Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki szült mostanában a MÁV-ban? fórum

Valaki szült mostanában a MÁV-ban? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 14. 15:02
Nagyon köszönöm!!!! Már meg is néztem, visszaolvastam a 2014-es hozzászólásokat és írtam is:) Nagyon köszönöm még egyszer a segítségedet!!!:)
4. siba22 (válaszként erre: 3. - Babmalac)
2014. nov. 14. 14:57
oké,ne haragudj nem tudtam,hogy tudod :)) nem rossz indulatból írtam.a másik topicba azért látogass be sokszor mert ott többen is vannak akik szűltek már a régi mávban és az új honvédben :)) remélem megakpod a kérdéseidre a választ.ha látok olyat és tudok én is szoktam mondnai mi a tapasztalatom :))
2014. nov. 13. 15:52
Jajj persze, tudom, csak bennem még annyira ez maradt meg:) Szerintem értik így is az emberek:) Köszönöm a tippet! Meg fogom nézni, amit küldtél!!!
2014. nov. 13. 14:16
olyan mint máv kórház nincs,csak a honvéd áek :) gondolom nem szóltak neked erről még senki,sehol.de van egy fórum ahol sok tapasztalt kismama van [link] linkre gyere át :) sok hasznos infóhoz jutsz :)
2014. nov. 13. 14:12

Kedves Fórumtársak!


20+2 hkm vagyok, és bár még odébb van a szülés ideje, már most próbálok minél több infót magamba szívni:)


Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan köztetek olyan, aki mostanában szült a MÁV kórházban (Bp.)? Szeretnék érdeklődni, hogy milyenek a tapasztalataitok? Kedvesek a szülésznők? Lehet vajúdás közben sétálgatni, vagy valamit? Több személyes vajúdó van?


Bármilyen információtok van, minden érdekel!


Nagyon köszönöm előre is!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook