Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel lehet változatossá tenni egy akadályversenyt? fórum

Mivel lehet változatossá tenni egy akadályversenyt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2010. jún. 9. 22:14

Ha van akadályverseny, vetélkedő forgatókönyvetek, én is szeretnék kérni, ha lehetséges...nyáron táboroztatok, oda épp jó lenne 9-11 évesekhez...akinek van-kérem- priviben keressen meg...

köszönöm előre is...

Alex

2010. jún. 9. 15:34

Sziasztok!

Leendő pedagógusként szeretnék tőletek bármiféle vetélkedőhöz,játékhoz,sorversenyhez,szórakoztató elfoglaltsághoz anyagot kérni. Címem: darksoul.90@freemail.hu


Valamint...hétvégén van rá másfél órám,hogy lefoglaljak 2db 150fős fiúk a lányok ellen 11-14éves csapatot.Ha van rá ötletetek,hogy mit játszhatna egymás ellen a 2 csapat,ami nem a fizikai fölényre épül, és egy kézilabda pályányi területet foglal el maximum,írjatok nekem mailt vagy akár itt is. Nagyon szépen köszönöm előre is.

2010. máj. 27. 10:52

Sziasztok!


Szabadtéri akadályversenyt, vetékedőt rendezek 14-19 éves korosztályba tartozó osztályoknak. Soha nem csináltam még ilyet, és elég kevés ötletem van. Ha valaki küldene nekem pár ötletet az nagyon nagy segítség lenne, mert csak egy hetem van az összeállításra. Előre is köszönöm. nikolett_24@freemail.hu

83. BKK400
2010. máj. 5. 19:53
Amennyiben honvédelmi jellegű akadályverseny érdekel valakit (ált. isk. felső tagozat), tudok segíteni ötletekkel, tesztekkel, feladatokkal.
82. Zoria
2010. máj. 4. 07:16
Akit érdekel "élőben" jöjjön el Csillebércre május 29-én! Részletes programot küldök: talentum@t-online.hu. Jelentkezési határidő: május 15. /délelőtt főzőverseny - nem kötelező főzni, délután akadályverseny. Részvételi díj 1500,- Ft/.
2010. ápr. 30. 21:05
annaluca! Nem felejtettem el ám, amint dolgozni fogok küldöm!
80. annaluca (válaszként erre: 76. - Mohonc)
2010. ápr. 29. 22:32
Ez jó ötlet, köszi!
79. annaluca (válaszként erre: 77. - Annapancsa)
2010. ápr. 29. 22:27

Ilyen vegyes korosztályra én egyéni v. páros versenyjátékokat szoktam vinni, mert úgy mindenki kedve szerint bekapcsolódhat, nem marad ki.

Pl:

- lekvároskenyér etetés

- lisztfújás, ki találja meg a kincset alatta

- gyertyaoltás vizipisztollyal

- zsákban ugrálás (mindíg nagy sláger)


De azért el is küldöm a gyüjteményem.

78. annapancsa (válaszként erre: 70. - Annaluca)
2010. ápr. 28. 10:03

Szia Annaluca!


Szívesen fogadnám az összeállított vetélkedődet,sokat segítenél vele, idén nem unatkoznának a gyerekek.:)

köszi

annapancsa

2010. ápr. 28. 09:56

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni.

A cégünknél egy kis cégbulit szervezünk családostól. Rámbízták a gyerekeknek a szabadtéri foglalkoztatását,játszó programok szervezését.

Van egy-két ötletem már,de az karcsú.

4-15 éves gyerekekre számítunk,gondoltam játékos vetélkedőt kéne csinálni.kérlek segítsetek jó ötletekkel.

Előre is köszi.

Anna

konyarin@nabi.hu

76. mohonc (válaszként erre: 75. - Annaluca)
2010. ápr. 26. 19:34

Építőkockából/vmilyen dobozból "minaret"-építés.

Milyen magasra sikerül, mielőtt ledőlne?

2010. ápr. 26. 09:51

Most 8 település között lesz egy játékos vetélkedő. Igyekszem mindegyikről valami jellegzetességet kiragadni, és ahhoz játékot kitalálni.

kastély - képkirakó

népszokások - öltözködőverseny

kőbánya - kőhordás

halastó - horgászos


Az egyik faluban van egy török kori torony, és oda valami törököset szeretnék. Ha tudtok valamijó ötletet, várom.

2010. márc. 25. 17:53

Sziasztok!


Az előző üenetben rossz az emailcím.

Gyereknapot és majd a nyáron tini tábort szervezünk amihez a segítségeteket kérnénk. Nem szokványos akadályversenyhez egy tanyán; illetve benti feladatokhoz esős napokra. Minden segítséget előre is köszönünk.

Emailcímem. bartokmonica@gmail. com

2010. márc. 25. 17:51

Sziasztok!

Gyereknapot és a nyáron tini tábort szervezünk amihez a segítségeteket kérnénk. Nem szokványos akadályversenyhez egy tanyán illetve benti feladatokhoz esős napokra. Minden segítséget előre is köszönök.

Emailcímem.bartokmonica@gmail.hu

2009. jún. 26. 14:37

Most napközis tábort szervezünk. A délelőtt a hittanórákkal, kézműveskedéssel, énekléssel zajlik, a délutánra kellene valami jó keret ami összefoglalná a programokat.

Egyszer szerveztünk így egy honfoglalós tábort, ahol készítettünk tarsolyt, bőrkarkötőt, süveget, lovacskát, tanultunk rovásírást, és az egészet egy akadályverseny zárta.

A korosztály 3-14 év között, délelőtt csoportbontásban, délután közösen tevékenykedünk.

Ha van valami jó ötletetek, szívesen beépíteném a hétbe.

71. edicske (válaszként erre: 70. - Annaluca)
2009. jún. 26. 09:19
Köszi
70. annaluca (válaszként erre: 68. - Edicske)
2009. jún. 25. 09:34
Ha megadod az email címed, elküldöm az összeállított vetélkedőimet.
69. Tiger
2009. jún. 24. 23:26

aki tud nekem is küldjön feladatokat, frissíteni szeretnék srteri@citromail.hu

bármilyen helyszínre és életkorra

köszi

2009. jún. 24. 11:01

Sziasztok!

Annaluca, Dirus, Csetelka! Segítsetek légyszives egy akadályverseny feladatainak megszervezésében.

Előre is köszönöm!

67. Dirus
2009. máj. 30. 16:04

Kedves Annaluca!


Az idei évben a táskai ifjúság falunapi programjainak szervezését rámbízták és ehhez kérném a segítségedet.Ezuton szeretnélek megkérni,hogy küld el nekem a gyűjteményedet.Rengeteget segítenél vele.

email címem: adree66@freemail.hu

Előre is köszönöm: Dirus

2009. máj. 28. 21:59

Annaluca!

Tanító néniként,akadályversenyre készülünk. Nagyon jól jönne a gyűjteményed!

Címem: csorbae@kereknet.hu

Köszönöm a lehetőséget!

2009. máj. 21. 14:36

Sziasztok! Városi gyereknapot szervezünk Szigetváron június 6-ra. Gyerekeknek akadályversenyhez, illetve családi vetélkedőhöz-ügyességi versenyhez szeretnék ötleteket kérni. Sajnos az idő már nagyon rövid, de csak most akadtam rá erre az oldalra.


Annaluca, kérlek, ha tudod küld el nekem is a kidolgozott vetélkedőidet!

Segítségeteket előre is köszönöm!

ferkoszabina@freemail.hu

64. Zoria
2009. máj. 15. 13:42

Már készen állok szinte mindennel:-))

Valóban egy kerek dolog, de szétszedtem. Természetesen lesznek ezzel kapcsolatos kérdések, de az esti "gálán" 5 percben elő kell adni a csapatoknak egy produkciót, amiben összekavarom a szereplőket. Pl. Iluska szerelmes a fr. királyba, Jancsi a boszorkányba... így 5 csapatnak:-))

Az állomásokon különböző nehézségi és ügyességi feladatok lesznek, ezen kívül feladatlapok.


Még jó lenne, nem elkoptatott esti játék /az este egy táncos dolog. Ne felejtsétek, hogy 40-60 közötti kislányok és kisfiúk:-)) lesznek!

Ötleteket várnék: talentum@t-online.hu címre. Köszönöm:-)))))))))))))))))) Alkalmasint meghálálom.

63. annaluca (válaszként erre: 62. - Zoria)
2009. ápr. 27. 18:56

Ez a János vitézes alapgondolat nagyon tetszik. Szeretem a keretbe foglalt akadályversenyeket. Ahhoz, hogy segíteni tudjak, nekem is újra kéne olvasnom. Ha lesz egy kis időm megteszem, és gondolkodhatunk együtt az állomásokon.

Van már valamilyen ötleted?


Csillebérc nagyon jó hely egy ilyen megszervezéséhez. Gondolom sokakban nosztalgikus emlékeket idéz.

62. Zoria
2009. ápr. 27. 06:41

május 23-án ismét összejövetel lesz Csillebércen. Egymást nem igazán ismerő (csak cseten beszélgető) emberek. Kb. 40-50 fő. Délelőtt főzőverseny, délután akadályverseny, este eredményhirdetés, játék, tánc. Szóval buli.

Vannak tippeitek felnőtt feladatok, játékok vonatkozásában? Ötletes megoldásokat szeretnék, mert mindenkivel elolvastatom /újraolvastatom/ a János vitézt.. Hogyan lehetne ebben összekavarni a szereplőket?

2009. febr. 15. 22:23
Utólag is jól jöhetnek az ötletek, majd egy következő alkalomra felhasználom őket.
60. Zoria
2009. febr. 13. 10:56
Bocs. Nem voltam bent és nem tudtam segíteni. Nagyon sajnálom:-((
2008. dec. 11. 21:14
Nálatok szokott lenni céges karácsonyi buli? Ott mi a forgatókönyv?
2008. dec. 10. 10:38

Most kaptam a megbízatást, hogy szervezzek egy karácsonyi céges bulira játékokat, vetélkedőt.

A hely kicsi, így inkább a nem mozgásos játékok dominálhatnak.

Atársaság 40-50 fő 20-55 év között.


Ha voltatok már hasonlón, kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat, ötleteiteket.

Köszi

57. Jucica
2008. nov. 20. 18:13

A másik feladat egy játékos vetélkedő részletes forgatókönyvének összeállítása, szintén 8 feladatból, 4 darab 10 fős csapattal, ahol a résztvevők 20-40 év közötti, egymást nem ismerő emberek.

Jaj, csajok, várom a segítségeteket

hammy3@citromail.hu

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook