Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Haemangióma fórum

Haemangióma (beszélgetős fórum)


4. nyolc (válaszként erre: 1. - Sziszi1229)
2014. nov. 12. 13:55

Kedves Sziszi! Én már öreg vagyok, 40 évesen fedezték fel. A gerincemben van, derék alatt, mélyen. A fájdalom valószínűleg a sérvektől,

egyéb gerincbetegségektől van. Kb. 2x3x4cm.

Nekem is azt mondták, csak ha panaszt okoz...

testemen vannak olyan kicsik, hogy jelentéktelennek minősítették. 60 éves vagyok. talán segíthettem...

2014. nov. 5. 09:17
A kislányom arcán van egy 1,5 cm átmérőjű.3 hetes korában jött elő.Itt Kaposváron fagyasztották ami sikertelen volt mert csak nőtt.Utána Budapesten a Heim Pálban gyógyszeres kezelést kapott amire szintén nem változott és igazából nem akartam gyógyszerezni mivel szívgyógyszert adtak neki hogy attól elmúlik.Így találtunk rá idén júniusban a Kelen kórházra,Tasnádi professzorra aki lézerrel kezeli.2 alkalom volt eddig de szerencsére láthatóan javul :)
2014. nov. 5. 08:33

Szia! Nekem 1 éves a kisfiam, és a hátán van, a derekánál, kb. 3 cm-es.


Mi ultrahangra mentünk el, magánban szűrték mindenét, kutacs, hasi ultrahang, stb. Ott megnézte a doktornő, hogy a hemangióma nem megy nagyon mélyre, nem fut bele nagyobb ér, így teendő vele nincs. Mostanra, 1 éves korára összehúzódott, kb. csak 2/3-a! El fog tűnni pár év alatt.

Én azt tudtam meg, teendő főleg akkor van vele, ha rossz helyen van, pl. ajkak, szemhéj, ilyesmi. Amúgy, bármilyen kezelés pl. lézeres - heget hagy, míg ha magától tűnik el, akkor nem lesz nyoma.

Nektek hol van? Mekkora?

2014. nov. 5. 08:06
Sziasztok!Kerestem többször itt ezzel a "betegséggel "kapcsolatban írásokatr de newm igazán találtam.2008-ban volt legutóbb amikor írt valaki...Szeretném ha van közülünk bárki akit érint a téma itt megbeszélnénk,kit hol és milyen módon kezelnek!Mi is érintettek vagyunk...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook