Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szoktatok 1 Forintos aukciókat indítani és követni Vaterán/Teszveszen? fórum

Szoktatok 1 Forintos aukciókat indítani és követni Vaterán/Teszveszen? (beszélgetős fórum)


9. egypt (válaszként erre: 8. - Sziszuscicus)
2014. nov. 4. 21:37
Attól függ, melyik kiemelést választod és hol. 150 Ft-os is van vaterán. Én mondjuk az eladást már abbahagytam, mert rengeteg ruhát hirdetnek és nagyon áron alul lehet szerintem eladni őket, úgyhogy a fb-os börzéken adok-veszek, itt sem drágán, de ugyanolyan jó áron tudok vásárolni is, és nincs postaköltség, plusz meg tudom nézni a cuccokat személyesen és ha nem tetszik, nem veszem meg.
2014. nov. 4. 19:56
De a kiemelés is több, mint 600 Ft...mondjuk ki tudja, valamit valamiért...
2014. nov. 4. 19:46
Mindenképpen ki kell emelni az 1 Ft-os cuccot, különben meg lehet szívni. De ha kiemelteted, akkor néha irtó drágán megvesznek dolgokat,. Sokszor csak ámulok, hogy pár száz forintot érő használt kis gyerekruhákat (amik bababörzéken ennyiért mennek) ezresekért vesznek meg, csak mert kiemelték és sokan megnézték és licitáltak rá.
2014. nov. 4. 19:45
Hát nem tudom, gyerekruhákat én is szoktam, de most pl. egy alig használt Lacoste férficipőt adtam el 300 Ft-ért:( Férjem mérethiba miatt kérte, hogy tegyem fel, de ennek a nagyon sokszorosáért vettük:(
2014. nov. 4. 19:43
Én pl. nem szeretem csak a fix áras termékeket.
2014. nov. 4. 19:19
Én évente kétszer töltöm fel a gyerekeim szezonális kinőtt ruháit-cipőit, csakis 1 Ft-ért. Két gyerek, fiú-lány, most 7 és 12 évesek. Sok darabot indítok egyszerre, legalább 100 tételt. Kettőjükről ennyi összejön. Nekem bevált, jó áron mennek el a ruhák-cipők. Szerintem az a titka, hogy sok tételt kell egyszerre indítani, lehetőség szerint fiút és lányt is, szezonálisan, lehetőleg hó eleji lejárattal.
3. szandus19 (válaszként erre: 2. - Sziszuscicus)
2014. nov. 4. 19:14
Ugyanigy jartam rendszeresen. Mar csak ugy adok el, hogy mondjuk egy gyerek kabat pl szeretnek érte 2500t akkor annyiért indítom es villamnak keg megadok 500-1000ftvel tobbet. Igy ha megveszik jol jarok, ha nem eladom mashol masmikor :)
2014. nov. 4. 19:11
És hogy először én válaszoljak: én szinte csak ezeket nézem, néha kifogok jó dolgokat, és néha ámulok, hogy minek milyen magasra kúszik fel az ára. És ha én adtam el valamit, szinte mindig elégedetlen voltam, mert általában 1 Forintért is ment el mindenem:(
2014. nov. 4. 19:10
Érdekelne mennyien mozdulnak rá az 1 Forintos cuccokra, ha igen, ha nem miért. Másrészt, ha 1 Forintért árulsz, kijön belőle az az összeg, amit vártál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook