Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családi napközit keresek Székesfehérváron! Van valakinek tapasztalata? fórum

Családi napközit keresek Székesfehérváron! Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 15. 15:57
elnezest az elobbiert, de amikor elment, lattam, hogy nem szabad honlapot beirni.. probalnam torolni, de nem tudom...:( hol lehet?! tenlyeg elnezest!
2010. máj. 15. 15:55
Szintén most nyílt a Lövölde utcában is a Tölgyfa Családi Napközi! Itt van róla több info és képek is: www.csaladinapkozi-szekesfehervar.hu
7. Angel4 (válaszként erre: 6. - Goldilox)
2010. ápr. 20. 14:19

Sziasztok!

Van egy ùj családi napközi a Nefelejcs utcában is. Nagyon szép, igènyes ,mindenkinek ajànlom:)

2009. máj. 28. 16:08
Sziasztok! A Püspök kertvárosban nyit szeptemberben egy családi napközi a játszóházban. Nagyon klassz lesz!
2009. máj. 26. 00:00
Kedves drnéni, valahol fórumban olvastam, hogy a belváros környékén terveznek nyitni egy családi napközit. Az információs e-mail címet leírtam akkor, mert hasonló cipőben járunk. A cím: csaladinapkoziszfvar@gmail.com . Remélem segít. Anett
2009. ápr. 29. 07:53
Szia!Én tudok egyet,csak meg kell kérdeznem a pontos címet,odajár a sógornőm kislánya.A Tesco környékén van,a családiházas résznél.Ha érdekel még,akkor utána érdeklődök.
2008. ápr. 19. 15:07
Köszi, de az kekünk kicsit messze van.
2008. ápr. 19. 00:42

Szia!

Fehérváron nem, de 10 km-re Iszkaszentgyörgyön tudok egy szuper családi napközit. Két éves kislányom odajár. 8-10 gyerek van együtt - 2 aranyos gondozónővel, akik maguk is 2 ill. 3 gyermekes anyukák. Óránként 500 ft. Ha érdekel, írjál privit, válaszolok.

2008. ápr. 18. 22:27
Családi napközit keresek Székesfehérváron! Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook