Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alpecin vagy Vichy Dercos a jobb hajhullás, ritkulás ellen? fórum

Alpecin vagy Vichy Dercos a jobb hajhullás, ritkulás ellen? (beszélgetős fórum)


8. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 6. - Artiny)
2014. nov. 19. 11:58
Nekem kb. 3-6 hónap között volt látható, hogy 2-3cm hosszú hajszálak lettek a fejemre. :) Vékony és nyeszlett hajszálak, de ott voltak. Aztán cseréltem a Herbal Essences Naked samponra.
7. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 4. - Artiny)
2014. nov. 19. 11:53

Értem én a kérdést, de mivel egyik sem vált be, ezért mondtam egy harmadikat. A szérumnak nem látom értelmét. Megvettem, használtam egy hónapig, aztán sajnáltam rá a pénzt és pont olyan volt a hatás nélküle, mint vele. A sampon rendszeres használata pofozta helyre a hajam.

Sajnálom, de Revitat nem ismerem.

6. artiny (válaszként erre: 3. - 4d5610bcc4)
2014. nov. 19. 11:52

Szia

nanogen sampon eleg lenne szerinted arra hogy uj haj nojon ki? hogy surusodjon a hajam...a vichy sampon mar megallitotta a hajhullast. Van szerum is de az azert mar eleg draga,40€ a sampne 15€

2014. nov. 19. 11:50
REVITA rol lemondok,mert eleg rossz a visszajelzes ahogy olvasom.
2014. nov. 19. 11:45

Vichyt hasznalom + a teafaoljas sampont


Es azt kerdeztem hogy az Alpecin-t kie probaljam,hatasos-e. Mivel most hogy megallt a hajhullas,szeretnem hogy a ritkultságot eltuntetni,hogy ujbol kinojon a hajam. Az alpecin kofeinos es ezert gondoltam rá.


A nanogen , neztem naulnk is lehet kapni Slovakiaban, 15€ a sampon es 40€ a szerum ami azert mar nem keves....


Esetleg a REVITA ? az olcsobb 26€

[link]

2014. nov. 19. 11:19

Szia!

Én próbáltam mindkettőt. A Vichy mérhetetlenül büdös. Mindig a szervó olaj szagát jutatta eszembe. Olyan "szinte jó" érzésem volt vele kapcsolatban. Az Alpecin nekem nagyon szárította a hajamat.

A Nanogen sampon nekem nagyon bevált. Nem tudom ott van-e, de szerintem neten lehet rendelni. Van férfiaknak is. Nekem a sok festés miatt hullt a hajam és megállította, most több van mint valaha. Amint abba maradt a hullás, kerestem valami enyhébb sampont (és az életbe nem festem többet semmi vegyszeres vacakkal).

2014. nov. 19. 09:26

Az az Active s+l nem is Vichy termék.Most akkor mit használtál?Ez nem egészen világos.Ha az bevált amit eddig használtál,miért akarnál váltani?Pont az a jó,ha érzed,hogy bevált.

A V.Dercos-t nem is próbáltad akkor még?

Az Alpecinnel vigyázni kell,mert egyrészről szilikonmentes sampon,másrészről a benne lévő mentoltól is viszkethet a fejbőr és a legtöbb embernél erősen szárít.Mind a fejbőrt,mind a hajat.

Én régen próbáltam,nekem pont a felsoroltak miatt nem jött be.

Ha a Krémmánián leszűkíted a keresést csak a samponokra,vagy csak a hajápolókra,attól függ mit akarsz keresni,rengeteg terméket tudsz keresni véleményekkel és talán jobban tudsz dönteni.

Próbálj leszokni a hajad babrálásáról,mert minél többet piszkálod,jobban zsírosodhat és a zsíros haj is bír viszketni.Meg a hajhagymáidat is kikaparhatod vele.

2014. nov. 19. 08:50

ALPECIN vagy Vichy Dercos a jobb hajhullas, ritkulas ellen?

Idaig a vichy termeket hasznaltam,ami ugy vettem eszre hogy megallitja a hajhullast.

Az a baj hogy tanulasnal allando keszetest erzek hogy a hajam babraljam ,mert ilyenkor elkezd viszketni...ugy hogy felvaltva hasznaltam korpasodas elleni fejbor gyogyasz altal ajanlott korpasodasra ezt az Active s+l sampont.

De volt hogy nagyon viszketett igy most elkezdtem egy teafaolajas sampont hasznalni a Active s+l helyett. Igy ha egy heten mosok hajat 2x akkor egyszer a vichy masodszor pedig a teafa olajassat hasznalom.


Kerdesem:

hogy a vichy helyett ezt az ALPECIN kiprobalni,hogy nojjon uj haj...Szerintetek jo vagy van valami mas hasonlo aron.

Alpecin bol lattam tobb fajtat,egyik C1 ,masik energializalo,es egy egyszeru kek szinut is...melyik a jo?


Apu/anyu nem kuzd hajhullassal ,25/F


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook