Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gőzfunkciós mosógépet érdemes vásárolni? fórum

Gőzfunkciós mosógépet érdemes vásárolni? (tudásbázis kérdés)


5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. nov. 15. 09:08

Nekem ilyen gőzfunkciós van, de megmondom őszintén, mosásra, tisztításra nem használnám. Volt olyan többször is, hogy évszakváltáskor eltett tiszta cuccokat frissítettem a gőzzel, mert a hajtogatás miatt gyűröttek, nyomottak voltak, na, erre jó a frissítés.


Viszont nem hülyeség maga a gőz, úgy értem, az AEG-ken (nekem is ez van), van olyan opció, hogy mosáskor előmosás helyett gőzzel foltkezelés. Ezt mindig használom, nem árt a ruháknak, segít feloldani/lazítani a foltot előmosás nélkül, kényes cuccokra is használható. Szóval ajánlom, bármilyen gépet veszel, legyen ilyen opció, sok hasznát veszed.


A gyűrődésre pedig ott van a vasaláskönnyítő mosás, ennél a centri is és a mosás is kétirányban folyik, vagyis a ruhát kirázza és nem csavarja, nedvesebb marad, de teregetés, száradás után szép simák, kevés ránc a ruhán. Ingekhez szuper. AEG-n ehhez is lehet gőzzel előtisztítást beállítani.

4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. nov. 14. 13:28

egy 12 órát visel inget nem akarsz kimosni??? csak "felfrissíteni"?


brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

2014. nov. 14. 12:56
De érdekes, hogy több pasi együtt keres mosógépet :)
2014. nov. 13. 13:07
Csak ha erősen szennyezett, nem kényes textíliát is mosol.
2014. nov. 13. 01:19

Sziasztok


Automata mosógépet szeretnénk vásárolni, 2-en vagyunk a családban. Azt szeretném (mint mindenki) hogy szépen mosson, lehetőleg a ruhát se gyűrje. a határ 200e.


Egy kritériumunk van:

Sajnos a 60cm széles vagy mélység kilőve mert nem fér be a fürdőszoba ajtón. Csak keskenyebb.


Konkrét típus is jöhet.


Előre is köszönöm


Én ezeket néztem:


AEG Lavamat 85275 XFL

vagy

AEG Lavamat 76475 FLE


Gondolkozom azon hogy a 85275 ös lehet jobb lenne a gőz funkciója miatt.

Most arra gondolok, pl munkába fehér ingbe kell járnunk. Azonban ezt csak egy nap vesszük fel utána már mossuk. Igen ám de így meg sok gyüllik össze, így viszont lehet hogy elég lenne csak gőzfunkcióval átfrissíteni?

Mit gondoltok?

Jó mondjuk a nyakánál besárgul kicsit ugye. Hasznos lenne szerintetek?


egyáltalán ilyen 12 órás viselt fehér ingnél használható ha nincs durva pecsét benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook