Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tálas mixert érdemes venni? fórum

Tálas mixert érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 20. 00:01

Ugye ezt le lehet venni az állványról amin van. Így tudod az nélkül is használni olyan dolgokra ami hamar megvan, pl tojásfehérje. Ami van hozzá tál annak recés a széle is ahogy forognak a lapátok úgy forog vele együtt a tál is.

Én először az állványon használom, majd mikor azzal kész vagyok, gyors elmosogatom és jöhet a fehérje.

13. hulló csillag (válaszként erre: 12. - Marlenka70)
2014. nov. 13. 19:37
És ha pl. piskótát sütsz, amit két edényben verünk fel (tojásfehérjét és a sárgáját a többi alapanyaggal), akkor hogy oldod meg? Vagy van hozzá két tálad? Vagy az eredeti tál mellett másikat is lehet használni?
2014. nov. 13. 18:46
Az enyém kb. 15éves Elin tálas mixer, nagyon szeretem leszedhető az állványról (bár én nem szoktam).Nagyon sokat használom és szerencsére még bírja.
11. hulló csillag (válaszként erre: 10. - Kacagó11)
2014. nov. 12. 22:12
Szerintem vidd vissza, aztán vegyél egy jobbat.
10. kacagó11 (válaszként erre: 7. - Jázmin85)
2014. nov. 12. 21:54
A francba,akkor most mit csináljak?Van egy régi kézi mixerem ,ami halódik. Annak a lapátja vajon jobb lenne bele? Vagy ez hülyeség?
9. hulló csillag (válaszként erre: 7. - Jázmin85)
2014. nov. 12. 21:53
Hát ez durva! Nem lehet visszavinni? Mivel nem lehet a funkciójának megfelelően használni.
8. hulló csillag (válaszként erre: 5. - Jázmin85)
2014. nov. 12. 21:52
Köszi a tippet, megnéztem az újságban, tényleg jó áron van.
2014. nov. 12. 21:50
A keverő lapátok nem érnek le rendesen az aljára így nem kever. Pl bele raksz két egész tojást nem csinál vele semmit.
6. kacagó11 (válaszként erre: 5. - Jázmin85)
2014. nov. 12. 21:22
Basszus! Az enyém is orion.Nemrég vettem,még nem használtam. Mi a baj vele?
2014. nov. 12. 20:59
A tes.oba mától akciós egy moulinex tálas mixer. Pont olyanom van. Imádom! Le tudod venni az állványról és tudod kéziként is használni. Én az állványon összekeverem a cuccokat, majd leveszem és utána a tojásfehérjét külön tálba. Figyelni kell h jól leérjen a tál aljára. Anyunak orion van, az egy Szar. Utálja is.
4. hulló csillag (válaszként erre: 3. - Li Dzsin)
2014. nov. 12. 20:35
Köszi, nekem most csak sima kézi van, már 20 éves, számítok rá, hogy hamarosan beadja az unalmast. Ha így is lenne, megszolgálta már az árát. (Moulinex márkájú). Aztán most nézegettem ezeket a csilli-villi konyhai robotgépeket, amikhez nagy tál van, de azzal az a gondom, hogy csak az eredeti tállal lehet használni, az meg csak egy darab, akkor hogy verem fel mondjuk a tojásfehérjét?
3. Li Dzsin (válaszként erre: 2. - Hulló csillag)
2014. nov. 12. 20:17

Nekem Tefal van, egyszerűen imádom. :) Belerakom a cuccot, elindítom és elmegyek a dolgomra. Aztán néha visszanézek, spatulával besöpröm a széléről középre maradékot, és ennyi :)


Anyukámnak is tálasa volt, már kiskoromban azt mondta, h nekem csak ilyen lesz.


Szóval lehet h drágább mint a sima, de szerintem megéri :)

2014. nov. 12. 20:11
Hamarosan mixer vásárlása lesz aktuális, használ valaki tálas mixert? Érdemes azt venni? Jól el tudja keverni a cuccot, nem csak a közepén kever?
2014. nov. 12. 20:10
Tálas mixert érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook