Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új alak szülés után fórum

Új alak szülés után (beszélgetős fórum)


2014. nov. 23. 21:04

Sziasztok!

Elég bánatos vagyok, a férjem elutazott tegnap külföldre. :( Úgyhogy 3 hétig egyedül leszek a 3 gyerkőccel. Anyósomék sokat segítenek, de olyan hosszúnak tűnik. :( Kata sikerül a mozgás? Ma reggel méretzkedtem, 94,8 kg vagyok. :) Centiket is mértem, kíváncsi vagyok, mennyire megy majd le. Betrveztem jövő hétre 3x 40-60 perc mozgást, valószínűleg valamilyen otthoni dvd-s torna keretében, remélem meg is tudom valósítani. Többiek, mi a helyzet?

2014. nov. 14. 21:51

Sziasztok!

Mi a helyzet nálatok? Mindenki eltűnt. :(

A hétvégén vendégek voltak nálunk, úgyhogy nem igazán sikerült tartani magam. :( Aztán sajnos bekaptam egy vírust, úgyhogy nem sok mindent ettem az elmúlt három napban. Este salátáztam, ebédre egy fasírtot tudtam enni, egy kiflivel. A reggeli pedig egy fitt szilvás rácsos volt, bár utólag megbántam.

25. Gwynda6 (válaszként erre: 23. - Kata218)
2014. nov. 7. 16:17

Szerintem bármit lehet, amit bírsz. Csak agyon ne hajszold magad. :) Valami torna esetleg, vagy futni/gyorsgyalogolni is lehet, bátyám babakocsival futott sokszor, mikor sétaidő volt. Csak sajna elég megerőltető úgy, nem túl kényelmes a póz. :(


Én reggelire egy fahéjas csiga maradékát ettem, kisfiam meghagyta. :D Ebédre tükörtojás volt virslivel és uborkával. Este saláta lesz valószínűleg. Már ha lesz rá energiánk, hogy megcsináljuk a férjemmel. Hálistennek ő is szeret salátát vacsorázni. ;) A tegnapi vacsi végül birkanyárs volt vegyessalátával. :)

24. Pondri (válaszként erre: 6. - Csorenehomororsi)
2014. nov. 7. 11:37

Gratulálok, a babákhoz is és az alakodhoz is. Nem mondtam volna, hogy ikreid vannak.

Valóban fejben kell eldönteni, utána már csúsznak le a kilók.

2014. nov. 7. 11:30

Sziasztok!


A mai reggelim virsli volt, teljes kiőrlésű kenyérrel.

Ebédre hurkát eszem kis főtt krumplival. Hamarosan meg is ebédelek.

Vacsi még nem tudom mi lesz, még kitalálom.

Kibontottam egy üveg házi szilvalekvárt, amit cukor nélkül készített anyukám, csak minimális édesítő van benne.

A kávémat nyírfacukorral iszom reggelente.

Folyadékként csak vizet iszom és Lactoherb teát a tejtermelés miatt.


Ti mit terveztek mára?


Már nagyon motoszkál a fejemben, hogy el kellene kezdenem mozogni, mert hiányzik, csak nem tudom a szoptatás miatt ilyenkor mit lehet és mit nem? Esetleg valami javaslat? Tapasztalat?

Sajnos szobabiciklink nincs, pedig az jó lenne kezdésnek...


Szép napot Mindenkinek!

2014. nov. 6. 19:09

Vacsira rántottát ettem kis maradék cézár salival.

Ha toját eszem, az teljesen eltelít, és hosszan vagyok jólakott. :)


Remélem sikeresek leszünk! :)

21. Gwynda6 (válaszként erre: 20. - Kata218)
2014. nov. 6. 18:44

Én sem bírtam ki, és reggel ráálltam a mérlegre. :D 96,1 kg. ;) Igazán felvidított, na de következő méricskélés csak jövő héten, mert 1-2 kg ingadozik amúgy is. :)

Ma reggelire egy fél kakaóscsiga volt, délben tortilla, vacsira pedig kefír lesz puffasztott rizzsel. :)

2014. nov. 6. 10:04

Sziasztok! Hát itt vagyok végre. :)

Hajrá Mindenkinek! :)


Én ma reggel egy 3 db virslit reggeliztem 2 kis szelet teljes kiőrlésű kenyérrel, ebédre cézár sali lesz, tegnap este csináltam, és azt vacsoráztunk.


Vacsit még nem tudom, de lehet virslis rántotta lesz salival.

Ma ráálltam a mérlegre, 100 kg-ról indultam hétfőn, ami rettenetesen sok. :((((( Ma kereken 99 kg vagyok.

Nem szeretnék mérekezni állandóan, és tudom, hogy csak havonta 1x szabadna, de most kíváncsi voltam.



Hogy vagytok? Nálatok mi lesz a mai menü?

2014. nov. 5. 13:17
Hmm, ez jól hangzik. Lehet, hogy kipróbálom valamelyik nap! Végül paprikás krumpli mellett döntöttem, virslivel, így update 2-es. Este pedig rukkola saláta lesz, nyami! Sütök hozzá fűszeres koktél paradicsomot, lilahagyma, mozzarella, sonka a tetejére, és balzsamecet meg egy kis olivaolaj kerül rá. Az egyik kedvenc salátám. ;) Ha nagyon éhes leszek, lehet, hogy főtt tojást is teszek rá. :D
18. Dagimanó (válaszként erre: 16. - Gwynda6)
2014. nov. 5. 09:29
Én paradicsom levest fogok enni, másodiknak pedig töltött krumpli 1 nagy héjas krumplinak a tetejét hosszában levágom, kicsit kivájom a közepét, bele ütök egy tojást, lefedem sajttal és sütőben megsütöm.
2014. nov. 5. 09:26
Ja, és méretkeztem is. :S 97,5 kg vagyok jáj.. :( Úgyhogy nagyon ideje lefogynom.... Viszont a mozgást még nem találtam ki, mikor tudom beiktatni. Reggel 6- fél 7-kor már kel a kisebbik fiam, este 10-nél előbb ritkán tudom letenni a pöttöm leányzót, és persze felváltva alszanak... :( Majd megpróbálok férji segítséget igénybe venni. :) Csak az a baj, hogy így is fél tíz, mire vacsizunk, időhiány miatt. Kicsit jobban kéne megszerveznem a napomat.
2014. nov. 5. 09:22
Tegnap elkezdtem a hadműveletet! :D A kenyeret már elhagytam, este pedig cézársali volt a vacsi. Persze kenyérkocka nélkül. ;) Délután sütöttem a fiaimnak kekszet, olyan jó illata volt, de csak ma reggel kóstoltam meg, és kettőt megettem. :( no nem baj, ez volt a reggeli, azt hiszem még belefér a keretbe. :D Viszont az ebéddel bajban vagyok, nem szeretnék egyfolytában húst és salátát enni, azt meghagyom a vacsira. Valami ötlet esetleg? :)
2014. nov. 5. 09:06
Sziasztok! Én isz szeretnék csatlakozni. Kisfiam ma 5 hónapos ( és van agy 4 éves tesó is). Én terhesség alatt mindössze 4 kg-ot híztam (kerek 4 kg-mal született a baba), ami azt jelenti, hogy 83 kilóval kezdtem 87-tel mentem szülni és 78 kilóval jöttem haza.Ma mértem magam és 92 kg vagyok (és 175 cm)!!! Ez borzasztó :-( Az első fiam után is sikerült fogynom itt egy fórumon. Higgyétek el együtt könnyebb :-)
14. kata218 (válaszként erre: 13. - Csorenehomororsi)
2014. nov. 5. 08:34
:) Úgy legyen...
13. csorenehomororsi (válaszként erre: 12. - Kata218)
2014. nov. 5. 07:26

Kezd el,csinald végig és te is az lesze magadra!:-)

Megeri!!!!

12. kata218 (válaszként erre: 6. - Csorenehomororsi)
2014. nov. 4. 19:37
Megnéztem a képeidet. :) Légy nagyon büszke Magadra!
11. kata218 (válaszként erre: 7. - Gwynda6)
2014. nov. 4. 19:22
Üdv a klubban, akkor hajrá! :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül :)
10. kata218 (válaszként erre: 6. - Csorenehomororsi)
2014. nov. 4. 19:21
Köszönöm a biztatást. :) Jól esik...
2014. nov. 4. 13:42

Sziasztok!

Én 11 hónapja szültem. IR-em van, előtte szépen tartottam a diétát, sportoltam és gyógyszert is szedtem, de a szléssel borult a kitartásom. Ölni tudtam volna a piskóta pilóta tallérért... Ennek eredménye a szülés után +8 kg=83. Blőőő. 62-vel estem teherbe. Én is az update-on gondolkodom, de az inzulinrezisztencia miatt nem mehet 100%-ban. Azt nem tudom, h mire kell jobban figyelnem, de valamit kezdenem kell.

2014. nov. 4. 13:00

Sziasztok! Én is jöhetek?

Én is augusztusban szültem, és két hete eszem az update termékeket, illetve tartom a semmi cukor, semmi rossz szénhidrátot. Annyit "bűnözök", hogy napi 1 alkoholmentes sört iszom a tej miatt, nagyon fontos, hogy ne csökkenjen, és így még több van, míg nem kezdtem neki:) A heti -1 kg-ot eddig tartottam, remélem még jó sokáig így lesz!

2014. nov. 4. 08:20

Szia!

Szintén augusztusban szültem, és én is hetek óta töröm a fejem, hogy update-eznem kellene. :D

Nálunk a harmadik gyerkőc érkezett meg, és kicsit elengedtem magam azóta. Az a baj, hogy három gyerek mellett egyszerűbb bedobni egy szendvicset, mint odafigyelni. :( De persze ez csak rajtam áll. Azt hiszem ideje váltani! Sok sikert neked, én is csatlakoznék hozzád! ;)

2014. nov. 4. 06:00

Hajrá!nekem az ikreim voltak 5 honsposak,mikor elkezdtem az updateot.ukodik és kell is fogyni,sokkal több energiad lesz.

A másik,minden ágyban dől el,én napi 2*fel órát bicoutam(szoba)...reggel 6-kor míg aludtak és 19 után mikor letettuk őket.mindent lehet,csak akarni kell!


ADDIG VAGY EGYOZHETETLEN,AMIG FE NEM ADOD!!!!!:-) :-)

A profilomban van előtte utána fotó,ha motiváció kell!:-) ;-)

Én szurkolok.a mai napig updatezunk,a férjem odáig van,azt ondja,mióta ismer nem néztem ki ilyen jól és energikusan.

Hajraaaaaaaaaaaaaaaaaa!

5. kata218 (válaszként erre: 4. - 4c3a5e5783)
2014. nov. 3. 14:15
Igen, valóban más az életem, mióta megszületett a kisfiam, és hidd el Ő a legfontosabb, és a Világ összes kincséért sem cserélnék most senkivel, de úgy gondolom, hogy a saját egészségem sem az utolsó, ha szeretnék sokáig mellette lenni, és megadni neki mindent.
2014. nov. 3. 14:08

Szülés után mindenképpen más életmódod lesz!

Sok sikert hozzá, ha lesz még erôd és energiad.

3. kata218 (válaszként erre: 2. - Finom23)
2014. nov. 3. 14:05

Norbi Update-tel már korábban sokat fogytam.

Csak a kódrendszert követtem és mozogtam mellette.

Itthon főzök, nem veszem a Norbis termékeket, és így is működik a dolog.

Te olvastad már a könyvét?

Most kereken 100 kg-ot nyomok, ami a 165 cm-emhez nagyon sok. :(

Mivel szoptatok, figyelem majd a tejmennyiség alakulását is. Nagy babát hoztam a Világra, aki a kezdetektől sokat eszik, így az anyatej mellé kap tápszeret is pótlásként.

Te mikor szültél? Én idén augusztusban. lassan 3 hónapos a kicsikénk. :)

Az Update szoptatás alatt is csinálható.

2014. nov. 3. 13:59
Szia! Én szívesen veled tartok! Mi a terved?
2014. nov. 3. 13:52

Szeretném a terhességem alatt felszedett súlyfelesleget leadni. Nem fogyókúrázni szeretnék, hanem életmódot váltani.

Ki tart velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook