Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szórakoztató műsorokat ajánlanátok céges évzáró rendezvényre? fórum

Milyen szórakoztató műsorokat ajánlanátok céges évzáró rendezvényre? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 15. 08:32

Megvolt a buli... Én bűvészt szerveztem, bár tavaly is az volt, de ezt kérte a főnök. Egy másik kolléganővel pedig latin és moderntácosokat hívatott...

A bűvész jó volt, a többinek szerintem kevésbé volt sikere, de legalább volt valami :)

7. b36166b928 (válaszként erre: 6. - Szevasz30)
2014. nov. 17. 10:38
Köszi a tippet, de többségben pasik vannak, akik ilyesmire nem vevők, főleg, hogy 40-50 is elmúlt a legtöbbje. A csajok meg pláne :)
2014. nov. 16. 20:56
szia, nagyon sok nagyobb cegnel a dolgozok sajat maguk tanulnak be valami vicces dolgot, ez lehet kabare vagy parodia. ez mindenhol bejön.
2014. nov. 4. 11:00
A dolgozók többsége fizikai munkás, tehát nem túl műveltek, inkább átlagembereknek... Nem feltétlen pucér csajok kellenek, csak valamilyen szórakoztató műsör. 6 évvel ezelőtt volt stand-up-os, egy lehetőségnek ezt megint feldobom majd a főnöknek, de ezen kívül kellene valami más is..
4. jstefan (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2014. nov. 3. 20:52
A legfontosabb szempont hogy a cégnél dolgozó pasik,és nők mennyire igényesek,műveltek.Ha nagyon képzettek,több diplomások akkor nem szervezhetsz "hugyos jáózsi" kabarét vagy "gyáőzike saót"! Mert akkor leminősíted önmagadat!
3. Miss Poppy (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2014. nov. 3. 14:26

Már nem azért,de amiket felsoroltál,éppen pont nem munkahelyi bulira valók,hanem valami egészen másra..


Valami stand up comedy?

2014. nov. 3. 14:20
Valami kulturálisabb esetleg? Vagy mindenképp pucér csajok kellenek?
2014. nov. 3. 14:14

Sziasztok! Max. 30-45 perces műsort kellene megszerveznem egy céges évzáró rendezvényre. Már 3. alkalommal kapom ezt a feladatot. Az elmúlt években voltak pom-pom lányok, hastáncosok, rúdtáncos, bűvész, hastáncos kígyóval...

Főként pasik vannak a cégnél, úgyhogy egy olyan műsor biztos kellene, amibe csajok is vannak. Ötleteket várok. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook