Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyaki nyirokcsomók megduzzadása biztosan limfómát jelez? fórum

Nyaki nyirokcsomók megduzzadása biztosan limfómát jelez? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. nov. 13. 08:31
Nincsen mandulám gyerekkorom óta.
2014. nov. 13. 07:57
Nekem ki kellett venni a mandulámat.
2014. nov. 13. 07:46

Igen, elmegyek maszek alpon.

De továbbra is várom olyanok írását, akiknél tartós nyirokcsomó megnagyobbodások nem limfómát jeleztek.

2014. nov. 13. 05:56
Menj el maszek alapon Uh-ra, pár ezer ft és azonnal megvan az eredmény!
2014. nov. 13. 05:54
Hematológiára 1 hét múlva megyek, UH viszont csak januárban lesz, hacsak nem megyek fizetősre, már azon gondolkodom.
3. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - CIcó27)
2014. nov. 13. 05:35
é n mint távgyógyász azt mondom, MENJ DOKIHOZ VAZE NE ITT VÁRJ DIAGNÓZIST..
2014. nov. 13. 05:29

Felesleges itt kérdezősködni ilyen témában! erre csak is egy orvos tud neked válaszolni alapos vizsgálat után.

Ha most itt valaki azt mondja jaj nem, és még is baj van te meg halogatod az orvost?

Már csak azért is mondom, mert apukámnak tavaly szeptemberben műtötték a derekán egy csomóval, amire azt hitte zsírcsomó csak. Aztán kibökte hogy már 1 éve nyomkodja azt a csomót. Az eredmény hodgkin limfóma, és nála nem ment a nyakra fel. 12 kemón esett át, 3 hónapja tünet menten apum.Szóval ne halogasd az orvost, hanem menj el előbb ha tudsz mint január.Szerencsére a hodgkin limfóma az egyik legkönnyebben kezelhető az orvos szerint.

A kedves szomszédom most halt meg, neki szintén már 1 éve elég nagy csomó volt a nyakán, szintén rák, viszont neki már késő volt.

Nem ijesztgetni akarlak, és azt sem állítom hogy igen feltétlenül rákos vagy, de jobb megijedni és félni, mint félvállról venni a dolgot.

Jobbulást és minden jót kívánok :)

2014. nov. 13. 05:15

Volt akinek tartósan ( hónapokig) megnagyobbodott nyirokcsomói nem limfómát jeleztek? 7 hónapja gyakori torokfájással orvoshoz mentem, savcsökkentőre ritkult, nyáron vérvételen enyhe eosonophyl és monocyta emelkedés, többi rendben. Nem nőttek a nycs-k, kb 1,5 cm-ek, Uh-ra január közepén van időpontom.

Nagyon félek, már teljesen bebeszéltem magamnk a bajt.. :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook