Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek olyan nőgyógyászt Budapesten, aki menstruációs vérzészavarral foglalkozik? fórum

Ismertek olyan nőgyógyászt Budapesten, aki menstruációs vérzészavarral foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


11. erolin88 (válaszként erre: 9. - Pitypangpüré)
2014. nov. 23. 19:47
Akkor marad a Mensmentis.
10. kriszta773 (válaszként erre: 6. - Erolin88)
2014. nov. 23. 19:10
az nem azt jelenti, hogy nem minden nőgyógyász foglalkozik ezzel, hanem azt, hogy rossz dokik :) a legtöbb orvos már bocsánat, de szarik bele mindenbe, elvégzi azt a munkát, ami szerinte az ő dolga, és onnantól meg nem foglalkozik tovább a beteggel. a normális orvos, ha nem találja a problémát, elküldi a pácienst a szükséges vizsgálatokra, tovább irányítja olyan szakterületekre, amik még szóba jöhetnek. persze sok orvosnak a tudása sincs meg sajnos ehhez, hogy tudja, hová irányítsa a problémát
2014. nov. 23. 19:04
Micsoda véletlen egybeesés! Pont a Sipos dr. az orvosom, nála szültem ami nagyon jó volt, de valahogy ezzel a problémával nem jutok vele dűlőre. A gyógyszer amit szedetett velem ,semmit nem ért, konkrét okot nem talált és itt meg is rekedtünk. Elvileg annyit tudunk, hogy túlvastagszik a méh nyálkahártyám, de a hormon eredményeim jók, épp ezért a sárgatest hormon gyógyszer nem segít. A tünet bőséges és nagyon darabos vérzés. Emiatt 4-5 napig nem is igen tudok elmenni itthonról és szeretném megoldani, de a legtöbb nőgyógyász csak vállat von... :( Ezért keresek olyat, aki erre specializálódott.
2014. nov. 23. 18:55
Sipos dokit én is javaslom
7. erolin88 (válaszként erre: 1. - Pitypangpüré)
2014. nov. 23. 18:53
Mensmentis, magán de azt mondják jó. Esetleg az én dokim: Dr Sípos Miklós, de hozzá is magánban jártam.
6. erolin88 (válaszként erre: 5. - Kriszta773)
2014. nov. 23. 18:52
Nem feltétlen. Engen is félrekezeltek évekig (több nőgyógyász is), mert nem foglalkoztak a vérzészavar igazi okával. Addig amíg el nem jutottam egy endokrinológus- nőgyógyász dokihoz. Nekem Inzulinrezisztenciám és PCOS- em is van.
5. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Pitypangpüré)
2014. nov. 23. 18:46
minden nőgyógyász foglalkozik ezzel, ha ő nem találja az okát, akkor továbbküld a megfelelő vizsgálatokra, szakorvosokhoz
2014. nov. 23. 18:35
A helyedben azért endrokrinologust is keresnék,mert nekem a pco-m miatt van vérzészavarom.
2014. nov. 23. 18:35
Sajnos ez elég tág fogalom, hogy vérzészavar. Mármint sok mindentől lehet, lehet PCO is például, amihez viszont sok orvos nem ért, vagy úgy van vele, hogy majd ha az ember lánya gyereket akar akkor elég foglalkozni vele.
2014. nov. 23. 18:31
Én ugyan nem vagyok pesti, de bármelyik nőgyógyászhoz lehet menstruációs problémával fordulni. Akár szakrendelésen is. Én már voltam anno ott.
2014. nov. 23. 18:25
Olyan nőgyógyászt keresek, aki menstruációs vérzészavarral foglalkozik (Bp.-en)! Megköszönöm, ha tudtok ajánlani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook