Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térd "kitisztítása". Ismeri valaki az eljárást? fórum

Térd "kitisztítása". Ismeri valaki az eljárást? (beszélgetős fórum)


7. gizus58 (válaszként erre: 6. - Klarika5)
2014. nov. 9. 10:46

Hát, a porc hirtelen válik le, és ha nem pucolják ki, csak morzsálódik a súrlódástól,és még jobban fog fájni.

Reméljük,használ a kezelés,ha nem, akkor ne sokat várj a műtéttel.

6. klarika5 (válaszként erre: 5. - Gizus58)
2014. nov. 9. 06:38

Egyelőre kiírtak egy 10 alkalmas fizikoterápiás kezelést. Nagyon reménykedem, mert nekem ez hirtelen jött, nem fokozatosan romlott, talán egy gyulladás, egy erőltetés-alkalmatlan cipőben-s egyelőre megoldja a problémát.

Köszönöm a válaszod!

5. gizus58 (válaszként erre: 4. - Klarika5)
2014. nov. 8. 17:01
Nézz utána, talán akkor könnyebb a döntés is.Megértem hogy félsz,mindenki így lenne.Mielőbbi gyógyulást kívánok, majd írd meg mire jutottál!
2014. nov. 8. 16:00

Kedves fincsi és gizus!Köszönöm a válaszotokat! Mindjárt "beljebb" vagyok. Féltem az altatástól, inkább az ébredéstől. Ezek szerint nem muszáj.

Én azt hittem, "kicsomagolják" a térdem, de elintézik kis beszúrással/fúrással. Hát ez sem kellemes, de nem az a radikális, ahogy én elképzeltem. Majd megpróbálok tájékozódni a net-en is, gondoltam, majd meggyógyul magától, de hónapok óta semmi jele a javulásnak, sőt!

3. gizus58 (válaszként erre: 1. - Klarika5)
2014. nov. 8. 14:43

Laparaszkóppal belülről kiszedegeti a letört daraboka, átmossa fertőtleníti a belső részt.Érzéstelenítéssel csinálják, nem igen altatnak, csak ha muszáj.Fáj a járás,és fájni is fog addig, amíg a morzsalékos törmeléken jársz!Ezt meg kell oldani, mert csak rosszabb lesz idővel..

Nekem nem csináltak a fiamnak volt ilyen módszerrel, műtét, de azóta jól van.Csak nagyon erős terhelére fáj a térde.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Klarika5)
2014. nov. 8. 14:42

Több éve volt ilyen egy szomszédomnak, azt mondja, azóta nem fáj.:)

Neki helyi érzéstelenítés volt, és nézte......hát nem vagyunk egyformák. D

2014. nov. 8. 14:36

Az orvos térdprotézis beültetését javasolta. Mikor úgy reagáltam, hogy szó sem lehet róla, akkor ajánlotta a "térd kitisztítását": egy napra befekszik, és kiszedegetjük, megtisztítjuk...

Na, ennyi nekem elég volt, nem is kérdeztem tovább semmit.

De nem hagy nyugodni a dolog, annál inkább, mert fáj a járás.

Van valaki, aki el tudná mondani, milyen ez a beavatkozás? Fájdalmas, altatásos, megérte....?

Köszönöm a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook