Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre átváltozom - le a zsírral, fel az izmokkal! fórum

Végre átváltozom - le a zsírral, fel az izmokkal! (beszélgetős fórum)


2014. nov. 15. 09:25

Igen a turmix eltelit es jot vesz az ember finom is es nagy belole a valasztek, mar az izet tekintve. En meg sutni is szoktam vele, vagy pl turoba tenni, ilyesmi. Vannak jo receptek.

Az ilyen gyakorlatokat en is szeretem, jok nagyon a zsiregetesre, de az erot is fejlesztik.

Jol megy a fogyi, szepen megyek lefele, ahogy elterveztem, ma mar a 67 kg-os tartomanyban vaggyok es kb 3 eve nem voltam ennyi, meg a gyerek szuletese elott. :)) Szoval ma nagyon nagy a boldogsag es extra erot adot a folytatashoz! Innen mar csak -5kg es azzal mar szuperul fogom magam erezni!

2014. nov. 14. 11:38
Nekem bejön a fehérjeturmix vacsira, sztem én azt akármeddig tudnám tartani. Ha elértem a súlyt, nyilván minden egyes dekára figyelek majd, még egyszer nem akarom elveszíteni a megszerzett eredményt... A fegyencedzés 6 gyakorlat, fekvőtámasz, guggolás, ilyesmik, de mindezt nagyon fokozatosan és nagyon lassan felépítve. Hogy megy a fogyi?
13. Jasmine24 (válaszként erre: 12. - Nicole64)
2014. nov. 13. 10:05

Szia! Udv itt a forumon, orulok, hogy egyre tobben vagyunk, csak jo lenne tobbet beszelgetni, tapasztalatokat osztani.

Gratulalok az eddigi eredmenyeidhez!

Miutan elerted a kituzott celt mik a tovabbi terveid? Amit most csinalsz etrend az szamodra tarthato lesz hosszutavon is? Csak kivancsisagbol kerdem! A feherjeturmixok jok, en foleg edzes utan szoktam inni. A fegyencedzes mirol szol gyakorlatilag? Talajtornak?

12. nicole64 (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2014. nov. 12. 20:13
szia, én is csatlakoznék:) A kezdeti lökésen már túl vagyok, 7 kg-t leadtam egy intenzív kúrával, aztán még 4-et életmódváltással, de még hátravan kb. 10... 173 cm vagyok és jelenleg 73 kg. Étkezés szembpontjából fehérjeturmixot iszok vacsira, olykor reggelire is, ebéd rendesen. Így heti fél-1 kg lemegy folyamatosan, és végre egy kúra, amiben kitartó tudok lenni:) Edzésileg a fegyencedzéssel próbálkozom.
11. Jasmine24 (válaszként erre: 10. - Bgf1)
2014. nov. 11. 14:32

Szia! En 168cm vagyok amugy ha eddig meg nem irtam volna.

En sokat tornazom otthon, szinte minden nap minimum fel orat. A youtube-on van fennt sok video, kedvenceim a fitnessblender vagy Jillian Micheals.

A lassabb fogyas mindenkeppen tartos eredmenyt hoz, de feltetlenul olyan dietat kell kovetni, ami tarthato is akar egy eleten at. Szurkolok neked is! Ajanlani tudom meg a sulyzokkal vegzett edzeseket, ezekkel lehet szepen tonusos alakot elerni.

10. bgf1
2014. nov. 11. 14:03
Sziasztok! Engem is érdekel a dolog... Súlyról írtatok, magasságról nem! Nálam sok a túlsúly: 70 kg/163 cm. Sajnos a felesleg inkább háj, mintsem izom. Keveset bírok futni, de lassú kocogás megy egy héten 2-3 alkalommal. A kerékpározást jobban bírom, csak arra még több idő kell, így ritkábban kerül rá sor. Most szánom rá magamat valami napi itthoni tornára - DVD segítségével. Kajálásnál inkább a mindent, csak keveset elvet követem. Igyekszem napi 2 l folyadékot meginni, rostosabb kajákat enni, lisztet, cukrot visszaszorítani. De mivel a napi meleg ételemet nem tudom befolyásolni (főznek rám), csak a többi étkezésnél figyelek oda. Időben többet adok magamnak: júniusra szeretnék 60 kg-ra lemenni. Talán a lassabb fogyás tartósabb eredményt is hoz.
9. Jasmine24 (válaszként erre: 7. - Csurmi)
2014. nov. 6. 10:12

Szia! Hogy alakult a tegnapi napod? En nem mentem el a terembe, mert maradtam tulorazni es inkabb otthon edzettem Jillian-re, de igy is jol megizzadtam!

Matol kezdodik a kemeny munka, ujra vezetem a kaloriatablazatot, a reggeli kajaimat mar be is irtam! Ugy erzem ujra ihletet kaptam es motivalt vagyok! Ennek ki kell most tartania!

8. Jasmine24 (válaszként erre: 7. - Csurmi)
2014. nov. 5. 15:20
Igen jol hangzik, lehet ki is probalom! :) Mindenkeppen jo alternativa egy szelet csoki helyett. En amit meg szeretek az a feherjeturmixok, mert edesek es jol helyettesitik az edesseget!
2014. nov. 5. 14:51
én is próbálok sok fehérjét enni, natúr joghurtot. Édesség helyett mostani nagy kedvencem 1 banán karikákra szelve és összekeverve egy citromos aktivia joghurtal. Hát ezért ujabban ölni tudnék annyira szeretem :) majdnem minden nap eszek egy ilyen kis finomságot.
2014. nov. 5. 14:04

Ja es a mi meg fontos a szamomra, hogy zsirbol es ne pedig izombol fogyjak. Ezert probalok sok feherjet bevinni, illetve edzesek utan elengedhetetlen a feherjeturmix.

Ma este keszulok egy "visszatero" edzesre, megkezdem a harcot! :)

2014. nov. 5. 14:02
Nagyjabol egyforma cipoben jarunk, en most 69 vagyok es a 60 kg-nak orulnek a legjobban, de a 62-vel is mar nagyon jol erzem magam a boromben. En is reszben kaloriaszamolast vegzek, regebben vezettem a kaloriabazist, ami tenyleg nagy segitseg volt. Azt hiszem most is vissza kell allnom annak a vezetesere, mert akkor konnyebben kontollaltam magam. Nekem a gyengem az edesseg, valahogy ezt kell helyettesitenem natur joghurttal, gyumolccsokkel. Nem konnyu, de meg kell csinalni! NIncs mese! :)
2014. nov. 5. 13:30

Az az igazság, hogy én elég össze vissza eszem.

Van, hogy alig eszem valamit, és akkor fogyok, utána meg eszek rendesen ,akkor súlyt tartok. Most sajnos a súly tartós időszakom van, de már nagyon durálom magam, mert karácsonyra szeretnék még fogyni (most 71 vagyok, de karira cél a 65). Most még kell vennem egy nagy levegőt és ismét szigorítani a kajálásomon.


Nekem könnyebb így fogyózni (mármint ilyen erős megvonásokkal), mint mondjuk huzamos ideig csak kb 1200 kal-t enni. Mert így ehetek, és a szigorú időszak is csak két három hétig tart :)


Nem nagyon követendő a módszerem, nem is merem ajánlani. De nekem ez vált be. Karácsonyra cél a 65, utána január végére pedig a 60. :)

2014. nov. 5. 13:24

Szia! Orulok hogy irtal!


En jarok edzoterembe, heti 3x es mellette edzem otthon is, de az utobbi nehany hetben elegge elszaladt velem a lo es sajnos elhanyagoltam az edzeseket. De ami a legnagyobb gond, hogy a kajalas sem jo. Ezt kell korrigalni a leheto leggyorsabban!

Te hogyan taplalkozol? Van valami amit kovetsz vagy magad allitod ossze az etrended?

2014. nov. 5. 13:14
Szia! Még én is javában fogyókúrázom, még bő 10 kg-t kell leadnom :) Sajnos én csak otthon tudok tornázni , én is szeretnék izmosodni, de otthon csak Rubint Rékázni szoktam. + Fekvőzni tanulok (azt még nem tudok, csak a részlegeset/néit ) :) Neked van valamilyen módszered?
2014. nov. 5. 12:54

Sziasztok!


Tudom, hogy mar rengeteg ilyen forum indult, de ez az enyem es en matol inditom az oramat! :)


Olyan holgyeket varok ide, akik mozgassal es megfelelo taplalkozassal szeretnenek megvalni felesleges zsirtartalekaiktol, emellett izmot epitve es szepen formalodva valtoztatni at a testuket!


Lassan mar ket eve "probalkozom" leadni a sulyfelesleget, amit a gyerekszules utan szedtem ossze, de eddig tenyleg csak probalkoztam. A mai naptol kezdve azonban elhataroztam magam komolyan es igazan tenni akarok a jo kozerzetem erdekeben!

Szamomra 8-10 kg minusz a cel, amire realisan 3-4 honapot adok magamnak, hogy elerjem.

Remelem lesznek "tarsaim" az utra, akikkel itt folyamatosan megoszthatjuk a tapasztalatainkat es ha kell osztonozhetjuk egymast! Varok mindenkit kortol fuggetlenul!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook