Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek van playmobil játék (konyha, nappali, étkező ) otthon? Nem olyan kicsik a hozzávalók, hogy egy 4 éves ne tudjon vele játszani? fórum

Kinek van playmobil játék (konyha, nappali, étkező ) otthon? Nem olyan kicsik a hozzávalók, hogy egy 4 éves ne tudjon vele játszani? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. dec. 29. 10:07
Nem csalódtam, nálunk nagy sláger lett. Megkapta a Tanyaházat, nappalit, fürdőszobát, adventi erdei állatosat. Égő kandalló ( nekünk is van ) és világító karácsonyfával. A kisembereknek is nagyon örült. Mindennap sokat játszik vele. Igaz, nagyon aprók, de nagyon élethűek, a lenyeléstől nála már nem félek, de vigyázni kell, nehogy véletlenül is elsöpörje őket. Szerintem évekig fog vele játszani.
2014. dec. 27. 20:48
Remélem, hogy beválik. Rettegek a féltékenységtől. Nagyon Anyás! Mindent trükköt be kell vetnünk. Ha van ötletetek szívesen fogadom!
67. Milup2 (válaszként erre: 66. - Martika1980)
2014. dec. 24. 08:48
De jó ötlet :DDDDD
2014. dec. 20. 17:12

Örülök, hogy megkaptad! Kell ám majd türelem a részedről is, hogy kibírd márciusig, de muszáj! Nekem is így kell tennem január végéig, míg a kicsi meg nem érkezik. A kórházból minden nap küldök neki majd egy-egy playmobil apróságot, és ha hazaérünk a picivel akkor megkapja a családi házhoz tartozó medencét :) Majd írok én is, hogy mennyire örült neki! :)


Kellemes Ünnepeket Kívánok én is!!!

65. Milup2
2014. dec. 20. 10:11

Na, ma hozta a futár a maradék playmobilt...

Nem is tudtam, hogy szombaton is szállítanak ki, ez kellemes meglepi volt..

Viszont a csomag fekete neylon csomagolója teljesen fel volt szakítva mindkét oldalt, benne az egyik playmobilos doboz totál összenyomva, hogy az oldala szét is nyílt, illetve a doboz betépődve hosszan. Ha nem lennének benne belül neylonban is a darabkák, akkor szétpotyogott volna szállítás közben mindenfelé.

Szóvá tettem a futárnak. Erre az volt a válasza, hogy a mall.hu-sok mind így küldik a csomagokat, nézzem meg ezt is..Mutatott egy másikat, hát azért az fényévekkel jobban nézett ki az enyémnél...:S

Ha nem lett volna meg minden, akkor jegyzőkönyvet írattam volna, de így eltekintettem ettől..Viszont mail-t azért írok a mall.hu-nak....Nemtom ki a ludas ebben a vacak csomagolásban, lehet a futárcég(DPD), de akkor tisztázzák azt ők...


A lényeg: megérkeztek a playmobilok..Remélem, lesz nagy öröm márciusban..Addig pihentetem őket a szekrény felső rekeszében..;)


Már most megragadnám az alkalmat, hogy mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánjak, akivel itt "megismerkedtem"(nemtom hogy jutok még fel ide az ünnepek előtti hajrában, mikor itthon van az egész family, így inkább már most kívánom nektek;D)! Még felnézek ám majd ide, na meg márciusban főleg...:D

Írjátok majd meg, hogy örültek a gyerkőcök a karácsonyi playmobiloknak is :D Sziasztok!!! :D

64. Milup2 (válaszként erre: 63. - Martika1980)
2014. dec. 19. 15:00

Igen..Mindenkinek épp az a jó, amelyik pontosan, megegyezés szerint kihozza épp akkor a csomagot..lehet másnál csúszik vmi miatt, s már le van szólva..;)

Hát, sajna ma elkerültük egymást a DPD-s futárral...Küldtem üzit, hogy 16h-tól talál itthon,s jelezzen, hogy akkor ma még kihozza a csomagot, ha nem, akkor időben értesítsen, hogy melyik nap, s kb. hány órakor..Ugye 8-18h közötti intervallum azért elég tág, hagyj ne kelljen már egész nap itthon űcsörögni, s várni rá..Volt, amelyik futár 2 éve este 7-re ért hozzánk, hagyj ne mondjam, már mikor feladtam, hogy ideér, na, akkor jött..Az is kari előtt volt...

De a lényeg, úgy néz ki, megkapom a további playmobilos cuccmuruccokat is, s akkor már csak néhány + focistát kell beszereznem (ha nem lesz, ugye az sem gond, csak jó lenne 3-ban itthon), s kész...

Jaj, ezek a mai gyerekek nagyon el vannak kényeztetve..Az én időmben...örültem, ha évente 1-1 játékot kaptam szülinapomra vagy karácsonyra...;) Most meg...Egy kupaccal kapnak 1-1 alkalomra...

2014. dec. 19. 08:49
Sok függ attól, hogy melyik futárcéggel dolgoznak és persze, hogy mennyire van ellátva a futárcég a környéketeken emberekkel. Nálunk (Miskolc mellett) a GLS jó, de máshol pont őket szidják.
62. Milup2 (válaszként erre: 60. - Martika1980)
2014. dec. 19. 06:26
Ez flottul ment..:D Tényleg gyorsak voltak így a hajrában is..:D
61. Milup2 (válaszként erre: 59. - Martika1980)
2014. dec. 19. 06:25

Kösziiii :D Szét is nézek majd, mert akkor vennék mondjuk még 6db-ot, mertlegyen..Ha mondjuk 30 év múlva az unokák is játszanának vele, s már nem lehet kapni..;)

Ugye, ugye..;)

Férjem cirka 35 éves rugós focija is megvan még..Kopott, meg nem olyan dizájnos;), de szuperul lehet vele játszani, egyik emberke letörött belőle, de van helyette még cirka 10db zacsiban..:D Innen az ötlet..:D


Írtak már amúgy 2 üzenetet..Egyszer, hogy hétfőn küldik, aztán hogy mégsem, mert nem készült el a csomag, aztán hogy szerdán küldik, aztán tegnap a csomagküldő, hogy mégsem hozzák a héten, érdeklődjek náluk..Így aztán nem is tudom, hogy lesz...;D Szóval itt tényleg talán a karácsonyi hajrával lehet értelmezni ezt...Márciusig biztos ideér..;)

2014. dec. 18. 21:46
Én hétfőn rendeltem a toys-ról playmobilt még kistesós ajándéknak és ma jött meg.
2014. dec. 18. 21:38

Én a müllerben vettem már külön focistás, aminek ilyen bizgentyű volt fixen a lábán és azon a zöld bigyulán állt. Na nem érte sem a focihoz sem a fiús játékokhoz, de Bogi (kislányom) nagyon szereti a labdákat és a foci miatt vettük meg anno. Azóta sajna a foci eltűnt, de a figura meg van és nem törött le az a bizonyos a lábáról.Viszont láb már nekünk is tört el, egy kisfiúnak.


A mall.hu-tól én már rendeltem és időben meg is jött. Lehet rájuk kellene csörögni. Spam-ba nem tett neked levelet. Nem tudom milyen a levelezőrendszered de nekünk most egy webáruházzal ez volt a félreértés oka. Küldte ő a levelet, hogy késik, de spamnak tette be az indamailos levelezőrendszerem.


Egyébként a karácsonyi csúcsforgalom miatt van ilyen csúszás szerintem mindenhol. Ma is volt nálunk a GLS és nagyon panaszkodott a srác, hogy totál el vannak havazva ők is és a webáruházak is.

58. Milup2
2014. dec. 18. 15:03

Jelentem: focipálya megjött ma...

Viszont a másik helyről rendelt egyéb hozzávaló még nem, de nem is tudom, hogy a közeljövőben jön-e, pedig ott 2-3 napot írtak, s még semmi, a focipályánál 5 napot, s meg is jött ezalatt...Szóval a clickshop.hu-t bátran ajánlom...A másikat (mall.hu) nem...

A focipálya bőröndben van, nem nehéz, de kinyitva nagy..Viszont ami elgondolkodtató, hogy 6 focista van hozzá, mindegyik hátulján van kis kar, nem rögzítve, hanem rendesen hozzá van olvasztva, tehát ha eltörik nemtom kicserélni másikra, mert ilyesmit nem kapni..Lehet külön focistákat kapni, már vettünk korábban, de azoknál nincs ez a kar hátul, amivel emelik a lábukat, s rúgnak...

Ez azért aggasztó, de majd még utánanézek jobban..ha mégis lehetne kapni ilyent is, akkor vennék, gondolván pár évre előre..;) Biztos, ami biztos alapon...;)

Nekünk már amúgy tört le lába egy playmobil figurának (dokinő), el is dobtam, mert van elég figura, mit ragasztgassam...

Csak gondoltam leírom..

Hátha valaki erre téved majd, akit érdekelne ez is..)

57. Milup2 (válaszként erre: 56. - Martika1980)
2014. dec. 16. 10:05

;) Oké, majd írok akkor (is)..;)


Őszintén szólva, én egy csocsóasztalnak jobban örültem volna, mert azzal az egész család tudott volna játszani, meg már valamelyest rutinunk van benne, de a fiam most ezt akarja, már tavaly is mondogatta, mert a playmobil-katalógusban látta, gondoltam akkor, hogy elfelejti, de nem..;) Hát akkor legyen, ő szeretné..;) Még nem egészen értem a lényegét, mennyire könnyű az emberkéknek a focizás, meg a kapusnál, hogy a háta mögött van a kar, hogy is lesz, de mindenképpen megírom majd, hogy mennyire jött be..:D Szerintem ez is kifutó termék, mert alig lehet kapni....

2014. dec. 16. 07:59
Én most nagyon beleástam magam a playmobilok világába. Sajnos olyan sok termékük volt forgalomba náluk amit már nem gyártanak, pedig annyira aranyosak voltak. Így úgy gondolom jól döntöttél, hogy megrendelted. Biztosan nagyon nagy sikere lesz!!! :) Majd kérünk élménybeszámolót márciusban :)
55. Milup2
2014. dec. 14. 17:08

Na, rászántam magam, s megrendeltem a gyereknek a playmobil focipályát. Ahol a legolcsóbb volt, onnan nem tudtam, mert csak tájékoztatást lehetett kérni, ha újra lesz a termék, szóval nem lehetett rendelni, de picivel többért egy másik helyen megrendeltem..(clickshop..még innen nem rendeltem sosem..)

És egy másik helyről tudtam rendelni hozzá bírót, meg kapufalat eredményjelzővel..(mall.hu..innen sem rendeltem még...)

Csak márciusra kellenek ezek, de tuti ha akkor rendelném, nem lenne, vagy drágábban...


Remélem, tényleg tetszik majd neki...;)

2014. dec. 12. 15:20
Igen én is láttam ezt valamelyik nap. :)
53. Milup2
2014. dec. 9. 18:52

Ezt már láttátok?:

Playmobil nyuszkónaptár húsvétra..

Micsoda ötlet..;)


"Ez aztán a meglepetés! Ebben a Húsvéti kalendáriumban most 10 különböző Playmobil darabot találsz, így lehetőséged van 10 nappal Húsvét előtt minden nap egy kis meglepetést kapni. Ezek a barátságos nyuszik szeretnek az alpesi lejtőkön túrázni. Húsvétkor felmennek az Alpok lejtőire, és piros tojást festenek a napsütésben. Mutasd meg nekik hogyan kell tojást festeni, hogy sokáig fennmaradjon ez a hagyomány! 4 éves kortól ajánlott!"

52. Milup2
2014. dec. 9. 18:09

Igen, nekem is feltűnt, hogy nem minden webáruház kínálatát hozza le az árgép..Müllerben voltam playmobilokat nézni, a focipálya itt nem volt...


Hát ja, én is már úgy vagyok, hogy inkább megveszem 2-3 hónappal előbb az adott játékot, minthogy az utóccsó pillanatban már ne legyen..;) Mert jártam úgy, hogy mikor kellett, már nem volt az adott játékból..;)

2014. dec. 9. 16:19

én azt hittem, hogy mindent összevet az árgép! Köszi!


Rendeltem neki Playmobil Tanyaházat, 2 hete vettem interneten 12000 Ftért. Most csak megnéztem újra, s az árgép szerint a legolcsóbb 20 000!!!! Ft!!!!!

2014. dec. 9. 15:46
Én is árgépet szoktam nézni, de érdemes ráenni különböző webáruházak honlapjára, mert van, hogy az árgép pont azt nem hozza, ahol a legolcsóbb. Én most jártam így a járókával. Az árgép 19ért hozta legolcsóbban + postaköltség, mert csak 20 ezer forint felett volna ingyen. Erre egy árgép által nem hozott webáruház 17 ezerért adta postaköltség nélkül. Azért nem mindegy.
2014. dec. 9. 14:15
Nagyon kell figyelni, én naponta figyeltem, s szinte mindent 2-3000al olcsóbban vettem meg a neten, egy másik netáruházhoz viszonyítva. árgépen néztem.
2014. dec. 9. 14:02
17990-ért van a legolcsóbban újonnan a neten. Ha csak márciusra kell, akkor érdemes húzni egy darabig és figyelni a webáruházak kínálatát, hátha. De én már jártam úgy, hogy mire lecsaptam volna egy adott playmobil termékre, akkorra kifutott termék lett belőle :( A boltokban tuti drágább lesz mindenhol. Max müllerben lehet olcsóbb, ott is csak akkor ha maga a bolt minden áruját 20%al olcsóbban adja, pl glamour napokon.
47. Milup2 (válaszként erre: 46. - Martika1980)
2014. dec. 9. 07:00

Jó ötlet...:D


Fiam meg van veszve most a playmobil focipályáért...Van itthon kis retro csocsója, vennék neki inkább ebből nagyobbat, lábakkal, de nem..Neki a playmobilos kell..De ugye az nagyon drága..És akkor a bírókat, meg a számlálót is külön-külön kell megvenni...Itt Győrben a belvárosban kérdezgettem, de nem volt sehol, majd még körülnézek..nem karácsonyra lenne, hanem a márciusi szülinapjára...Ha esetleg valahol láttok olcsóbban, írjatok..;) Netet is lesem..Hátha most az is olcsóbb lenne...;)

2014. dec. 8. 21:30
Én pont ma rendeltem egy pár dobozzal. Apróbb dolgokat, mert ha érkezik a kis tesó ezt fogja küldeni a nagynak haza a kórházból :) Remélem, hogy segít majd az esetleges féltékenység kezelésében. :)
2014. dec. 8. 13:35
igen, jó választás volt, ár-érték arányban tökéletes.
44. Milup2
2014. dec. 8. 13:24
Akkor nagy az öröm :D
2014. dec. 8. 12:23
Nagyon meg vagyok elégedve a Playmobil játékokkal. Mikulás hozott kettőt is, azóta csak ezekkel játszik. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.
2014. nov. 25. 19:56
Mi egyszer feléért vettünk meg egy játékot az áruházban, mint ott volt. Én azóta nem nagyon preferálom.
41. Milup2 (válaszként erre: 37. - Martika1980)
2014. nov. 25. 17:18

Akkor nem változott semmi..

Oda tényleg csak az akciós termékek miatt érdemes menni, mert amúgy azért drágább, mint máshol...Vagy legalábbis, amiket kinéztem, ott volt mindig a legdrágább....

40. Milup2 (válaszként erre: 36. - Martika1980)
2014. nov. 25. 17:17
Hú, ezt tuti elütötték..Micsoda mázli..:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook