Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha látom, hogy a páromnak tetszik egy másik lány a baráti körünkből? fórum

Mit tegyek, ha látom, hogy a páromnak tetszik egy másik lány a baráti körünkből? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. nov. 25. 11:53
Nekem volt egy ilyen sztorim, elzavartam a másik nőhöz. Jól tettem, elvette feleségül, és nagyon jól megvannak. Ha ilyen van, akkor ott valami nagyon eltört, nem érdemes ragasztgatni szerintem.
64. Csurmi
2014. nov. 24. 12:54
sikerült beszélned a pároddal? történt valami előrelépés a témában?
2014. nov. 22. 13:53
Engedd el
62. tamtamano (válaszként erre: 50. - Forrest2010)
2014. nov. 22. 13:19
Egyértelmű! Nőket nem bántunk! Így marad a pasi! :D Ez nem volt egyértelmű? :D
61. kriszta773 (válaszként erre: 54. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 18:40

ugyanannyira jelenthet problémát az, hogy két ember hasonló természetű, mint az, ha különböző természetű :) mert igazából az számít, hogy mennyire szeretik egymást, amibe a tulajdonságok, viselkedés, természet is beleszámítanak


nem kell pusztán azért fenntartani, erőltetni egy kapcsolatot, mert "már" 2 éve tart, és ez "komoly". egy jó kapcsolat ott kezdődik, hogy ha valami bánt, nem tetszik, akkor normálisan meg tudod mondani a másiknak, megbeszélni mindenféle hisztériák és kitörések nélkül.


lehet, hogy csak felfújod a dolgokat, minden nő utálja, ha a társaságban egy másik nőre jobban odafigyelnek :)))))) lehet, hogy párodat egyáltalán nem izgatja, csak te vagy kihegyezve a nőcire ilyen téren

60. Katinkaboszi (válaszként erre: 54. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 18:07

Mert még fiatal, lehet majd, egyszer,mikor már kiélte magát, megkeres és megkér, mert szeret, de még nem áll ott, hogy nősülésre adja a fejét.


Nem az a probléma, hanem az, hogy melletted másfelé néz, ami nem lenne baj, ha mindezt finoman és nem látványosan tenné.

2014. nov. 21. 17:53
Ja, bocsánat, azt kihagytam,hogy "szeretem, mint embert, de nem vagyok belé szerelmes", ez a legjobb. :)))
2014. nov. 21. 17:51

Én húszévesen jöttem össze az exemmel, ő is annyi volt. A második hónapban kifejtette nekem,hogy azért örül (!!!), hogy nem szerelmes belém, mert szerinte az ember csak egyszer szerelmes életében (!!!), és az már neki elmúlt (plátóian volt szerelmes gimiben 17 évesen.) Két évre rá megtudtam,hogy még mindig azt a csajt szereti, én efelett szemet hunyva hat évig (!!!) vele b..tam el az időmet. Na ez az, amit kb. senkinek nem szabad megtennie. :))


Ha nincs szerelem két év után, ha kikacsingatás van, ha csak "jól elvagyunk együtt" van már huszonéves korban is, AZONNAL le kell tiplizni és keresni valaki olyat, akivel szerelem van.

57. vacsa (válaszként erre: 46. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 17:35

"Igazad van, nem vagyok "fullszerelmes", ezt érzem már egy ideje."


Hát akkor nem kéne hosszútávra gondolkozni. Még bőven "fullszerelmes"-nek kéne lenni:))

56. vacsa (válaszként erre: 44. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 17:33
Ja, hát akkor maradj vele mindenképp, ha a baráti kör ilyen fontos... Jesszusom...
55. d1e807c461 (válaszként erre: 54. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 17:06

egy olyanhoz feleségül menni, aki nyáladzik a barátnőid láttán?

ugyan már..

54. Sunflower20 (válaszként erre: 51. - Katinkaboszi)
2014. nov. 21. 16:29

Nem, többször is mondta már, hogy majd a jövőben feleségül szeretne venni.

De akkor nem értem miért izgatja más.


Szerintetek jelenthet bármilyen problémát egy kapcsolatban, ha két fél nagyon hasonlít egymásra?

2014. nov. 21. 15:37

ha tetszenek egymásnak, nem akadályozhatod meg, h legyen köztük valami.

nem is kell megakadályozni, hagyd.

52. d1e807c461 (válaszként erre: 7. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 15:36
az a helyzet, h nem tehetsz semmit.
51. Katinkaboszi (válaszként erre: 47. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 15:27

Ezt Ő mondta, vagy csak rád hagyta?

A tervek közösek, vagy te elsoroltad mit szeretnél, a fiú bólintott?

Egy mai huszonéves még nem akar komoly elköteleződést, lehetőleg sokáig.

Ha igen, nem csinál ilyeneket.


Csináld azt, ha legközelebb összejön a trupp,hogy beszélgess másokkal is, ne csak a párod mellett ülj.

Hagyj neki teret, és ha rossz néven veszi, mert te másokkal, más FIÚ mellé ülve, beszélgetsz, utánad megy.

Ha felszabadítónak tartja, hogy most már ő is odamehet a lány mellé és láthatóan jobban érzi magát vele, nem érdekli merre vagy, megkaptad a választ a kérdésedre.

50. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2014. nov. 21. 14:27
??? kinek ? a pasinak ? aki bámul ? v a barátnőnek ? akit bámul ?!
49. 4196c07be0 (válaszként erre: 47. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 14:24
Szerintem mihamarabb mondd el a pasidnak az érzéseidet, az aggodalmaidat és hogy ő mennyire gondolja komolyan a kapcsolatotokat. Ne valamilyen szituáció kapcsán tedd ezt fel neki, hanem csak úgy hozd fel mondjuk kajálás után. El tudom képzelni, milyen egy elfojtásokkal teli kapcsolat, szerencsére én mindig elmondtam mindenkinek azt, amit gondoltam. A csajnak meg szólnék, hogy fogja vissza magát vagy lépjen ki a képből. Ha egyik sem megy, a kapcsolatot sem erőltetném egyikükkel sem. Barátokat meg mindig lehet szerezni, de inkább legyen egy normális, mint 10-20 semmilyen...Én is már két éve vagyok együtt a párommal, de mivel elmondtunk mindig mindent a másiknak, így ilyen problémák nem merülnek fel. Viszont volt már elég sok negatív tapasztalatom másokkal régebben...Tapasztalatból tudom, ha egy férfi jól láthatóan bámul valami nőt, az már nem veheti komolyan a barátnőjét...Még egyedül is jobb lenni, mint egy ilyen típusú emberrel.
48. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 13:48
szerintem egyáltalán ne tervezz semmit olyannal, akibe nem vagy szerelmes és abban sem vagy biztos, hogy szeret téged. 2 év után egészen máshol kéne tartania egy kapcsolatnak, ha ilyen bizonytalanság van benne, az csak olyan elvagyok, jólérzem magam a másikkal, míg nem jön más kapcsolat. mindkettőtök részéről, legalábbis nagyon így látszik
47. Sunflower20 (válaszként erre: 45. - Kriszta773)
2014. nov. 21. 13:46

A szándékaink pedig egymással komolyak. Vannak terveink. De kérdéses, hogy képes vagyok-e ezzel a tudattal együtt élni, és szemet hunyni efelett.

A válasz: nem, ezt jól tudom, érzem.

A következő alkalommal ezért rá is fogok kérdezni az érzéseire.

46. Sunflower20 (válaszként erre: 45. - Kriszta773)
2014. nov. 21. 13:43
Igazad van, nem vagyok "fullszerelmes", ezt érzem már egy ideje. Viszont szeretem nagyon. Ilyen gondolataim olyankor támadnak, mikor az ilyesfajta viselkedései miatt elbizonytalanodom abban, hogy valóban engem szeret. Nem tudok feltétel nélkül szeretni egy olyan embert, akin látom, hogy rajtam kívül más is érdekel.
45. kriszta773 (válaszként erre: 44. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 13:37

jaj, hát látom, akkor nem akkora nagy ez a probléma, te sem vagy éppen fullszerelmes a csókába, legfeljebb piszkálja a hiúságodat, hogy a csaj tetszik neki és mellőled stíröli :)

ha ilyenekre gondolsz, hogy szakítás, és majd a pistike melyikőtökkel fog tovább barátkozni, akkor ez még elég tinijárogatás lehet, nem valami komoly kapcsolat, nem?

2014. nov. 21. 13:35
Meg egyébként ez a helyzet attól is nehéz, hogy egy a baráti körünk. Félek, ha vele szakítanék, pár számomra fontos embert is választás elé kényszerítenénk...jaj, nagyon nem könnyű helyzet.
43. kriszta773 (válaszként erre: 40. - Sunflower20)
2014. nov. 21. 13:34
ha így gondolkodsz a kapcsolatotokról, akkor tutira nem ez a pasi a te embered.
42. kriszta773 (válaszként erre: 37. - Yellow sun)
2014. nov. 21. 13:33

hát persze hogy nem fogja azt mondani, igen, a mancika marha dögös, feláll rá rögtön :))))))) de ha egy pasi ennyire béna, és ennyire látszik rajta a kocsányon lógás, akkor egy ilyen kérdéssel helyre lehet tenni, hogy viselkedjen normálul


nekem is vannak olyan pasik és nők is, akiknek jobban élvezem a társaságát, mint másokét, és szeretek velük lenni, ami bizonyára látszódik is. jobb esetben a srácnál is csak erről van szó, de én hiszek a női megérzésekben, és őszintén szólva nem akarnék egy olyan pasival futni, akinek nem én vagyok a favoritja ;) mindenkinél akad szebb, jobb, de én se izgulok rá a baráti társaságunkban egy másik pasira, mert ugye az elég gáz lenne

2014. nov. 21. 13:33

Ne foglalkozz ezzel, főleg úgy ha úgy érzed már hosszabb ideje fennál ez a párodnál. Ha lépni akart volna mellőled már megtette volna.

Ezzel együtt lehet, hogy tetszik neki ez a lány, de tegye a szívére a kezét, aki még nem volt úgy hogy párkapcsolatban élt és tetszett neki az ellenkező nem képviselője közül valaki.

Ez mindenkiben benne van.

40. Sunflower20 (válaszként erre: 37. - Yellow sun)
2014. nov. 21. 13:32
A barátom biztosan tagadná. És még arra is gondoltam, hogy még vonzóbbnak látja a lányt, ha tudja, hogy vetélytársként tekintek rá.
2014. nov. 21. 13:31
Szerintem butaság ülni és "élvezni a jelent" meg hasonlók.Lehet valakinek jó így egy kapcsolat,de láthatóan neked nem az igazi ha úgy érzed a párod más fele kacsingat még ha csak nézi is.Az odáig oké hogy nem vakságot fogadott,de ez szerintem csak addig igaz,amíg valaki elmegy melletted az utcán összegzed hogy helyes volt és pont nem pedig egy éve nézegeti..Egyébként meg nehéz helyzet mert igen..ha úgy van lehet simán letagadja,de ettől mégis az a legegyszerűbb ha beszélsz vele.Ha szeret úgy is tesz ellene.Ha pedig helyesek a megérzéseid az úgy is kiderül és ezen aztán nem fog változtatni az hogy te tudomást veszel e róla vagy nem.
38. Sunflower20 (válaszként erre: 36. - Yellow sun)
2014. nov. 21. 13:31

Én is így gondolom, hogy még most meg kell próbálnom úgy tenni, mintha nem látnék, éreznék ezzel kapcsolatban semmit. Facebook-on egyébként nem szoktak beszélni.


A következő találkozásnál, ha észreveszem tuti megemlítem neki, mert érzem, hogy ki fog törni..

De még most nem szeretném.

37. yellow sun (válaszként erre: 35. - Kriszta773)
2014. nov. 21. 13:28
Szerintem egy férfi nem mondaná meg a barátnőjének, hogy tetszik neki. Ismertem egy párat, de nekem ilyen kérdésre csak nemleges választ adtak. Pláne, ha érezték, hogy riválisnak tekintem a lányt. :)
2014. nov. 21. 13:27

Van ilyen, ha más az aszcendens. Férfiaknál tudom, hogy a szűz jegy az nagyon elvihető más irányba..

Végül is, ha csak néha találkoztok a lánnyal és a párod "szem előtt van" akkor nincs baj. Csak faceb.ne írogassanak egymásnak, ne keresse ezt a lányt. Akkor szerintem néha belefér (sajnos) egy kis bazsajgás.

Szerintem ne beszélj most párodnak erről a témáról, mintha nem érdekelne,ne hívd fel rá a figyelmét. inkább arra töreked, hogy veled minél jobban érezze magát.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook