Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a folyékony harisnya használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok a folyékony harisnya használatáról? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 23. 09:24
ilyenrol meg sosem hallottam.
10. b4f6d81dc8 (válaszként erre: 9. - N.diamond)
2014. nov. 21. 22:02
Szerintem érdemes megpróbálnod, vagy valami kifejezetten testre való alapozót, pl mac face&body.
9. n.diamond (válaszként erre: 8. - B4f6d81dc8)
2014. nov. 21. 18:45
Gondolod, hogy az epilálásnál nagyobb foltok eltüntetésére, vagy halványítására is alkalmas ?
8. b4f6d81dc8 (válaszként erre: 7. - N.diamond)
2014. nov. 20. 17:01
Nekem az epilálás utáni pöttyöket nagyjából elfedte, mivel sötétebb színt választottam így lehet amiatt is látszottak halványabbnak.
7. n.diamond (válaszként erre: 4. - B4f6d81dc8)
2014. nov. 18. 18:42

Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire fed,azaz a piros foltok eltüntethetők, vagy legalább halványíthatók ezzel.


A biolódiai ill. fényterápiás kezelést a súlyos estekben alkalmazzák TB támogatással. Hatásairól nem halottam rendkívülit. Egymásik hoxa fórumon és egy kifejezett orvosi fórumon sem olvastam olyan kezekésről, ami igazán hatásos lenne. Ezért már inkább csak arra ügyelek, hogy az alapkezelést, hidratálást elvégezzem, nem használok csak natur kozmetikumokat, ügygelek arra, hogy ne durvuljon el. Rengeteg pénzt elkötöttem a speciális pszori-kencékre.

Nadrágot hordok és passz.

Az utóbbi években egyszer-egyzser a párommal elmentünk akciós wellnes hétvégékre, gyógyvizes helyekre, merthogy mozgásszervi problémáim is vannak, és jól is esik egy kis kikapcsolódás, kényeztetés. Sajnálom, hogy most nem mehetek.

A Holt tenerhez kellene minden évben legalább egy hét TB támogatással :))))

2014. nov. 18. 12:47

Kérdezz rá v járj utána a fényterápiának...

V a biológiai kezelésnek...

5. n.diamond (válaszként erre: 4. - B4f6d81dc8)
2014. nov. 18. 11:58

Voltam bőrgyógyásznál, nem is egynél. Már csak a .....t nem kentem magamra. A talapmo kezdődött,hólyagosan, kellemetlen, de megszoktam, hogy nem hordok szandált.

Egyébként egyetlen bőrgyógyász sem biztatott, vagy elmúlik magától (folt marad), vagy valami belső ok pl. a stressz (ebből nekem vab elég)miatt marad, fellobban csökken stb. A legkedvesebb bőrgyőgyász nő azt mondta (akkor még csak aa talpamon voltak a hólyago), örüljek, hogy csak 50 éves karomban jött ki, nem most akarok férjhez menni, járjak fürdőbe nyugodta, akutya sem nézi a talpamat.És úgy egyáltaán, ne görcsöljek miatta, elmondta hogyan kezeljem, hogy nehogy elfertőződjön. (Valóban kedves volt, jó időre helyre tett, de a lábszáram már más tészta)

2014. nov. 18. 10:06
Én is a bőrgyógyászt ajánlom első körben, amúgy ha ugyanarra gondolunk(spray formátum) akkor annak semmi köze a harisnyához, inkább alapozó testre, de nekem nyáron egész jó volt mikor még nem volt színem :)
2014. nov. 18. 09:45
Miért nem mész el SZTK alapon fényterápiára?
2014. nov. 18. 09:43

Haználta már valaki ezt a terméket, és milyen eredménnyel.

Pikkelysömörös , vörös (nem hámló) foltok vannak a lábamon, ami állati zavaró, ha egy fürdőbe elmegyek,

pedig szeretnék. Véletlenül talááltam rá errre a folyékony harisnyára, állítólag vízálló formátumban, parabénmentes,a bőrt nem irritáló is létezik.

A manökenek harisnya helyett használják, mert szép lesz tőle a láb és nem szalad le, mint a harisnya.

Nekem ennél komolyabb probléma megoldására kellene.

2014. nov. 18. 09:38
Folyékony harisnya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook