Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi dolgok - beszéljük ki fórum

Napi dolgok - beszéljük ki (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2015. febr. 9. 07:41
Jó reggelt. Merre vagytok?
2015. febr. 8. 17:19
Lányok! Betojás. Mióta itt lakunk Zuglóban ma lejmoltak le alőször. Itt még a cigit is úgy kunyerálják, hogy "Bocsánat Asszonyom, tudna adni egy szál cigit?" Csak az volt a gond, hogy egy kb 14 év körüli magyar fiúcska volt. Nem adtam... Kutyasétáltatás közben volt...
1168. ca43169457 (válaszként erre: 1167. - 12d083b51b)
2015. febr. 8. 16:58
Köszi. Megint filmeztem. "Elvált szülők gyerekei vot a film címe jó volt. Te mit csináltál délután??
1167. 12d083b51b (válaszként erre: 1166. - Ca43169457)
2015. febr. 8. 14:45

Rákerestem, a Wiki szerint az "enigma" német gyártmányú elektromechanikus gép, szerkezet, amely a titkos üzenetek kódolására, ill. megfejtésére, visszafordítására használható.

Egyébként én magam sohasem hallottam még eddig ezt a szót, de ahogy mondani szokták: a jó pap is hóttig tanul, ... hát még a rossz! :))

1166. ca43169457 (válaszként erre: 1165. - 12d083b51b)
2015. febr. 8. 14:34
Folytattam a tegnap elkezdett Müller Péter könyvet, két óra olvasás. Jót tett az agysejtejimnek. Megerősített abban, hogy kell a töltődés, és nem szabad maszkként felhúzni az "enigma" szerepet. Ez nem Müller Péter szóhasználat, tegnap egy filmben volt. Arra használták, mikor egy nő a családnak és a férjének alárendelve magát a megfelelési kényszereinek a szorításában élt. Egyébként azt hiszem egy német lopakodó repcsi gép neve is volt.
2015. febr. 8. 14:15

Helló-helló!

Merre vagytok?

1164. ca43169457 (válaszként erre: 1163. - 12d083b51b)
2015. febr. 8. 10:47
Itt most van piszok nagy szél. Ha hiszed, ha nem, tegnap az erkélyen napoztam és olvastam. Igaz termo pulcsiban...
1163. 12d083b51b (válaszként erre: 1162. - Ca43169457)
2015. febr. 8. 10:40

Tegnap!

Voltam itt is a hoxán, meg másik társalgási honlapon is, meg olvasgattam a napi híreket is ilyen-olyan oldalon, meg főleg fagyoskodtam. Hiába pörgött a gázórám, ha ilyen északi, észak-keleti szél van, mindig nagyon átfújja a lakást.

Ma jobb, mert átfordult nyugatira, és nem is fúj olyan erővel, szóval ez már sokkal barátságosabb...

1162. ca43169457 (válaszként erre: 1159. - 12d083b51b)
2015. febr. 8. 10:21
Velünk rendes volt, nekem még tegnap küldött jelet is. sajnálom, hogy elment. Megszelídíthettük volna. Merre jártál tegnap te Lány? (Hópihe)
2015. febr. 8. 10:14

No igen!

Akartam mondani, ma d.e. visszajött Ubulka is, pedig már kb. 10 napja nem láttam!! Tudod, a bagoly!

De jó lenne bele-látni a kis fejébe, hogy miért is döntött így!!!

2015. febr. 8. 10:09

Leszaladtam reggel 8-kor a szomszéd kisboltba, + zöldségesbe, az a fránya krumpli, mert azt találtam ki, hogy a hagyományos, valódi rakott-krumplit készítek ebédre... se krumplim, se kolbászom nem volt itthon...

Nagyon csípős, hideg levegő, ha így folytatja, elő kell venni a szekrényből a vastagabb téli-kabátomat, ami belül elől-hátul végig prémes, és nemcsak a háta derékig.


Te mit főzöl ma???

1159. 12d083b51b (válaszként erre: 1154. - Ca43169457)
2015. febr. 8. 10:05

Ha jól gondolom, hogy korábbi nevén ki volt "predatorvsalien", valakivel, valakikkel komoly nézet-eltérésbe keveredett, és azon a néven is törölték. Persze, ha ő az, aki most ezen a néven volt itt. Úgy néz ki, mint egy kis üldözött szürke veréb, de ezek szerint ő is tud csipkelődni, nem véletlen, hogy ismét csak "kitették a szűrét"!

Majd látjuk, ha valaki újra bekopogtat hozzánk, egy ismeretlen, frissen regisztrált valaki, fura névvel, akkor ismét csak filózhatunk, hogy ki ő. De legalább történik valami itt is!!

2015. febr. 8. 10:02
Szia Demediná! Üdvözöllek a családias kis fórumunkban. Jobbulást kívánok Neked. Mi kilenc óra előtt elmentünk sétálni. Fene nagy szél volt.Csutak is unta, most értünk haza.
1157. 12d083b51b (válaszként erre: 1156. - 31bc25d879)
2015. febr. 8. 10:01

Szia-szia!

Neked is szép napot, és mielőbbi teljes felgyógyulást!


Örülök, hogy tetszik a csevegésünk, ha gondolod, maradj közöttünk, mindenkit szívesen látunk, aki úgy gondolja, hogy szeretne ide-tartozó lenni.

2015. febr. 8. 08:58

Hali Lányok!


Csak beleolvastam az utolsó pár hozzászólásba. Milyen kis aranyos családias hangulat van itt:)


Magamról: ma kissé jobban vagyok mint tegnap vagy tegnap előtt, vagy akár a hét elején. Benyaltam ezt a fránya vírust, a köhögés alább hagyott és ennek nagyon örülök. A rekeszizmom tropára ment, rohadtul fáj.


A férjem elment vásárolni, összeírtam mit hozzon, majd csinálok egy kis húslevest, ilyenkor életmentő és az egyik leghatékonyabb terápia az alvás mellett. Igaz, az anyukám küldött tegnap, de elfogyott.


További minden jót nektek:)

2015. febr. 8. 08:48
Ma én már túl vagyok a rendrakáson, mindjárt megyek Csutakkal sétálni, bár meggondolandó mert nagyon fúj a szél... Pedig tegnap annyira jó volt. Megy a mosógép megint. Férjem reggel nyolckor elstartolt. Már voltam boltan is.....
2015. febr. 8. 07:48
Sajnos predatorvsalien-t törölték. Most néztem. Gőzöm nincs, hogy mit követhetett el...
1153. ca43169457 (válaszként erre: 1152. - 12d083b51b)
2015. febr. 8. 07:47
Hát nem voltál bőbeszédú. Hópihe. Hogy telt a tegnapi napod? Nem jártál erre...
2015. febr. 8. 07:41

Szevasztok!

Jó reggelt mindenkinek, szép napot!

2015. febr. 8. 06:38
Sziasztok. Jó reggelt, kellemes napot nektek. Megint hajnali öttől kukorékolok, vasárnap ide vagy oda. Hétkor keltem Apust, nyolcra meg Gödlőőre legózni. A hálózsákot nem feledem el berakni a motyójába. Tegnap volt vagy nyolc óra mire hazaért hulla fáradtan. De kész a konyha felső része, megvan a munkájuk eredménye és ez lényeg. Jól érezte magát a fiaival. :-) A mai nap megint az enyém, relax lesz...
1150. ca43169457 (válaszként erre: 1149. - Deeec8ca57)
2015. febr. 8. 06:36
Jó reggelt mindenkinek. Merre voltatok tegnap. Valaki törölte magát közölünk. Az új tagunk.
2015. febr. 7. 20:24

Milyen jó annak aki élhet még...legalábbis nincs halálos betegsége....


Akinek a rokona haldoklik...s nem tudni lesz e holnap...vagy holnapután.

S ebben lenni...nap mint nap :((


Az anyukám is főzött sütött....már nem hiszem ,hogy fog :(


bár van aki szerint húsvétra járni fog....??????

2015. febr. 7. 09:33
Tegnap – pénteken-, szabadságon voltam. A férjem fél hétkor elment dolgozni, én már hétkor bevásároltam a közeli kisboltban. Kilenc órára kész volt a tepsis husi kukoricás rizzsel, majd takarítgattam kicsit. Mindent ki is vasaltam. Fél egyre lettem mindennek kész. Utána sétáltunk Csutakkal. Délután aludtam vagy bő két órát, ellensúlyozva ezzel a csütörtök éjszakai alváshiányt. Után filmeztem egyen. A film címe, amit megtekintettem: „Kutyaszerencse”. Jó volt. Kikapcsolt. Kláriék ötre érkeztek be a gyerekkel. Még nem vacsoráztak, így megetettem őket a reggeli kreálmányommal. Nagyon hálásak voltak, ízlett nekik minden. Ami aranyos volt, hogy nem igen akartak elindulni a színházba, mert azt mondták, hogy inkább beszélgetnének és olyan jó itt nálunk. Amit viszont elfelejtettem, pedig néztem a naptárt a héten, hogy Dodónak névnapja volt tegnap. A csemete kérte a meglepit, én meg igen csak bajban voltam. Mert ugye, ha egy felnőtt névnapjáról elfeledkezel, adsz neki két puszit, meghúzod a fülét, és kész. Ám nagyon nem egyszerű ezt elmagyarázni egy négy és féléves kislánynak. Kitaláltam valamit. Van egy gyűrűs farkú majom plüss figurám, odaadtam neki „kölcsön”, és megegyeztünk, hogy akkor kapom vissza, ha megkapja a meglepijét. Amit aranyosan meg is rendelt. Mondtam, hogyha már így megfeledkeztem róla, akkor ő most megsúgja, hogy egy éjjeli lámpát szeretne az új szobájába, valamilyen vicceset. Pacsit rá, megegyeztünk. Klára gratulált, hogy milyen ügyesen másztam ki a slamasztikából. István este hét órakor ért haza. Oltári dugó volt a városban és még bement a régi lakásba, kiürítette a postaládát és vásárolt a mai szereléshez – legózáshoz – néhány dolgot a Praktikerben. Ma még át kell mennem Mamához, ebédet vinni neki. Illetve a gyógyszereit beadni, és elvégezni az épp aktuális házi munkát nála. Összességében jól sikerült a tegnapi nap. Este kicsit játszottunk még Dórival, meg megnéztük vele a „Garfild” című mesefilmet. Nagyon élvezte. Ma reggel fél hétig aludtak, virslit főztünk Dórival reggelire. Aranyos volt a leányzó, segített megteríteni. Dani fél nyolcra jött, őt is megetettem. Nyolc körül indultak Gödöllőre folytatni a konyhabútor összerakását. Dórit is hazavitték. Most olyan csendes a lakás. Na, igen… Ahogy telik az idő rájössz, hogy nem csinálhatsz mindent egyedül, néhány barát kell, egy család is. Pár ember, akik lendületet adnak...
2015. febr. 6. 12:21

Hát akkor mára lassan ennyi,mivel kislányom ilyenkor már alszik az oviban,így majd csak utána megyek érte,ezért most kivételesen 1 óráig bent maradok!


Szép hétvégét nektek!

1146. 9a57973fa3 (válaszként erre: 1145. - 12d083b51b)
2015. febr. 6. 09:45
Ez rövid válasz volt!
1145. 12d083b51b (válaszként erre: 1144. - 9a57973fa3)
2015. febr. 6. 09:36
Még nem tudom
2015. febr. 6. 09:28

Sziasztokl!


Most maradok,hátha valaki rajtam kívül még benéz ide,a főnök már 8 órakor bent volt,de egyelőre úgy néz ki egyedül hagyott a nap további részében! :)


Mildi,jó szabadságolást neked!

Boldog Névnapot kívánunk Dórinak! :)

Majd küldök neki,egy szál virtuális virágot később,ha letelt a 2 óra,amikor újra enged jelet küldeni!


Hópihe:Nálunk eddig még süt a nap,de jeges szél fúj felénk is,hideg van.

Ma is mész boltba?


Én a szokásos posta utat teszem meg,de most még nem indulok,majd csak később!

1143. 9a57973fa3 (válaszként erre: 1140. - Ca43169457)
2015. febr. 6. 09:22

Tudom!

Csak viccnek szántam a tegnapit,köszi,hogy megelőztél a holdacska jel küldéssel! :)

2015. febr. 6. 07:30

Szevasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Nem sokat aludtam az éjjel, annyira "fütyült a szél" a házak között, még most is egy-egy szél-löket igen erőteljes. Totál átfújja a lakást, és még az eső is esik. A rádió szerint ebből ónos eső lesz!!

2015. febr. 6. 07:26
Jó reggelt! Ma akkor itthon. Mindjárt visszaolvaslak titeket, csak előbb beköszönök. hatig elaludtam. Apus fél hétkor ment el. (Dolgozni. :-( ) Mai program. Sütök tepsis husit rizibzivel utána vasalás, porszívózás, felmosás pihenés. Este hatra hozzák Dórit. Lehet, hogy nem sokat leszek. tegnap fél 11-re értünk haza az IKE-ás projektből. Már megy a mosógép, és be is vásároltam. eredmény nekem három új virág. Megvan a könnyezőm is....
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook