Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Évvégi családi pihenésre hova menjünk? fórum

Évvégi családi pihenésre hova menjünk? (tudásbázis kérdés)


10. Flóra76 (válaszként erre: 7. - Kisszundimégjólesne)
2014. nov. 3. 13:27

Wellness szállodákban a két ünnep közötti időszak, kiemeltnek minősül.....

Tudnék rengeteg helyet ajánlani neked, ahol mi megfordultunk és meg voltunk elégedve, de csak az általad írt árban....

2014. nov. 3. 12:49
Én, Balatongyörökön a Hotel Panorámát ajánlom megnézésre. Voltam már ott, jó kis hely, meg voltunk elégedve mindennel (kivéve: a wifi nem mindig működött).
8. 7a3a05277b (válaszként erre: 7. - Kisszundimégjólesne)
2014. nov. 3. 11:41
Az ünnepi időszak kiemelt áron fut mindenhol.
2014. nov. 3. 11:35
Köszi, megnéztem ezeket a kuponos, akciós oldalakat. Vannak rajta jó helyek, de szinte kivétel nélkül az ünnepi időszakokon kívüli ajánlatok vannak. Gondolom akkor teljes áron is full-on van minden.
6. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Kisszundimégjólesne)
2014. nov. 3. 11:00
Menjetek síelni, pénztárcától függően tudtok válogatni Szlovákia, Ausztria, Olaszország, Svájc lehetőségei közül, ezek mind közeli, elérhető áru célpontok.
5. mmacus (válaszként erre: 1. - Kisszundimégjólesne)
2014. nov. 2. 11:47
Én a szallasponthun foglaltam év végére nagyon jó áron, igaz, még szeptemberben.
2014. nov. 2. 11:47
Találtam egy kedvező csomagot nektek, csak írj.
2014. nov. 2. 11:42
Nézd meg a bónuszbrigádon is, hátha. :)
2014. nov. 2. 11:37
Mennyi idősek a gyerekek? Nagyon sok wellness szálloda van családosoknak. Nézz körül a maiutazás ajánlatai között. Ha veszel egy prémium klubkártyát, szerintem már az első alkalommal bejöhet az ára.
2014. nov. 2. 11:33
Sziasztok! Azt tervezzük, hogy Karácsony után az ünnepek között elmegyünk néhány napra valahova pihenni. Amiket találtam a neten így hirtelen, azok megfizethetetlenek; agyrém, 30-40ezer/fő/nap... Tud valaki valami klassz helyet, ahova érdemes lenne elmenni egy 5-tagú családnak? Szempontok: legyen ellátás, nem szeretnék ott is főzni, legyen fürdési lehetőség, wellness, ilyesmi, esetleg látnivalók a környéken, és ne kerüljön horribilis összegekbe. Nem vagyunk sznobok, nem kell, hogy 4-5*os legyen. Jó ár-érték arányban keresünk szállást. Köszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat. Külföld is szóba jöhet, valami jó kis utazási irodával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook