Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi dolgok - beszéljük ki fórum

Napi dolgok - beszéljük ki (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1950. cika58 (válaszként erre: 1949. - 12d083b51b)
2019. márc. 8. 07:24
Szép jó reggelt!
2019. márc. 8. 07:20
Jó reggelt, szép napot kívánok mindenkinek! Itt a tavasz!
1948. 12d083b51b (válaszként erre: 1947. - Cika58)
2019. márc. 7. 14:20

Örülök, hogy megtaláltál. Ez mint látod ismét csak egy régen elhagyott kis bungaló, valamikor január végén, február elején találtam rá.


Ebéd után én is aludtam egy sort, egész jól ébredtem, de (bár szél nem fúj) eléggé nyomott a levegő. Én sem szeretem az ilyet.

1947. cika58
2019. márc. 7. 11:41
Én is készültem egy jó nagyot sétálni, de olyan erős szék fújj, hogy elment a kedvem, pedig a feszültségemnek jót tenne, érzem:)
2019. márc. 7. 09:33

Megfőztem az almaszószt, bepaníroztam a kelkáp-ot, most már csak ki kell sütni, és kész az ebéd. Utána elkezdtem felöltözni, hogy megyek egy sort sétálni, de azon mód maradtam is.

A héten az elmúlt 3 napban jöttem-mentem, gyalogoltam, mára kiveszek egy kis szabadságot e téren, ill. az idő is olyan, hogy bármikor elkezdhet esni. Mára maradok itthon.

2019. márc. 6. 11:24
Most már azért napok óta szép idő van, igazi tavasz, csodás sétákat lehet tenni!
2019. febr. 27. 14:21
Majd a forróság elment, jött ismét a tél, így a héten ez volt az indok, amiért nem mentem le. Kifogás mindig van. Tény és való, ha hidegebb az idő, a térdeim nem úgy mozdulnak. És ettől az egésztől kezdek kiakadni. És saját magamtól is kezdek kiakadni, amiért ilyen kiakadós vagyok.
2019. febr. 15. 14:52
Még azt sem csináltam meg, amit terveztem. Egyszerűen nem mentem le a postára. Megnéztem a csekkeken a fiz. határidőt, olyan hirtelen jött meleg van itt most nálunk, persze nem a nyári forróság, de úgy érzem, levett a lábamról. Majd holnap a kisboltba és zöldségesbe, ami feltétlenül kell, lemegyek
1942. birebora
2019. febr. 15. 13:07
Én ma már nem tervezek semmit. Remélem ez így is marad:)
2019. febr. 15. 10:10

Szép napot!

Hú, hárman nem tudunk veszekedni, igaz, hogy nem is az a cél 😉

Most értem vissza a sarki kisboltból, kenyeret, kiflit vettem.

Megfogadom a tanácsod és beiktatok egy kis lustálkodást is, az egyébként sűrű napomba.

Unokám is itt van nálam, mert a suliban tanítási szünet van.

2019. febr. 15. 08:02

Szervusztok! Jó reggelt mindenkinek! Vagyunk már hárman, ha Birebora is visszajön közénk.

Nem kell azt a munkát elsietni. Ismered a mondást: Jó munkához idő kell! Pihenni is kell, ha több napon keresztül csak talpon voltál.

Én most csak körbenézek, várom a postást, utána el kell mennem.

Mára a pakolászáson kívül van valami egyéb terved?

2019. febr. 14. 19:29

Szép jó estét!

Egy kissé el voltam foglalva a vendégeimmel, de most már újra magunkban vagyunk, így többet lehetek itt.

Mai napom rendrakással telt, de még nem értem a végére.

Még jó, hogy főzni nem kellett, maradékot ettünk.

1938. 12d083b51b (válaszként erre: 1937. - Birebora)
2019. febr. 13. 14:39

Szép napot neked is!

Délelőtt jártam lent,szépen süt a nap, sőt egy kicsit mintha már ereje is lett volna. Csodás idő, reméljük nem kell már sokáig várni az igazi tavaszra!

Nálatok mi újság?

1937. birebora
2019. febr. 13. 13:25
Szép napot:)
2019. febr. 13. 07:48

Szevasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Járt már erre valaki?

1935. 12d083b51b (válaszként erre: 1934. - 39a6fdc607)
2019. febr. 12. 09:30

Jó reggelt neked is! Akkor most már vagyunk ketten! :))

Önmagammal vitatkozni szerintem olyankor szoktam, ha kétségeim támadnak, valamiben hogyan is kell, kellene dönteni! És akkor jönnek az érvek, ellenérvek egyik/másik dönts felé, vagy éppen ellen.

De annyira még sohasem vitatkoztam önmagammal, hogy később ne béküljünk ki. :)) Önmagammal előbb utóbb mindig sikerül szót értenem.

2019. febr. 12. 08:38

Jó reggelt mindenkinek!

Nálunk éppen most ragyogott fel a napocska. Ettől felderülve, megkérdezem Hópihétől, hogyan lehet vitatkozni saját magunkkal :)))

Nekem még nem sikerült, mert nem tárgyilagos szemmel nézek magamra :)))

2019. febr. 12. 08:04

Jó reggelt, szép napot!

Az jó lenne. egy szép nap, kérdés, hogy egyáltalán kapunk-e ma napot, vagy marad ez a szürke, borongós, kissé szeles idő.

2019. febr. 11. 09:22

Ha lenne valaki, akivel ki tudnánk beszélni. Az biztos, hogy amikor egymagamban beszélgetek, akkor képes vagyok mindig egyetérteni a beszélgető partnerrel. Egyébként előfordul, hogy valami kis apróságban nézet eltérés merül fel, és rögtön gubanc van. Egymagammal még sohasem sikerült úgy összehajtanom, hogy utána ne tudtunk volna ismét csak szépen beszélgetni tovább.


Édesanyánk mindig arra tanított minket (4 testvér, amikor hajba-kapott, hajjaj öröm volt nézni!):

- üljetek le, és szép nyugodtan beszéljétek meg egymás között, nem kell rögtön a magas C-n kezdeni!

- az kiabál, akinek a háza ég

- attól hogy valaki a leghangosabban kiabál, még egyáltalán nem biztos, hogy őneki van igaza


és még sok-sok hasonló népi bölcsesség, melyeket egészen biztos, elmondott nekünk jó

néhányszor, max. nem eléggé figyeltünk rá.

2019. febr. 3. 08:28
Jó reggelt, szép napot kívánok mindenkinek! Sehol senki????
2019. febr. 2. 11:33

Ez valóban jó hír, és milyen aranyos, hogy még a nagyinak is külön küld sms-t.

Akkor most már lehet törni a buksit, hogy milyen finomságokkal fogod várni. Gondolom.

Lány, fiú? Dolgozik odakint vagy tanul?

2019. febr. 2. 11:30
Nagyon örülök, mert kaptam a legnagyobb unokámtól sms-t, aki már 24 éves és távol van, de hazajön március végén.
1928. 12d083b51b (válaszként erre: 1927. - Tünci3)
2019. febr. 2. 10:22
Azt éppen most nem mondanám, hogy nincs semmi bajom az egészség terén, de attól nem lesz jobb, ha arról cseverészünk, és nem valami vidámabb, kellemesebb dologról????
1927. Tünci3
2019. febr. 2. 10:18
Hópihe14 akkor cseveréssz magaddal és örülj hogy te nem vagy beteg. Nem kötelező nekünk beszélgetni. Na szia..
1926. 12d083b51b (válaszként erre: 1925. - Tünci3)
2019. febr. 2. 08:03

Ne haragudj, de én abban nem tudok beszélgető partner lenni, hogy a különböző betegségekről cseverésszek.

"Amire gondolunk, amiről beszélünk, azt teremtjük meg magunknak, azt vonzzuk magunkhoz a minden napjainkban!" Mert minden fejben dől el!

Nálam a napi dolgok - beszéljük meg abban áll, hogy mit főztem (lecsót) és hogy Csongrád megyében lakom, amit írtam is... bocsi most mennem kell. Csak bekukk.

1925. Tünci3
2019. febr. 1. 19:17
Szia Hópihe14.. Nemrég értünk haza. Túl vagyunk ezen a temetésen is :( Köszönöm,hát tényleg nem könnyű ez a nap sem. De remélem,jön már valami jó is.. Sajnálom,hogy elváltál. Az jó ha nincs gond az egészségeddel. Azt is sajnálom hogy elestél. Még jó hogy nem tört semmid.. Kitartást kívánok a jövés-menéshez. Én eddig csak levelezőtárs kereső oldalakon kerestem levelezőtársakat,barátokat.. Mi jót főztél? Gyerekek,unokák nincsenek vagy máshol élnek? Novajon lakom,Heves megyében. Általános suliba jártam meg egy hónapig kereskedelmibe eladónő akartam lenni. Sajnos,addigra beteg lettem és nem tudtam folytatni.. Nem tudom ide leírhatok-e személyes dolgokat,hogy miért lettem beteg stb.. Vagy esetleg van e-mail címed oda írhatnék?
1924. Piroska52 (válaszként erre: 1923. - 12d083b51b)
2019. febr. 1. 16:44
gyere vissza Hópihe,
2019. febr. 1. 14:29
Megértem, hogy nem könnyű Tündinek ez a mai nap. Még egy erős, egészséges idegzetű embernek is sok, ilyen sűrűn temetésre menni. Remélem, reméljük, hogy sikerül neki mielőbb átlendülni a legnehezebb időszakon.
1922. 12d083b51b (válaszként erre: 1921. - Tünci3)
2019. febr. 1. 09:56

Szia! Örülök neked, azt gondoltam, hogy napközben dolgozol, de jó hogy gyakorlatilag te is itt tudsz lenni nappal is.

Sajnálom, fogadd részvétem anyukád (és persze az unokatestvére) halála miatt. Valóban nem jó évkezdet!

Én elváltam, könyvelő voltam egész életemben. Szerencsére az egészségemmel alapjaiban nincs gond. Igaz, hogy decemberben egy kicsit amortizáltam magamon. Elvágódtam itt a lakásban, nem tört semmi, csak bedagadt bokám-térdem. Most kezdek helyre rázódni, már párszor lent is voltam az utcán. Gyakorolom már, hogyan is kell jönni-menni. De nem adom fel egykönnyen.

Zárt klubokba, fórumokba valamikor én is jártam, őszintén, nem sok jó tapasztalatom van velük kapcsolatban, jobban szeretem a nyílt, nyitott lehetőségeket.


Egyedül élek, így általában két naponta főzök. A mai nap főzős nap. Most kimegyek a konyhába, összedobom az ebédem, de még jövök vissza ebéd előtt egy kicsit.


Te merre laksz? (Én Csongrád megye), mit tanultál, mit dolgoztál? Addig írj magadról még, amit gondolsz, hogy megosztod itt.

1921. Tünci3
2019. febr. 1. 09:02
Szia Hópihe14! Nem zavar a körkülönbség,örülök hogy írtál. Én itt a Fórumon több klubba szoktam írogatni,beszélgetni. Mi jót csinálsz ma? Én sajnos temetésre megyek,anyum unokatestvéréére. Anyum is most halt meg január 2.-án :( Nem valami jól indult ez az év:- Mesélj te is valamit.. Merre laksz? A nickedből gondolom nő vagy. Férjnél vagy? Én igen,már 16 éve. Gyerekünk sajnos nem lehet. Tudod,depressziós vagyok és gyógyszereket kell szednem már életem végéig. Le is vagyok százalékolva. Te mit dolgoztál? Gyerekek,unokák vannak? Mesélj még! Üdv: Tünde
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook