Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell intézni a TGYÁS-t szüles előtt és után? fórum

Hogyan kell intézni a TGYÁS-t szüles előtt és után? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 5. 11:44
Beszéltem a munkahelyem könyvelőjével, és nem kifizetőhely, de ők kérvényezik, es nekem annyi a dolgom, hogy bekell majd küldenem a születési anyakönyvi kivonatot, ők megkérvényezik és a TB majd visszaküldi a kivonatot.Nálunk így fogjak intézni.
2014. nov. 4. 17:48
köszönöm szépen a segítséget :)
2014. nov. 4. 16:38
szia. a lenti linken valiban megtalalod a nyimtatvanyt. ki kell tolteni, aztan a munkahelyedrol igazolast kell kerned a havi atlagkeresetrol. ha szules elott kered, a kiirt idopont elott max 28 nappal elobbi idopontot irhatsz be oda, hogy Mikirtól?. ha a sziles napjan, akkor axt kell beixeelni. elozo esetben igazolas kell a kiirt idopontrol, utobbi esetben a baba szuketese utan megkapott.szuletesi anyakonyvi kivonat fenymasolata kell, plusz egy igazolas amit a korhazban adnak. a papirokat vagy a munkahelyeden, vagy a t0-nél kell benyujtani, ez munkahely fuggo.
2014. nov. 4. 16:17
2014. nov. 4. 16:17
2014. nov. 4. 16:11

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy kell intézni a tgyást, hova kell beadni a papírt, honnan tölthetem le stb stb...utána olvastam,de nem értem,valaki tud értelmes választ adni?

Köszi előre is!!!

2014. nov. 4. 16:10
TGYÁS intézése szüles előtt, és után

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook