Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok dr. Flórián Sándor természetgyógyászról? fórum

Mik a tapasztalatok dr. Flórián Sándor természetgyógyászról? (tudásbázis kérdés)


6. Schinagl Dániel (válaszként erre: 1. - Helena66)
2021. febr. 20. 15:11
A Lisztérzékenység nem probléma, az egy tünet
2017. jan. 30. 12:09
Valaki járt nála mostanában? Flórián Sándornál vagy Hatvani Galinánál? Nagyon érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok! Köszönöm szépen! :)
4. Mari20 (válaszként erre: 1. - Helena66)
2014. nov. 18. 12:27
lisztérzékenységedre Hatvani Galina is tud megoldást , jó hir hogy gyógyitható orosz természetgyógyász keress rá... ha van kedved
2014. nov. 18. 12:24

Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Új értelmet adott életemnek. van egy könyve Gyógyulhatsz ha akarsz ( fél évig tanakodtam, hogy hogy is van ez ) és igen meggyógyultam. egyszer kétszer kell csak hozzá menni és sinre teszi az egészséget.

én csak ajánlani tudom

2014. nov. 18. 00:03

Belgyógyász szakorvos eredendően, jópár év kórházi gyakorlat is van mögötte, úgy hallottam.

Nem elégedett azonban meg a tünetek kezelésével - ahogy azt sokesetben a nyugati orvoslás képviselői teszik - hanem az okokat kereste, így elkezdett a természetgyógyászat különböző módozataival is foglalkozni. Meglehetősen karizmatikus, érdekes embernek tűnt számomra... A megbizhatóságáról nem tudok nyilatkozni, a tudásában mindenesetre megbíznék, ha problémám lenne.

2014. nov. 17. 23:20
Segítsen aki járt már nála, megbízható-e, a probléma lisztérzékenység, köszönöm mindenkinek,aki válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook