Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Goldlily Standard vélemény? fórum

Goldlily Standard vélemény? (beszélgetős fórum)


15. Miss Poppy (válaszként erre: 14. - 4c3a5e5783)
2014. nov. 20. 19:15

Nekem van.

A fórumindítónak nincs.


Talán,ha elolvasnád a kezdő hozzászólást.

14. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 7. - Miss Poppy)
2014. nov. 20. 19:13
Milyen? Helyesírásgátló (is) van.
2014. nov. 20. 19:10

Tudásbázis - Mirena vagy Goldlily?


[link]

2014. nov. 20. 19:09

Fórum - Tapasztalataitokra lennék kíváncsi a Silverlily/Goldlily spirál használatáról.


[link]

2014. nov. 20. 18:56
Kösszi!De ezt màr olvastam!Èn inkàbb személyes tapasztalatokra lennék kivàncsi!
2014. nov. 20. 18:53

ELLENJAVALLATOK (abszolút)

− Biztos vagy gyanítható terhesség

− Méhen kívüli terhesség a kórelőzményben

− Rosszindulatú megbetegedés a nemi szervekben

− A méh aciklusos vérzései vagy ismeretlen eredetű vérzés a hüvelyben

− Gyulladásos megbetegedés a nemi szervekben az utolsó 12 hónapban (különös tekintettel a

bacterialis vaginosisra, ismételt herpeszfertőzésre és hapatitis B-re)

− A méh torzulása (születési vagy szerzett)

− Rézallergia

− Szeptikus abortusz az utóbbi három hónapban, gyulladásos megbetegedések a nemi

szervekben


ELLENJAVALLATOK (relativ)

− Szívbillentyű megbetegedések

− Vérszegénység

− Vérkeringési zavarok

− Gyulladáscsökkentő szerekkel való kezelés

− Morbus Wilson

− Gyakori nemi partner csere

− Nulliparitás

2014. nov. 20. 18:50

HATÁSMECHANIZMUS

A réz-arany, illetve a réz-ezüst ötvözetből készült 240 mm2 felületű hatóanyag elektrokémiai

oldódási mechanizmusa révén annyi réziont bocsát ki magából, mint amennyit a lényegesen

nagyobb (380-390 mm2) felületű, kizárólag rézből kialakított homogén huzal bocsátana ki.

A Goldlily/Silverlily arany-réz, ezüst-réz ötvözetű eszköz hatóanyaga a méhűri váladékkal

érintkezve a saját felületén lokális galvánelemek halmazát hozza létre. A réz tölti be az anód,

a nemesfém a katód szerepét. A mikro-galvánelemek jelenlétének következtében csökken a

spermiumok mozgékonysága, kapacitása és túlélőképessége.

Ezen kívül nyomnyi mennyiségben aranyionok, illetve ezüstionok is kioldódnak, amelyek “in

situ” baktericid és fungicid hatást fejtenek ki. Ezzel magyarázható, hogy az ötvözet

hatóanyagú spirálok használata esetén gyulladásos megbetegedések alig fordulnak elő.

Az arany és ezüst nemesfém-komponens úgy fogja össze a réz atomcsoportjait, mint az épület

falában a habarcs a téglatesteket. Ezért a réznek az ötvözetből történő kioldódása során a

fémhuzal nem töredezik még hosszabb használati idő után sem, mint ahogyan az a tiszta

hatóanyagú hagyományos spiráloknál bekövetkezhet.

A hagyományos spirálok használata közben szilánkok keletkeznek oly módon is, hogy a réz

felületéről az ott keletkezett korróziós termékek kemény, éles pikkelyek formájában

lepattogzanak. Ezzel szemben a Goldlily/Silverlily nemesfém-réz ötvözet hatóanyagának

felülete a felhasználás során csupán vékony, bársonyos tapintású réteggel vonódik be.

2014. nov. 20. 18:22
2014. nov. 20. 18:21

Mijen hatása van?


Hát fogamzásgátló hatása:)

2014. nov. 20. 18:19
Most szeretnèm felrakatni és nem tudom mennyire biztonsàgos és mijen hatàsa van a szervezetre???????
2014. nov. 8. 10:32
Tökéletes, semmi gondunk nem volt vele. Se a férjemnek, se nekem. Napra pontosan jött meg,4 nap és slussz.
4. Lara anyuja (válaszként erre: 3. - Kriszgiga)
2014. nov. 8. 10:31
Szia! Nekem ez van már 5. éve. Előtte 5 évig is ez volt. Most kellene cseréltetnem, de nekem azt mondták, már nem forgalmazzák. A Gyneplus-t ajánlották helyette...
2014. nov. 8. 10:28
Telóról irok, bocs! Tehát GoldLily Standard? Vélemény? Tapasztalat?
2014. nov. 8. 09:56
Célnak hibátlanul megfelelt :)
2014. nov. 8. 09:47
GoldLily dtanfard? Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook