Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kezdjem el az életem? Élni akarok! fórum

Hogyan kezdjem el az életem? Élni akarok! (beszélgetős fórum)

1 2
2014. nov. 14. 13:36
olvass sokat!
2014. nov. 14. 13:35
ezt csak te tudhatod.
30. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Miss Poppy)
2014. nov. 14. 13:35
:)
29. Miss Poppy (válaszként erre: 28. - Érdekes73)
2014. nov. 14. 13:32
Találhatna izgisebbet is:)
28. Érdekes73 (válaszként erre: 19. - Miss Poppy)
2014. nov. 14. 13:22

A kamufórum hobbi ?

:)

27. 0a13a7d41c (válaszként erre: 26. - 12d083b51b)
2014. nov. 8. 10:24
Természetesen hosszabb távon lehet ez a cél. Garantáltan nem fog unatkozni. :)
26. 12d083b51b (válaszként erre: 23. - 0a13a7d41c)
2014. nov. 8. 10:20

Ez a tanács most bizony nehezen fog összejönni, hiszen ha valóban elolvastad azt, amire éppen válaszolsz, akkor tudod, hogy honnét is ered a jelenlegi probléma. Ezért egyelőre család + gyerek-szülés, hasonló terveket kár volt emlegetni.

Bocsi, de ezzel egy kicsit most mellé-lőttél!

2014. nov. 8. 10:15

atyaég, elég furán képzelik el itt sokan az életet, lehet, hogy ezért van ennyi öngyilkosság? :)

nem hiszem, hogy egy kézműves foglalkozástól vagy spiritiszta szeánsztól máris tartalmas életet élhetnél :)))))))))))


már az is lépés, ha fórumozok, beszélgetsz különböző témákban, barátokat szerezhetsz, kommunikálsz, ötletelhetsz. pasiszerzésben is körülnézhetsz neten, ki tudja, a szerencsének azért megadhatod az esélyt :) én nem keresnék hobbit ilyen szituban, de ha fel akarnám rázni magam, legalább valami hasznosba csapnék, például sportolnék, aközben is találkozhatsz szimpi emberkékkel, és lehet, hogy befogadnék egy macskát vagy egy kutyát ;)

24. 0a13a7d41c (válaszként erre: 23. - 0a13a7d41c)
2014. nov. 8. 10:05
Tanulj nyelveket. Iratkozz be nywelvtanfolyamra. Ott lehet ismerkedni is. :P
23. 0a13a7d41c (válaszként erre: 2. - Felho1234)
2014. nov. 8. 10:04
Alapíts családot, szülj három-négy gyereket, és mellette kezdj el valami iskolát, hogy továbbképezd magad szakmailag!
22. grizus
2014. nov. 6. 19:55
Éljél! Válassz neked tetsző mozgást, kézműves foglalkozást vagy valami egyéb klubbot. Nézelődj a művelődési házak programjából, sokféle klub meg tanfolyam működik. Tanulj nyelvet vagy számítógépes ismeretet, vagy bármi mást, kismillió dolog van. Vagy merülj el a spiritualitásban. Most magamból indulok ki, mert engem az érdekel legjobban, de ezen túl is rengeteg tervem van. Jó szórakozást!
21. Csipkerózsika (válaszként erre: 2. - Felho1234)
2014. nov. 6. 18:48
Magadért kell, hogy élj. Próbálj ki mindent, amit csak tudsz, amit megengedhetsz magadnak és belefér az idődbe. Légy bátor és kinyílik előtted a világ! Közben majd megismersz egy csomó új embert is, barátokat és idővel társra is találhatsz. De magadért csinálj mindent! Újíts-újíts-újíts! Sok szerencsét!
2014. nov. 6. 09:27

Igen! Ilyenkor "szoktak" elmenni, elutazni egy hétvégi wellnesre, és azzal már ki is zökkentél azokból a monoton napokból, amikben most vagy. Ez előtte való készülődés, 1-2 új ruha vásárlás, fodrász, stb. stb. máris kizökkentett a napi szürke-ritmusból.

Keresni egy fitness-csoportot, esetleg egy sportoló-futó-kerékpározó stb. stb. társaságot, ez esetben egy rendszeresen látogatott új közösségbe kerülsz, új élményekkel gazdagodsz.

Esetleg íratkozz be valahova, valamilyen nyelviskolába, vagy egyéb hobby-tevékenységet oktató-tanító közösségbe...

Ebben az élet-helyzetben én egyszerre több irányba nyitnék helyedben és akkor hamarabb kiderül, hogy hol-merre érzem magam jól-jobban, mint a másik helyen.

2014. nov. 6. 08:14

"Hogy talaljak hobbit magamnak?"


Azt csak te tudhatod,mi érdekel,ha,érdekel egyáltalán valami....

18. 07d11172a7 (válaszként erre: 2. - Felho1234)
2014. nov. 6. 06:35
Először is,meg kell ismerned magad.Számtalan módszer létezik erre.
17. 07d11172a7 (válaszként erre: 4. - JUL17)
2014. nov. 6. 06:34
Okos ember,nem mondom,de az ember saját maga alakítja az életét a körülményei függvényében.Mindannyiunknak van szabad akarata,a kérdés az,ki tudja azt használni is.
16. vadmálna11 (válaszként erre: 2. - Felho1234)
2014. nov. 6. 05:20

Ne tedd azt, amit mások mondanak.

Keresd meg a Kislányt magadban... minden válasz, minden megoldás benned van.

Tegnap ezt találtam - engem elvarázsolt:


[link]


Szeresd magad... és adj magadnak mindenhez annyi időt, amennyi csak kell.

Egyszerűbben: csinálj, amit akarsz!!! :)

15. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Hans77)
2014. nov. 5. 23:22

Sajnos, sztem mind embernek vannak olyan mondatai /szovegei/idezetei/ tondolatai, amivel lejaratja magat....

Vki pedig le is irja.

Ettol fuggetlenul, meg mindig azt vallom, vannak ertelmes gondolatai,csak ez atto, fugg,ki mit ragad ki belole, ill.mire fogekony.

Aztmeg nem ertem,miert kell "gyokerezni"!?... Rejtely

2014. nov. 5. 22:51

Ezt miért itten kérdezed? Itt senki nem tudja a választ, még sokszor a sajátéletére sem. És különben is, ha elmesélném az enyémet, azzal sem segítenék, mert én énvagyok a sajáthelyemen sajátgondolataimmal és sajátmagányommal-örömömmel-ezerszín dologgal a hátam mögött, ami előre lendít-visszahúz-átváltoztat.

Szeressed a csendedet, egy kicsit szeress csak egyedül lenni a magány legvégletesebb de legörömtelibb értelmében és ha kiüresedtél egy kicsit, ami nem olyan, mint az elfásulás, sokkal másabb - nos, a legmélyebb csendedben tudni fogod a választ.

13. Hans77 (válaszként erre: 4. - JUL17)
2014. nov. 5. 22:49

Te drága!

Most tényleg nem azért...de nem lehetne már ezt a gyökér Coelho-t egyszer s mindenkorra elfelejteni?

12. L.Ann (válaszként erre: 2. - Felho1234)
2014. nov. 5. 22:42
költözz el!
2014. nov. 5. 22:35
Szerintem ha valami nem működik változtatni kell. Azt hogy merre mész neked kell eldönteni. Gondold át mi a fontos neked és indulj el abba az irányba.
10. livegirl (válaszként erre: 4. - JUL17)
2014. nov. 5. 22:10

Coelho? Really?


Nekem nem rég lett 3 új hobbim is, úgy hogy kipróbáltam sok mindent és ami megtetszett, azt csinálni kezdtem, mint hobbi. Pl. lovaglás, bonbonkészítés és spanyol nyelvtanulás. A hobbid révén is sokakat megismerhetsz.


Valahogyan bővítsd a társasági körödet, ismerkedj, járj közösségbe a munkádon kívül. Nem kell rögtön összejönni valakivel, csak barátkozni, ismerkedni, hátha kialakul egy-két értékes és jó kapcsolat.


Drukkolok, fel a fejjel

2014. nov. 5. 22:05

"Hogyan kezdjem el az életem?"


Szerintem nyiss egy topikot.



"Élni akarok!"


És mi akadályoz meg ebben?

8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Lara1984)
2014. nov. 5. 21:56

Azert vannak ertelmes "okossagai" is.... 😊

De ezt a fajta elmeletet nem lajkolom, hgy semmit ne tegyunk magunkert. Sztem a pos.gondolkodas meghozza gyumolcset.

7. Lara1984 (válaszként erre: 4. - JUL17)
2014. nov. 5. 21:32

Na. épp az ilyen és ehhez hasonló "okosságai" miatt nem tartom semmire az említett írót. :D


Én azt vallom, hogy mindenki a saját szerencséjének (vagy szerencsétlenségének) kovácsa.

2014. nov. 5. 20:30

En nem hiszem, hogy csak rohadj meg a posvanyba , sullyedj es ne is kapalozz...csak kapalozz es tegyel vmit! Az az elso lepes, amin most atmesz, a tudomasulvetel. Egy hosszu kapcsolat utani szakitas nagyon kemeny, neked tobb ido kellett a tulelesehez. Szerintem megtortent, vege a gyasznak, ezert akarsz valami mast.

En vilag eletemben utaltam mozogni, be voltam oltva sport ellen! Nem talaltam semmilyen sportban oromot. Most egy eve TRX -re jarok (funkcionalis treningforma), az onbecsulesem sokkal jobb, mert igencsak alakul a kulsom, mellette embereket ismertem meg, hisz csapatos edzes! Nagyon szeretek jarni az emberek miatt is! Elotte-utana beszelgetunk, tobbiek kozos biciklizeseket is szerveznek (hat en azt azert inkabb nem...:).

Szoval vmi kozos edzes? Akar tanc? Zumba?

5. 07d11172a7 (válaszként erre: 2. - Felho1234)
2014. nov. 5. 20:23
Önismeret,önbecsülés.
2014. nov. 5. 20:19

Nem te választod az életedet: ő választ téged. Nem értheted meg, miért jut neked több öröm vagy több szomorúság. Csak fogadd el és menj tovább. Az életünket nem választhatjuk meg, de azt mi döntjük el, hogy mit kezdünk a kapott örömökkel és bánatokkal.


Paulo Coelho

2014. nov. 5. 20:16
Bocs a hibákért de a telomon állandóan más ír be mint amit én akarok és nem figyeltem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook