ha az elektronikus dokumentum formájában készül el. Ráadásul a jogszabály nem követeli meg az érvényességéhez az elektronikus aláírást sem.
13. c7c137858c (válaszként erre: 2. - Olga55)
2014. nov. 26. 16:14
Ilyen, jogi értelemben fontos dolgoknál a legtutibb még mindig a tértivevényes levél.
12. tamtamano (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2014. nov. 26. 15:29
Ez a legjobb ötlet! Ha mákja utálja a szomszéd, és tesz a felmodásos szöveg mellé egy kis ezt- azt, hogy mit / nem / üzent nekik a volt munkatársuk...
11. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Olga55)
2014. nov. 26. 14:48
Nem, csak papíron. pl. Fax, az már igen, de korrektebb a levél.:))
10. Tavirózsa :) (válaszként erre: 2. - Olga55)
2014. nov. 26. 14:46

Miért nem tudod ezt személyes megtenni, hisz próbaidő alatt még csak különösebb indokod sem kell, hogy legyen!

Én nem ajánlanám ezt a lehetőséget, elég alpári dolog!

2014. nov. 26. 14:45

Igen, bár jobb a papír alapú egyértelműen, de az új Mt szerint elfogadható ez is, egy előadáson külön kiemelte a jogász.

Én el szoktam fogadni, mást úgyse lehet tenni.Ha nem akar többet dolgozni jönni az illető, nem fog, akkor már könnyebb egyszerűen lezárni.:)

2014. nov. 26. 14:41
írd alá, majd szkenneld be és úgy küldd el emailben. úgy nem lehet belekötni:)
7. 2cc786c515 (válaszként erre: 2. - Olga55)
2014. nov. 26. 14:28

Ettől már inkább jobb, ha feladod postán

és tentával alá is írod ha nem szeretnél bemenni.

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2014. nov. 26. 14:17
vagy megüzeni a szomszéddal :)
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Olga55)
2014. nov. 26. 14:15
Elég korrektnek tűnik részedről. Jó, hogy nem sms-ben akarsz felmondani :D
2014. nov. 26. 14:12
Engem ano így rúgott ki az egyik munkáltató. Volt egy csomó túlórám, elküldött 3 nap pihenőre, hogy sok az órám és az utolsó napon küldött egy emailt, hogy ki vagyok rúgva, menjek be x nap múlva a céghez a papírjaimért.. Próbáltam telefonon hívni, hogy mégis ez mi, nem vette föl a telefont. X napon bementem az irodába, oda volt készítve aláírva az összes kilépő papírom... Főnök persze sehol.. Aláírtam és elmentem.. Mondjuk jobb is, hogy eljöttem onnan..
2014. nov. 26. 13:17

Ezt személyesen illik, meg hogyan is?



Van hitelesnem számító e-aláírásod?

2014. nov. 26. 13:15

Az e-mail-ban lévő felmondást el kell fogadnia a munkáltatónak, próbaidő alatt?

Hivatalosnak számít egyáltalán?

2014. nov. 26. 13:13
E-mail-ban a felmondás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook