Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei" fórum

Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei" (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az áruházláncok parkolóinak kéretlen "vendégei"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
275. bnedora
2018. máj. 11. 09:50
Bár régi a cikk, és egyet is értek az írójával, hiszen én is tapasztalok hasonlókat, de viszont nagyon rosszul esett, hogy a nénit, aki kb. 65 éves lehetett, öregasszonynak nevezi. Hasonló korú vagyok, de egy csöppet sem érzem magam öregasszonynak. Valahogy "fáj" ez a megnevezés.
274. Kristen8 (válaszként erre: 272. - 9345b11ecc)
2017. jún. 10. 19:55

Kötelező adni? Nem, nem az. Akkor sem ha térden csúszva kér valaki.

Engem nem hatnak meg az ilyenek. Sosem adok senkinek semmit, az sem zavar, ha emiatt megszólnak mások.

Csomó fiatalt látok az utcán ücsörögni, azt sem tudják, hova tegyék a sok pénzt a poharukból, hogy az mindig üresnek hasson.

Láttam öregasszonynak és lábatlannak is elmaszkírozva ugyanazt a fiatal csajt... A sok bolond meg dobálta neki a pénzt.

Aki egész nap egy szakadt újsággal a kezében ácsorog az sem munka. Nyilvánvalóan senkinek nem kell az újság, ez is csak koldulás. Munka helyett, természetesen.

A metróban kerekesszékkel a kocsikon keresztül guruló fiatal kölyöknek sincs baja, max annyi, hogy nem vágták még jól szájba. Éjjel lehet, hogy megkerget valakit a körúton. Ezeknek a 90%-a kamu, és sajnos sokan bedőlnek.

2016. ápr. 16. 09:47

Lopást meg keményen büntetni kellene.


A koldulást meg meg kellene határozni hol szabad, ahol működik is.


Régen többségében jártak templomba az emberek, nem főleg csak szegények, és ott lehet koldulni a templom lépcsőn.

2016. ápr. 16. 09:44

Ha valaki éhes ideges, majd agresszív lesz ezt böjtből tudom. Ezt nehezeb leküzdeni mint az éhséget, ami idővel el is múlik.


Kitudja mióta neveli a nagyi az a fiút, lehet csak pár éve.


Most egy kis értelt adni neki nem egyszerűbb, emberibb és emberségesebb lett volna, mint sem ott viaskodni vele. Ne mond már kedves szerző, hogy 500 Forintnyi étel ott megkottyant volna büdzsében! És még annyit sem kért.

271. Érdekes73 (válaszként erre: 270. - Szaffy12)
2016. febr. 3. 15:07
Húzós helyzet volt...
2016. febr. 2. 21:00
Látom, közel egy éve nem nagyon írtak ide, de beírtam tanulságnak,a történetünket, hogy a kocsi ajtókat ne hagyjuk nyitva, mert egy fél pilanat és volt értékünk, és már nincsen :)Hátha elolvassa valaki...
2016. febr. 2. 20:57

Én sem tettem még közzé azt az incidenst, mikor a párommal a havi bevásárlást intéztük, az egyik nagy áruházlánc üzletének parkolójában.

A kézi táskámat betettem az ülésemre, ún. anyós ülésre, és pakolgattuk a holminkat, a csomagtartóba, mint afféle nyugdíjasok...

A férjem a tojást a hátsó ülésre tenné, mikor meglátja, hogy az első ajtó ki van nyitva, és ott gubbaszt egy szépen öltözött bőrdzsekis új

farmernadrágos sötér bőrű fiú, és a táskámban turkál, ami a földön kínt volt már. Szerencse, hogy a zippzárja nehezen nyílt, és nehezen tudta

kinyitni.

Mondanom sem kell, hogy a párom jól ledorondolta, hogy képzel ilyet, hogy a kocsiból kiemeli a táskát és turkál benne... Amikor kérdezte mit csinál, azt mondta vigyáz a táskámra, nehogy ellopják ... Szerencsém

hogy elég nagy volt a táskám , a kis bőrdzsekije alá nem tudta eldugni..

Végülis van kamera az üzletben, ami figyeli a parkoló autókat, de ez a hely pont egy takarásos részen volt .. Semmit nem tudtunk csinálni

vele, mert átnéztem a holmim, meg volt a tárcám, benne az összes íratom, jogosítványom, bankkártyám, a párom összes irata, jogosítványa, bankkártyája is megvolt. Addig nem engedte el a párom, amíg le nem ellenőtiztem, mindenem meg van e?

Nem tudom mit figyelnek akkor azok a biztonsági emberek, akik a kamera másik felén ülnek...

2015. aug. 27. 10:20
Rég jártam itt. Végig olvastalak titeket. Jók a hozzászólások
267. ca43169457 (válaszként erre: 265. - De l'amateur)
2015. jan. 14. 15:58
Most megnéztem, alapigazság, sajnos....
266. ca43169457 (válaszként erre: 265. - De l'amateur)
2015. jan. 14. 12:22
Kettő után tudom megnézni... face-book
2015. jan. 14. 11:59
264. ca43169457 (válaszként erre: 263. - De l'amateur)
2015. jan. 12. 06:07
Köszönöm szépen. :-) Mára jól kialudtam magam. Nem tudom, mi volt tegnap. Többen is panaszkodtak a naplókban, hogy fáradtak, nem érzik jól magukat. Itt nyoma sincs a hónak. Négy fok van plusszban, de rettenetesen fúj a szél, ezért a hőérzetem pocsék. Kellemes napot! Kellemes napot Mindenkinek.
263. de l'amateur (válaszként erre: 262. - Ca43169457)
2015. jan. 11. 11:02

Nembaj Mildi, hadd űdögejen! - az is csak egy kis "emberke"! :-)

Legalább nem "csépelődik" agyba főbe!

Ám! - ahhoz a gondolatodhoz csatlakoznék, ami a kellemes napot illeti.

Én is! :-)

2015. jan. 11. 06:57
Megint elült a téma... :-( Azért, ha valaki idetéved, kellemes napot kívánok neki!
2015. jan. 9. 07:41
Jó reggelt, kellemes napot Mindenkinek. Reggel ugyan mínusz egy fok volt, de majdnem fenékre estem, úgy megrántott Csutak. Le volt fagyva a járda! Vigyázzatok, ha kiléptek! Fáj a fejem, állítólag jön a melegfront. Merre vagytok? Jöttem, s ti mentek? :-D
2015. jan. 8. 06:04
Jó reggelt, kellemes napot kívánok mindenkinek!
259. ca43169457 (válaszként erre: 258. - De l'amateur)
2015. jan. 7. 05:56
Sziasztok! Jó reggelt! de l'amateur, kifejtetem bővebben. Kicsit bírálóan hangzott a bejegyzésemre írt válaszod, melyben arról írtam, hogy részben mindenki a saját életéért felelős. De azt is írtam, hogy csak részben, mert akad egy pont amikor az ember fia vagy leánya elindul a lejtőn és nincs megállás... Tehát semmi rosszat nem akartam ide pötyögni, de Te mintha rosszalóan vetted volna a soraimat.
258. de l'amateur (válaszként erre: 256. - Ca43169457)
2015. jan. 6. 19:10

Ezt fejts ki/meg kérlek, hogy mire vonatkozik!

Soha nem képzeltem magamról semmit, tehát nem hiszem azt, hogy valami is járna az élettől!

Mindazon által bármelyikünknek "áll", hogy holnap a puszta ég lehet a lakásunk tetője.

257. de l'amateur (válaszként erre: 255. - Mezei Virág)
2015. jan. 6. 19:04

"mekkelekek":-) a "tákolás bajnokai! :-)

Viszont, ha valamit nem sk. csinálsz, az nincs rendesen.

Az már csak egy "csámpás" exhas, hogy többségben lehetünk akik így véljük!

256. ca43169457 (válaszként erre: 254. - De l'amateur)
2015. jan. 6. 18:33
Ezt nem tudtad kihagyni, ugye? Gondolkodtál már azon, hogy Neked, miért van még mindig fedél a fejed felett?
255. Mezei Virág (válaszként erre: 254. - De l'amateur)
2015. jan. 6. 16:54
Barkácsolásra már van más vállalkozó! :)
254. de l'amateur (válaszként erre: 250. - Mezei Virág)
2015. jan. 6. 16:04

"lehetőséget kéne kapni az emberibb életre."

Kitől?

Alább többen állítják ezt a "saját sors" meg "kovácsolás" dologot, hát kovácsolj! :-D

2015. jan. 6. 15:59
és innentől már csak egy "gondolat": a ma finnyáskodó, nyervogó "tápos" ember nem "méltó ellenfél" a lenézett, megvetett kolduló hajléktalannak, hisz' "fényévnyi" előnye lesz/van már!
252. de l'amateur (válaszként erre: 251. - Mezei Virág)
2015. jan. 6. 15:53

"egy óra hossza attól függ, hogy a wc ajtó melyik oldalát látod!" :-D


Szóval: hajlamosak vagyunk sokszor a számunkra kedvezőbb meggondolására, de mivel tudjuk, hogy az ember teljesen felesleges, mondhatni elhagyható/kihagyható a természetből, az jól elvan/megvan a "csúcsragadozó'" nélkül, valószínűleg nélküle, helyette fog eldőlni!

251. Mezei Virág (válaszként erre: 248. - Unom)
2015. jan. 6. 15:18

Mi még ettől nagyon messze vagyunk.

Lenne itt sok munka.Munkaadó nincs, mert nagy a sarc.


Így persze fogyasztás sincs persze. Ördögi kör.

250. Mezei Virág (válaszként erre: 246. - De l'amateur)
2015. jan. 6. 15:12

:( Már én is láttam ezt.

Szép kilátások. Egyre többet hallani róla.


Azért még addig van egy kis idő és az itt élő embereknek - amíg lehet - lehetőséget kéne kapni az emberibb életre.

Munka, lakhatás - ésszerű gazdálkodás, hogy legyen jövő is.

Addig is van még élet.Aztán ki tudja?

249. unom
2015. jan. 6. 15:09
248. unom (válaszként erre: 245. - Mezei Virág)
2015. jan. 6. 15:06

Számolj utána, kevés nagyon. A szükséges termékek előállításához az emberek kis része szükséges, másik részt felvesz a szolgáltatás. De a maradékra senki nem tud megoldást a mai rendszerben.

Ráadásul a gépesítést támogatja az adórendszer is, egy gép leírható költségként, egy ember után folyamatosan fizetni kell.

Ráadásul ha kevés ember dolgozik csökken a kereslet, tehát még kevesebb termék kell.

247. ca43169457 (válaszként erre: 246. - De l'amateur)
2015. jan. 6. 15:02
Láttam, már régen ajánlotta egy kedves ismerősöm. Tavasz környékén... Itt a HOXÁ-án. Megdöbbentő, igen...
246. de l'amateur (válaszként erre: 244. - Unom)
2015. jan. 6. 14:54

[link]


ajánlom figyelmedbe, figyelmetekbe a "zajló ipari forradalom" kilátásait, meg a mienket persze.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook