Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei" fórum

Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei" (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei"

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5. Agnik1 (válaszként erre: 4. - Ca43169457)
2014. nov. 5. 10:20
Nem rossz a házhozszállításuk :) Mi rendeltünk már úgy, mondjuk csak azért, mert családilag lebetegedtünk, egyikünk sem tudott volna lázasan kimenni vásárolni. Mindent hoztak, ami nem volt, azt helyettesítették, nem volt vele probléma :)
4. ca43169457 (válaszként erre: 3. - Agnik1)
2014. nov. 5. 10:14
Nos az csak az egyik gond, hogy kéregetnek. De amíg az egyikünk pakol, addig a másikunk figyeli, hogy nem emelnek-e ki valamit a kocsiból. Már komolyan gondolkodom azon, hogy kipróbálom a "Házhoz jön t.sco" szolgáltatást. Idő, pénz és bosszúság megtakarítása lehet.
2014. nov. 5. 10:03
Tudom miről írsz, azt is, hogy melyik áruházat említed. Zuglóban nőttem fel, tulajdonképpen születésemtől kezdve 23éves koromig zuglói lakos voltam. Sőt, a testvérem mind a mai napig arrafelé lakik, az áruháztól 10perc sétára. Mi is tapasztaltuk már a kéregetők seregét, bár minket mindig a kocsiban lévő 100forintos érme miatt követnek... Mindenesetre igazad van, én is hasonlóképp gondolkozom mint te. Mi is szoktunk adakozni, de amikor némely kéregető pofátlan hangnemben "kér", olyankor már "csakazértse" adok...
2014. nov. 5. 10:03

Én is rendszeresen találkozok velük, nálunk román cigány (nem pejorativ hanem népközösségi megfogalmazás) árusok jönnek mindenféle zoknikkal, gyapjú ágyneművel, és a legaranyosabb amikor mondja hogy nem engedig a cuccal vissza a határon.. mondom melyiken? hát nincs is határ :D

no mindegy.. A koldus, hajléktalan stb azért nem adok mert ha mindegyiknek adnék akkor én is melléjük állhatnék előbb utóbb.. ha van némi "felesleges" apróm akkor odaadom de mivel dől mindegyikből a piaszag valószínűleg nem kenyérre költi..


nálunk mondjuk a t.sco biztonsági szolgálata rendszerint elhajtja ket a vásárlóktól. segítenek, mert ezek az emberi piócák mindenre képesek már


És akkor most jön az hogy sokan csipognak hogy bezzeg az állatokon hamarabb segítenek mint embertársaikon. Igen! mert egy kutya vagy egy macska valóban ételre, vízre és némi törődésre vágyik. Nem a pénzemre, értékeimre és az életemre törnek mint a "kedves rászorulók"...

2014. nov. 5. 09:46
A hét közepén bevásárlás volt a hétvégre. Sikerült felhúznom magam a shoppingolás után. Sajnos lassan hétköznapi dolognak számít, amiről írni fogok. Megfigyeltem, hogy minden mostanában történt vásárlásunk után - mikor épp pakolunk az autóba - vannak kéretlen látogatóink.

Ugrás a teljes írásra: Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei"
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook