Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Replika chanel, ysl, dior alapozók, púder, rúzs... fórum

Replika chanel, ysl, dior alapozók, púder, rúzs... (beszélgetős fórum)


2014. nov. 17. 20:01
A replika az replika. Es ahhoz kepest h az uveget veszed meg amire raìrják h dior .eleg draga.aztan ki tudja mi van benne.nekem bourjois szemfestekem van. Pirosítója szuper. Alapozoja is. Szempilla spiralt pedig havonta cserelem. Ruzs mikor milyen alt. rimmel.. Körömlakkbòl gyűjtemeny.500ft-tol1500 ft ig. De ezekkel a cuccokkal nem szoktam villogni nem a smink márkától tartom magam jó nőnek.:D. De a sok buta embert siman le lehet huzni egy kis csillogás valami márka es már fizetik is a sok sok tíz ezreket. A hülye sminkek árából inkább elmegyek egy wellnes hètvegère.vagy a 15.000ft alapozó árábòl prágába a karacsonyi vásárra.:D.
2014. nov. 17. 09:20
Kábé,mint a hamis parfüm...aminek az "utóillatán"érződik,hogy olyan gagyi,mit ide Hadház.
2014. nov. 16. 21:57

Nekem tökéletesen bevált a chanel alapozo. Imádom. Ma felmentem fbra és egy hirdetös oldalon láttam, hogy 3000ft. Rákérdeztem és mondta hogy replika. Eddig még nem találkoztam replika sminkkel. Nem tudtam hogy hozzáállni a dologhoz.

De gondolom, mivel hamisitvány, nincs tesztelve, ki tudja mi van benne...stb.

Jobb, ha inkább félreteszek rá pénzt. Minthogy a hév hevében megvegyem.

2014. nov. 16. 20:00
Még a drágább is tele van méreggel,szeméttel,de alapozónál nem a nevet fizeted meg,mert az nem fog látszani,hanem a hatékonyságot.Én a helyedben inkább azt nézném melyik káros a legkevésbé.
2014. nov. 16. 19:46
Semmi penzert nem kennek hamis valamit magamra , ki tudja mi van benne!
2014. nov. 16. 19:11

Sosem értettem, miért csinál valaki úgy, mintha... Ha nem telik az eredetire, miért veszi meg a gagyi utánzatot ahelyett, hogy megkeresné a legjobbat abban a kategóriában, amit ki tud fizetni?


Ennyi pénzért már vehetsz Hean-t, Flormart, valamivel drágábban Max Factort, Malu Wilz-et.

2014. nov. 16. 19:07
3000-ért már lehet (vagy majdnem lehet) MaxFactor vagy L'oreál alapozót venni. Inkább azt vennék, mint valami hamisított vackot.
2014. nov. 16. 18:53

Mi a véleményetek a replika(hamisitott) sminktermékekröl?

Érdemes-e megvenni a chanel replika alapozót 3000ft-ért vagy gyüjtsük rá a 15000ft-ot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook