Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki, hogy Dr. Pajor Attilánál vagy Dr. Lintner Balázsnál mennyi a magánrendelés ára? fórum

Tudja valaki, hogy Dr. Pajor Attilánál vagy Dr. Lintner Balázsnál mennyi a magánrendelés ára? (tudásbázis kérdés)


6. 2cc786c515 (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2014. nov. 4. 15:52

"Dr. Pajor Attilánál vagy Dr. Lintner Balázsnál mennyi a magánrendelés ára? "


Bocsi, de én erre reagáltam. Olvasd el még egyszer amit írtam.

2014. nov. 4. 15:07

Én értelek és nem is okoskodni akartam, csak gondoltam félreértetted a kérdésemet, azért írtad azt, hogy "illik adni". Az itteni sok idiótával ellentétben én nem szoktam lekezelni másokat és okoskodni. Oda is írtam, hogy "gondoltam megspórolok 2 telefonhívást" és "véleményekre is kíváncsi vagyok"...megkérdezzem az asszisztenst, hogy szerinte milyen a doki akinek dolgozik? biztos mérvadó a véleménye...

köze nem volt a kérdésedhez a hozzászólásodnak, és én vagyok az okos...bravo

4. 2cc786c515 (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2014. nov. 4. 13:59

Tényleg?


...és én itthon a kanapé mellől tudtam, hogy mennyi a tarifája?

Hát ezért hívtam fel a magánrendelőben az asszisztenst és az időpont kérés mellett rákérdeztem mi mennyibe is kerül.


De örülök, hogy te ennyire okos vagy :(

3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - 2cc786c515)
2014. nov. 4. 12:44

a magánrendelés ára nem "illik" kérdése, hanem ennyit kell fizetni és kész, vagy jó vagy nem. :D a szülés már más kérdés.


Gondoltam megspórolok 2 telefonhívást, meg a véleményekre is kíváncsi vagyok nem utolsó sorban illetve más olyan orvos ajánlását is szívesen fogadom, aki vállal természetes szülést császár után.

2. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2014. nov. 4. 12:27
(zárójelben jegyzem meg, hogy én az orvosom asszisztensnőjétől kérdeztem meg a privát árakat! Mikor mennyit illik" adni, mert én sem voltam képben :( )
2014. nov. 4. 12:23

Dr. Pajor Attilánál vagy Dr. Lintner Balázsnál mennyi a magánrendelés ára?


Orvost keresek, ők szimpatisak voltak és jókat olvastam róluk. Olyan kiváló orvost keresek Budapesten, aki vállal természetes szülést császár után, ha semmi nem indokolja a császárt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook