Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Porcelán héj, direkt héj...egészséges szép fogak fórum

Porcelán héj, direkt héj...egészséges szép fogak (beszélgetős fórum)


6. palaneopsis (válaszként erre: 4. - 461147cdbb)
2014. nov. 26. 22:16
Köszi ego. :) Olyt most nem szeretnék. 😊
5. palaneopsis (válaszként erre: 3. - Globus)
2014. nov. 26. 22:15
Köszönöm Globus. Én is jókat olvasok. Szeretném megcsináltatni. Remélem tartós lesz. Bár a férjem szerint elég lenne a megkopott tömést cserélni mert ő nem látja vészesnek. 😊
2014. nov. 26. 12:30
Konkrétan ebben nincs tapasztalatom, viszont zsebben, kistáskában, szélsőséges esetben akár szemüvegtokban hordható, pohárban, vitrinben tárolható protkóval kapcsolatban igen.
2014. nov. 26. 11:58

Szia, nekem nincs, de nagyon jó dolgokat olvasok róla, feltüzeltél :)

[link]

2014. nov. 26. 11:35
Senkinek nincs erről tapasztalata? Szomorú vagyok. :(
2014. nov. 25. 17:29
Sziasztok. Az első fogamat pár éve betömték. Akkor szép volt,és az sem zavart,hogy picit beljebb áll mint a mellette lébvő. Nem volt feltűnő. Mostanra a tömés megkopott,és elkezdett elszíneződni a tömés. A fogorvos ajánlotta,cseréljük ki a tömést. Viszont hallottam erről a direkt héjról amivel bevonják a fogat, s ezzel az esztétikai hibák is eltűnnek. Van valakinek tapasztalata? Az én fogorvosom nem csinál ilyet így nem akartam nála rákérdezni. Viszont nagyon sokat gondolkodom rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook