Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Velem van a baj vagy a kabátok szabása nem jó? fórum

Velem van a baj vagy a kabátok szabása nem jó? (tudásbázis kérdés)


15. era06 (válaszként erre: 2. - Tris)
2014. nov. 8. 16:51

Vannak olyan kabátok, amit enyhén szólva is elkúrtak.

Ugyanaz a márka, mégis , a vastag kabát olyan szűk volt karban, hogy 50 kilósnak lett volna jó az, ami derékban egy 80 kilósnak.

14. állólámpa (válaszként erre: 10. - Annette)
2014. nov. 8. 15:51
Nekem is van egy mango kabim, bár az átmeneti vékony kis béléssel. Na az is tökéletes, pedig "csak" S-es.
13. jooeva
2014. nov. 8. 13:41
Dettó! 53kg vagyok, nadrágból 34-36-os kell (bár azoknak is bő a dereka), kabátból viszont kell a 38-as, mert az kényelmes vállban és karban. Most vettem a T..co-ban egy átmeneti kabátot, állítható a dereka, ez a megoldás! Ja és azt is utálom, hogy a kabátok "dereka" nekem mell alatt van.....én kb. 1 arasszal lejjebb hordom :))
12. Tris
2014. nov. 8. 10:58
Azért egy kicsit megnyugtat, hogy ezek szerint nem én vagyok elcseszve...
11. Molyka
2014. nov. 7. 23:07
Nekem is ez a bajom, mintha össze lennék kötözve
2014. nov. 7. 22:19
Szintén xs méret vagyok de a vállam szélesebb az átlagnál, nekem a legtöbb kabátom mango, H&M, tally és reserved, érdemes ezeket is megnézned.
2014. nov. 7. 21:44

Én is így vagyok. S-es méretet hordok mindenből, de a kabátok nagy többsége nem jó rám. Én azt vettem észre, hogy a cicim miatt feszül nagyon a hátamon és ezért a vállamon is. Már vagy kismillió kabátom van, de mindegyiket utálom és megvenni is csak azért vettem meg, mert muszáj volt télre valami, így mindig M-eset vettem, mert az kényelmes volt, de itthon meg mindig rájöttem a tükör előtt, hogy undorítóan állnak rajtam.

2 éve vettem egy derékban kötős M-es szövetkabátot(turkálóban egyébként), na az azóta is tutin áll, imádom. Most idén újra bajban vagyok, mert valami sportosabb kabit is akarok. Eddig még nem találtam. :( Szerintem megint hetente bejárom majd az összes turit, hátha (számomra) kincsre bukkanok.

2014. nov. 7. 21:12
Ez a problémám nekem is! Ami vállban meg karhosszban jó, abban derékban kétszer beleférek. :/ Így az igen csak szellős lenne. Tehát nem a túl kicsi méret választás a probléma.
7. Tris
2014. nov. 7. 20:25
Xs-es és S-es felsőket hordok! Még az Xl-es kabát is szűk vállban, karban...
6. enigma. (válaszként erre: 2. - Tris)
2014. nov. 7. 20:20
C&A és vállfás turik.
5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Tris)
2014. nov. 7. 20:18
Nincs veled baj, csak az a konfekció méret amit gondoltál, nm neked való! :)
2014. nov. 7. 20:17
Szerintem vaskos a karod és vagy telt méret vagy a normál méretből nagyobb felelne meg. Az nem jó kabátméret, ami a kar előre nyújtásakor feszül karban, vállban, hátban.Ilyenkor válassz nagyobb méretet.
2014. nov. 7. 20:00
Nem tudom.
2. Tris
2014. nov. 7. 20:00
Évek óta nem találok magamnak rendes téli kabátot, mert minden kabát szűk vállban vagy karban. Ha kicsit is előre húzom a vállaimat és felemelem a karjaimat már feszül a kabát. Hol lenne érdemes szerintetek megnézni?
1. Tris
2014. nov. 7. 20:00
Velem van a baj vagy a kabátok szabása nem jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook