Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények dr. Holba Sándorról fórum

Vélemények dr. Holba Sándorról (beszélgetős fórum)


2014. nov. 23. 14:35
Magánrendelésére jártam 9 hónapon keresztül és nem vártam tőle, hogy nem fog a szülésemen megjelenni. A doki, aki helyette volt ő nagyon rendes és kedves volt. Persze volt bennem félsz, mert nem ismertem őt. Azóta ő a dokim :) Holba doki velünk is kedves volt, amíg nem jöttek a problémák, de ahogy jelentkeztek a bajok, akkor úgy éreztem, hogy ott hagyott a kakiban. A Holba úgy tudom, hogy a Szent Imrében van csak, ezért nem értem, hogy miért a Szent Istvánban kéne szülnöd... Szülésznőd van?
3. Ági28 (válaszként erre: 2. - Holiadri)
2014. nov. 15. 17:57

Köszönöm, h megírtad! Magán betege voltál, vagy TB-n jártál hozzá? Akinél ügyeletben szültél milyen volt? Normális? Nem bánt veled bunkón, lekezelően mert nem volt orvosod? Sajnos fogalmam sincs mit csináljak? Idén sok magándokinál voltam, rengeteget fizettem. Egy kivétellel nem voltak szimpatikusak, de ő a Péterfyben dolgozik. Ott nem akarok szülni. Azért kellett több dokihoz mennem, mert volt egy durva félrediagnosztizálás, amit ki kellett vizsgáltatni és volt olyan. Aki sok pénzért elég hányavetin állt a dologhoz.

Nekem eddig Holbával nem volt bajom. Csak attól tartok, hogy az ügyeletes orvos - ha ügyeletesnél szülnék - nem lenne megbízható!?

2. Holiadri (válaszként erre: 1. - Ági28)
2014. nov. 9. 06:49
Tavaly óta jártam hozzá a magánrendelésére. Decemberben kiderült, hogy terhes vagyok és nem volt kérdéses, hogy nála szeretnék szülni. Megbeszéltük, hogy mivel a Szent Imrében szerződéses, így akkor ott fogok szülni. 38. héten nst-re kellett mennem a kórházba, mert ő szabadságon volt. Ott kiderült, hogy nekem magas a vérnyomásom, a babának meg magas volt a pulzus száma, így bent tartottak megfigyelésen. A doki egyszer jött be a kórházba, de akkor sem vizsgált meg. 1 hét alatt még csak fel sem hívott, hogy mi van velem. A szülésznőm az 1 hét kórház után viszont javasolta, hogy oda járjak vissza NST-re, mert ha valami probléma lenne újra, akkor ismét ott tartanak. Felhívtam a dokit, hogy tudjon a dolgokról és közölte, hogy egyeztessek a szülésznőmmel. Eljött a szülés ideje. Túlhordás miatt újra befeküdtem a kórházba 41+2 naposan mentem uh-ra aztán pedig a főorvos úr megvizsgált. Kiderült, hogy zavaros a magzatvizem és megindítják a szülést. Burokrepesztés, tabletta beszedés után kérdeztem a szülésznőmet, hogy a dokim mégis merre van, akkor közölték velem, hogy jaaa neked nem szóltak??? A doktor úr nem tud itt lenni.... Szóval 9 hónap után egy vadidegen dokinál 16 óra vajúdás után császármetszéssel született meg a kisfiam és a drága Holba doktor úrról azóta sem tudok semmit, de nem szívesen találkoznék vele... Remélem te nem fogsz így járni vele.
2014. nov. 2. 18:06

Sziasztok!


Hozzá járok vizsgálatokra, sztk-rendelésre. Eddig a szülésről nem beszéltünk, még messze van, csak 17 hetes vagyok. Viszont érdekel milyen orvosnak ismerik mások? Nekem eddig nem volt bajom vele. A Szent Imrében szerettem volna szülni, de ha megéri miatta átmenni a Szent Istvánba, akkor lehet mennék. Bár úgy tudom, a Szent Imre jobb állapotban van, mint az István.

Minden vélemény érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook