Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Thread Lifting kezelés tapasztalatok fórum

Thread Lifting kezelés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


3. Aranycsillag29 (válaszként erre: 2. - Mamamenta)
2018. jan. 20. 06:48
Szia! Most mi a véleményed a kezelésről? Elérte azt a hatást, amit vártál? Utólag nem bántad meg a döntésedet? Ugyanezt választanád, vagy inkább másfajta kezelést? Köszönöm!
2017. máj. 2. 11:53

szia!

látom, jó rég érdeklődtél, de azért megírom a friss tapasztalataim, hátha még érdekel.Most kedd van, csütörtökön voltam bioszál behúzáson, azaz thread liftingen. Érzéstelenítő krém mellett a vastagabb szálak behúzása a halántékhoz/fülhöz bizony fájt rendesen. én csak picit kékültem (most már zöldes-sárga), de smink kell rá. Az első kéz nap eléggé fájt, jegeltem meg árnika krémmel kentem.Lehajolás, arcmozgás, érintés mai napig kellemetlen de fokozatosan javul. Ha puszit kapok vagy bekrémezem, az még elég kellemetlen most is.A hatás itt csak később alakul ki, de mnimálisan már látom (talán...). Remélem, létványosabb lesz, met egyelőre csak a negatívumait tapasztalom (fájdalom, drága ár).Hattyú face-ben voltam amúgy, mondjuk korrekt de nem biztos h oda mennék ha még egyszer dönthetnék, a Fehérhajóban 100x kedvesebbek.

2014. nov. 11. 19:35

Sziasztok!

Érdekelne, hogy van-e valakinek személyes tapasztalata a thread lifting contouring kezeléssel kapcsolatban? Sok kedvező tulajdonságát olvastam, azonban érdekelne olyan vélemény-tapasztalat is, aki részt is vett ilyenben. Köszönöm válaszotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook