Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foghúzásnál arcüreg megnyílása fórum

Foghúzásnál arcüreg megnyílása (beszélgetős fórum)


2014. nov. 17. 10:26

Csütörtökön voltam szájsebészeten.Kihúzták az egyik felső fogam, megnyílt az arcüregem. Bavarrták.De nem nagyon mondták el igazából mit szabad, mit nem.Nekem talán egyszer húzták előtte ki fogamat, azt se rendesen, mert benne marad egy része.Csak annyit mondtak ne hajolgassak, ne emeljek és mossam a fogam és a varratokat is.

Egy hét múlva menjek vissza varratszedésre. Aznap tüsszentettem és megmostam a fog helyét amit nem szabadott volna, utólag olvastam itt neten.Tejtermékeket se szabad enni.Köhögést is kerülni kell.Másnapra nagyon bedagadt az arcom.De ez állítólag normális.Fájt is.Mára hétfőre már nem fáj annyira, és a duzzanat is leapadt viszont kicsit szédülök és a halántékomon nyomásérzés van.Fáradékony és kedvetlen vagyok.Előfordulhat hogy arcüreggyulladásom lett? Ma megyek a fogorvosomhoz, hátha mondd valamit, de azért akinek hasonló tapasztalata van irjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook