Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kéretlen oldalak a neten - főleg játékok oldalai fórum

Kéretlen oldalak a neten - főleg játékok oldalai (beszélgetős fórum)


8. grizus (válaszként erre: 7. - 4d5610bcc4)
2014. nov. 9. 20:41
Letöltöttem azt, de semmit sem ért. Végül a bővítmények között találtam egy ablakot, amit ha letiltok, vége a reklámoknak. Csak sajnos egy nap alatt visszaugrik.
2014. nov. 7. 10:40

Szia! Én Adblock Plust használok, minden keresőnek a saját store-jából lehet letölteni. Pl. Gugle Kromnál, a Web Store-ból. Teljesen ingyenes, amikor telepíted a keresőbe (nem a gépre), akkor megnyílik egy honlap, ahol 3 dolgot kell kipipálni, hogy miktől védjen.

Nincsenek felugró ablakok, új ablakok, szinglik a környékemen, nyeremények, fészbuk reklámok, jutube reklámok, online filmeknél visszaszámolós, átirányítós, ide meg oda kattintgatós sz@rságok.

Egy hátrányt találtam: ha adott honlapokon termékek véleményezéseit akarod olvasni, ki kell kapcsold. Ha kikapcsolod, csak azon a honlapon nem fog működni, ahol voltál amikor leállítottad.

6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Grizus)
2014. nov. 7. 00:49
Hnalunk informatikus teso " megnezte" de semmi rendelleneset nem talalt. Most majd meglatjuk, mert ez sok!
5. grizus (válaszként erre: 3. - Hans77)
2014. nov. 6. 21:03
Illetve köszi Neked, megnézem.
4. grizus (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2014. nov. 6. 21:01

Jó, köszi, megnézem.

Hihetetlen, hogy mindig van valami kavar a géppel, normális ez?

2014. nov. 6. 20:35

Hali! A megoldás neve: adwcleaner

Keressetek rá.Le kell tölteni, ez egy alkalmazás, ha települt a megadott könyvtárba, csak futtatni kell.Mindent lepusztít. Operára nem tudom van-e verzió, 64 bit-es Windows-on hibátlan.

Írjátok meg, ha tudtam segíteni...

2014. nov. 6. 20:09
En is ruhellem ezeket... Most vittuk el a gepunket "szerelohoz" oldja meg, mert ez mar tarthatatlan, egy banki oldalra is keptelenseg fellepni anelkul, hgy vmi "ne jelenjen meg"
2014. nov. 6. 20:05
Kéretlen oldalak jönnek be folyamatosan, de nem a megnyitott oldalra kúsznak be oldalt, hanem új lapra kattintásnál alámászik az oldalnak. Van hogy kattintani se kell, és bejön egy. A tálca pedig világossá válik tőlük. Olyan is van, hogy megszólal, ez egy reklám. Hogy lehet ezeket a sz.rokat leírtani? Köszi szépen. Amúgy Operám van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook