Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől fáj bal oldalon a fejem (nem kívülről, tehát nincs pattanás vagy ilyesmi) ha éppenhogy csak hozzáérek? fórum

Mitől fáj bal oldalon a fejem (nem kívülről, tehát nincs pattanás vagy ilyesmi) ha éppenhogy csak hozzáérek? (tudásbázis kérdés)


7. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - Dd4fac34d4)
2014. nov. 23. 19:17
Köszi szépen a választ. Tehát bal oldalon a halánték környékén egyetlen egy ponton ha hozzáérek egy ujjal akár vagy megynomom akkor fáj, de csak akkor. Ha nem nyúlok hozzá, akkor nem fáj önmagában.
2014. nov. 23. 18:11

Niki! Nagyon nehéz "távdiagnosztizálni, általában is, de ebben az esetben különösen! Hiszen nem világos, hogy milyen fejfájásról is írsz tulajdonképen! Fejfájáson az emberek azt szokták érteni, amikor a koponyán belül, agyi terület érintettsége miatt fáj a fejük. Akkor sem mindegy, hogy mit értesz bal oldalon! A koponyád egész baloldalán érzed a fájást, vagy a bal halántékodon pl.? De Te olyasmit is írsz, hogy fogproblémáról is szó lehet! A rossz fog jellemzően úgy sugároz, hogy az alsó fogak a fülben okozhatnak fájdalmat azon az oldalon, a felső fogak inkább az arcüregben, sőt a szemben is. De ilyenkor inkább az arcukat tapogatják a betegek, nem fejfájásról panaszkodnak a bevett szóhasználat szerint. Vagyis: Hol is fáj a fejed végül is?

Aztán van még olyan rossz eshetőség is, hogy kezdődő övsömör okoz fájdalmat, ami a homlokon szokott megjelenni valamelyik oldalon, és kezdetben csak fájás van, a kiütések később jelennek meg.

Tehát: Esetedben jöhet a szokásos góckeresés, aminek első lépése a fogorvos felkeresése!

2014. nov. 23. 14:50
Senki nem tud segíteni, vagy tanácsot adni??? :o(
2014. nov. 23. 11:45
Egyébként van egy bal oldalon fent lévő rossz fogam, amit vésni kéne, de féltem elmenni eddig a fogászatra...! Ha kicsit megszívom ezt a fogamat, úgy érzem, mintha picit jönne belőle a vér...és ha valami édesség beleragad, akkor szokott fájni, egyébként nem. Ez is okozhatja ezt a fejfájásomat? Köszönöm mindenkinek!
2014. nov. 23. 11:26
*megérintem (bocsi az előbb elírtam ezt a szót)
2014. nov. 23. 11:25
Egy ponton, hogyha picit megnyomom, vagyis megértintem, már akkor is egy kellemetlen fájó érzés tölt el. Ha nem nyúlok hozzá, akkor egyáltalán nem fáj.
2014. nov. 23. 11:25
Mitől fáj bal oldalon a fejem (nem kívülről, tehát nincs pattanás vagy ilyesmi) ha éppenhogy csak hozzáérek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook