Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyenek a munkakörülmények a Fundamenta Call Centerében? fórum

Milyenek a munkakörülmények a Fundamenta Call Centerében? (tudásbázis kérdés)

8. indingo (válaszként erre: 7. - Babuci08)
2018. aug. 21. 12:48
Bár jó pár év eltelt, Babuci08 mi lett a call centeres állással? Köszi
2014. nov. 26. 12:58
Köszi! :-)
2014. nov. 26. 12:54

Mintha 2 körös interjú rémlene, de mivel ez legalább 5 éve volt már sokminden kiesett.

Sok sikert kívánok, remélem neked bejön majd az élet ott! :-)

2014. nov. 26. 12:50
Oké.Akkor beadom a papírom.Úgy olvastam,hogy több fordulós az interjú.Nehéz volt bejutni?Egyébbként sok helyen nevetséges a fizetés,de lassan kicsúszom az időből.Lejár a munkanélkülim 8.-án. :-(
2014. nov. 26. 12:45

Hát már nem emlékszem a fizetésemre, nem lehetett valami emlékezetes. :-)

Mi onnan csak kimenő hívásokat indítottunk.

Szerintem próbáld meg, ha nincs más, hátha bejön, végülis nincs veszítenivalód. Az időbeosztás jó, volt időm melette keresni új melót. :-)

2014. nov. 26. 12:38
Szia!Köszi.Amit láttam bejövő hívások fogadása,ott is kell "tukmákolni"?Amúgy megfizetik a dolgozót?
2014. nov. 26. 12:32

Szia!

Évekkel ezelőtt dolgoztam pár hónapot, elég is volt.

Hitelkártyát kellett rásózni olyanokra, akiknek volt fundamentájuk kötve, akkor akartak belevágni a magánnugdíjpénztár-térítésbe is, ezt már nem vártam meg.

Két nevetséges nő volt a főnök, meg egy metroszexuális fiú, akinek még a köszönés is derogált. Az iroda a Váci utcában van, ott cigiztek mindig a kapualjban a turisták között.

Napi 3-4-5 rátukmálással voltak elégedettek.

Az egyik csaj annyira utált, hogy több hét után is beültetett máshoz, hogy hallgassam, hogy hogy is kell ezt csinálni. Örülök, hogy vége! :-D

2014. nov. 26. 12:21
Érdekelne egy pár dolog ha tudna valaki segíteni.Munkát keresek és találkoztam egy hirdetéssel,melyben a Fundamenta-Lakáskassza Zrt a fenti pozícióra keres munkatársat.Milyen a meló és mennyit lehet keresni?Az állásinterjú milyen?Nagyon nehéz bejutni?Előre is köszönöm a válaszokat.Nem dolgoztam még hasonló területen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook