Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándék házilag fórum

Ajándék házilag (beszélgetős fórum)


2007. nov. 8. 11:43
Köszi a tanácsot, elmondom neki.
12. Szapi (válaszként erre: 11. - Sutoczkine)
2007. nov. 7. 20:04
Egyszerű kapcsos képkeret szélére üvegfestékkel lehet tiffanny-szerű díszítést tenni. Bele pedig egy közös képet kettőjükről. Üvegfesték helyett a paszpartu-t vízfestékkel lehet díszíteni. Pl. a fényképet egy kicsit kiegészíteni. Ilyen kapcsos képkeret pár száz forintért van, szinte minden hiperben.
2007. nov. 7. 14:53

Egy 12 éves fiú mit készítsen a keresztapjának karácsonyra? Tőlem kért tanácsot, de nekem sincs túl sok ötletem. Olyan valami kéne ami nem kerül semmibe vagy csak nagyon olcsó.


A tanácsokat előre is köszönöm

10. h.editke (válaszként erre: 1. - Notredame)
2007. aug. 21. 17:27
Varrhatsz rongybabát is.
2007. jún. 24. 00:55

keson szoltak, hogy szulinapibulija lesz egy oteves kisfiunak. Erre kaptam magam, kivettem a gyerekagy egy lecet - mar nem hasznaljuk - lefestettem, raragasztottam szines mesefiguras kepeket, s mercet csinaltam belole, ehol merheti magat mennyit not.

A kisagy also lecebol, -az szelesebb, ugyanugy lefestettem, kapeket ragasztottam, s kis fogasokat csavaroztam a kepek ala.

nagy sikere volt!

2007. máj. 15. 16:28
szerintem nincs is szebb nála
2007. febr. 10. 13:09
Nagyon eredeti otletnek tartom. Valentinnapra peldaul vartam a ferjemnek 2 sziv alaku parnat.A tesomnak karacsonyra pedig egy csillot aval a felirattal hogy "rossz vagyok de lehozom neked a csillagot"
2006. dec. 25. 20:04
Mézeskalács sütés? Valami kis klassz emberkét, vagy házikót.
5. noize (válaszként erre: 1. - Notredame)
2006. dec. 17. 16:58
papir zsepiből egy kis cérna segitségével angyalkát , karton papir gyufás doboz mogyoro ebből pedig bőlcső amiben a kisded fekszik
2006. dec. 11. 12:53
Rongybabát!
2006. dec. 11. 09:22

Tormás üvegre ragasztani (lakkragasztóval vagy ha nincs talán technokol is jó) szalvétából kivágott formákat. Karácsony közeledtével nagyon sok szép mintás szalvéta van. Az üvegbe egy teamécsest rakni, az üveg peremére szalagból masnit kötni.

Vagy üvegfestékkel rajzolni az üvegre.

2006. júl. 17. 22:12
Például családfát Kubus üveg kupakokból. A családtagok fotóit kell ráragasztani, legjobb az igazolványkép amit összerakhat. Így megtanulja a családját játékosan , hogy ki kicsoda rajta. Ha minden kupaknak készítesz párját is,(ugyanolyan fotót), akkor memóriajátékot is lehet vele játszani. Le kell fordítani és megtalálni a párját. Csak fényképek kellenek, meg kupakok, ragasztó. Jó móka!
2006. jún. 30. 07:43

s.o.s.

segitseget szeretnek kerni, milyen ajandekot lehet kesziteni, egy nap alatt, egy ot eves kislanynak?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook