Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakorlott szolizók segítségét kérem... fórum

Gyakorlott szolizók segítségét kérem... (beszélgetős fórum)


10. artmami (válaszként erre: 9. - 342402de6d)
2014. nov. 4. 18:45
Szerencsére találtam olyan helyet, ahol csak arc és kicsit nyak barnító van. Közben egy kényelmes fotelban lehet ücsörögni cicitartóban. Így semmi sugarat nem kap a pocak, de az arcnak nagyon jót tesz, meg annak is, hogy nem úgy nézek ki mint aki már nem is él.
9. 342402de6d (válaszként erre: 7. - Artmami)
2014. nov. 4. 18:14
Mivel babát vársz egyáltalán ne menj szoliba.
8. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 6. - Babus28)
2014. nov. 3. 14:43
A kiwiben kaphatók közül nyugodtan választhatsz. Mind jó. Névre nem emlékszem mert én krémet nagyon ritkán használok.
2014. nov. 3. 14:38

Szia…

Sajnos nem biztos, hogy csoki leszel valaha is. Mivel nem egyforma a bőrünk, van aki csak pici színt tud összeszedni utána meg csak aszalja a bőrét.

Ha elfogadsz egy tanácsot egy vén rókától, aki teljesn meg volt bolondulva a barna bőr miatt, akkor egy héten 1 max két szolinál ne menj többet. Én nem hallgattam senkire akkor amikor nekem mondták. Mostanra annyi anyajegyem lett, hogy nem győzöm leszedetni és bár most babát várok, így a szoli még jobban leredukálódott, de ha nem lennék terhes akkor sem mennék többet.

Egy szép alapszín és némi bronzosító vagy arcpír sokkal szebb hatást ad mint a sárgára sült csirkebőr :)

6. Babus28 (válaszként erre: 4. - 0f332c4ec9)
2014. nov. 3. 14:37

köszi.

csokicsöves szoliba járok...igen,alapvetően nagyon világos a bőröm.

mélybarnító krémet vagy bronzosítót tudnál ajánlani?

5. Miss Poppy (válaszként erre: 4. - 0f332c4ec9)
2014. nov. 3. 14:36
Ja,ma már a legtöbb helyen eus csövek vannak.
4. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Babus28)
2014. nov. 3. 14:33
Nyilván világos a bőröd. Ezek az új szolik már nem olyanok mint a régiek. Az én tapasztalatom szerint a "sima" szolik bár lehet lassabban(nem feltétlenül)barnitanak,de tartósabban. Egyébként pár nap után én is világosodom,de nem problémázok rajta mert nem a feketeség a célom. Radirozz szoli elött,a legtöbb ott is kapható(szoli szalonokban)krém jó. Utána pár óráig ne pancsolj és utána természetesen ne is radirozz. Egyél répát,sütőtököt. Ja és ne valami csövi szoliba menj hanem egy jól bevált helyre inkább szalonba.(bár nem tudom ugye,hogy hová jársz).
2014. nov. 3. 14:32

Nem égetném le magamat csokibarnára :(

Nem félsz a bôrráktól?

2014. nov. 3. 14:30

Keress egy másik szolit,hátha az jobban beválik.

A másik:hogy jön a tél,és ilyenkor egyáltalán nem szép a csoki barna bőrszín.

Én télen egy héten egyszer megyek,10percre.

2014. nov. 3. 14:26

már 5 hónapja járok szoliba,de ha kimarad 3-4 nap akkor elkezdek kivilágosodni...bár még nem vagyok nagyon barna sem :( gyorsbarnító gépbe járok....1,5 hetente mélybarnítóba is.

mit csinálok rosszul ? milyen krémet ajánlanátok?

annyira jó azoknak akik már csoki barnák .... nem értem én miért nem barnult be "ennyire" majdnem fél év alatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook