Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lenövés + melír csíkok - otthoni festés fórum

Lenövés + melír csíkok - otthoni festés (beszélgetős fórum)


5. Miss Poppy (válaszként erre: 1. - Ziana)
2014. nov. 4. 15:56
Ezt otthon,(normálisan) nem fogod tudni megcsinálni!
2014. nov. 4. 11:15

nem hiszem, hogy van megoldás. Olyan vastagra lehet ugyan tenni a barna csíkokat, hogy te otthon visszakeresd, viszont az már nálam nagyon csúnyának számít.

Végülis most sem a fejbőrödtől kezdődnek a melírcsíkok, mindig van olyan terület, ahol egységes a szín. Ha rakatsz barnát is a szőkébe, akkor ugyanúgy festheted otthon az alapszínt a hajtőre. Vagy azt gondolod, hogy a különbség nagyobb lesz a barna miatt, mint most?

3. Angelgirl8588 (válaszként erre: 2. - Judit87)
2014. nov. 3. 18:35
Legalábbis nem olyan nagy mértékben :) De ez függ a barna, és a szőke árnyalatától is.
2014. nov. 3. 18:15
A barnát nem fogja befogni a szőke, mert sötét hajfestéket a világos hajfesték nem világosít.
2014. nov. 3. 18:10
Eredetileg sötétbarna hajam most sötétszőkére van festve és vannak benne világosszőke melír csíkok. Gondoltam, hogy tetetek bele barna melírt is, hogy kicsit természetesebben hasson, de nem tudom, hogy így hogyan tudnám otton a lenövést befesteni. Eddig a lenövést dobozos hajfestékkel sötétszőkére festettem és kb 5 havonta a fodrász frissítette a szőke melírokat. Barna melír esetében viszont a barna melírokat valahogy ki kéne hagynom amikor szötétszőkével rámegyek a többi lenőtt hajtövekre. Van valakinek erre valami tippje? Valaki próbálta már a sötétebb melírokat vazelinnel bekenni és befóliázni, hogy ne fogja be a világosabb festék? Légyszi kioktató kommenteket mellőzzétek, meg van rá az okom, hogy otthonilag akarom csinálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook