Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a körömgomba ellen? fórum

Mit lehet tenni a körömgomba ellen? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
4044. buberta
2014. okt. 22. 14:34
Sziasztok,én is már régóta szenvedtem körömgombától, pedig még fiatal vagyok és már az égvilágon mindent kipróbáltam: házi gyógymódok, bőrgyógyász által felírt készítmények, stb, úgy hogy rendszeresen és kitartóan csináltam! Aztán itt a fórumon olvastam, hogy valaki nagyon ajánlgatta bulok77-et és én is elmentem hozzá. Már két alkalommal voltam nála, most megyek nemsokára harmadszor és ekkora egészséges, új köröm régen volt a körmömön, mint most. A lakk pedig, amit ajánl nem reklám; mindenki nyilván azt ajánlja, amiben ő hisz, ami neki bevált. És tényleg jó! Én is tiszta szívből ajánlom mindenkinek, nagyon jól dolgozik, ami pedig az árát illeti: ha a kezdetektől hozzá mentem volna, és nem vettem volna meg mindent amit csak hallok/látok/javasolnak, körülbelül egy hétvégi utazással lennék beljebb. Köszönöm szépen :)
4043. fe80e17aca (válaszként erre: 4040. - Indah)
2014. okt. 15. 18:21

Hogyne tudnám?-hogy miről is beszélgessek a lányaimmal együtt.

-Az egyik lányom szépség szalont alakított ki a saját házában... s elvégezte a pedikűr-manikűr tanfolyamot, s az unokám pedig masszírozás terén iskolázta be magát ...


-A másik lányom az egészségügyben teljesült ki, és mindenkinek a segítségére siet..

:D

4042. fe80e17aca (válaszként erre: 4040. - Indah)
2014. okt. 15. 17:44

Olvasom ám amit írtok itt, még akkor is ha nem komplett amit megértek...

:D

4041. lencsi
2014. okt. 15. 17:31

Engem meggyőztek azok, akik jártak bulok77-nél, és alig vártam,hogy én is elmehessek hozzá:-)

Ma sor került rá, hihetetlen, milyen profi módon szabadított meg a ronda köröm résztől. Most én is kértem gél lakkot, ami után meg sem lehet mondani melyik körmöm (volt) beteg. A következő alkalommal már szabadon hagyom, és remélem 2-3 hónap múlva nyoma sem lesz ennek a csúfságnak. Már most sokkal jobban érzem magam:-)))

4040. indah (válaszként erre: 4039. - Fe80e17aca)
2014. okt. 15. 16:04

Visszaolvastam most, hogy mit írtam (rossz szokásom, hogy átolvasás nélkül elküldök bármit), és igazad van teljesen, elnézést, ha félreérthető voltam!


Azért emeltem ki a gél lakkot, mert számomra egyértelmű volt, hogy gyógypedikűrös, és hogy azt a részét megcsinálta előtte... az olajat azt szerintem már anno írtam ide, így ami még nekem új volt bulok77-nél, hogy gombás körmöt sima pedikűrös nem vállal(hatna), a gyógypedikűrösök pedig ugye általában nem géllakkoznak - így nekem ez hatalmas újdonság volt Nála, és amelett, hogy talán elűnt ez a rondaság rólam (a 3 gyógypeditől és az olajozástól) - még grátiszban egész nyáron szép volt a lábam (a géllakktól)

4039. fe80e17aca (válaszként erre: 4037. - Indah)
2014. okt. 15. 15:03

Félreérhető volt amit írtál... s többek között én is így voltam ezzel...


Bocsi..., de valahogy tudtam - már a 6. érzékemet is bevetve-, hogy nem a gél lakk volt a döntő ebben.


:)

4038. fe80e17aca (válaszként erre: 4036. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 15. 14:55

Még növöget a jó körme....olyan nehéz rábeszélnem, mindenféle jónak...


A körömkefét miért nem használja...?

4037. indah (válaszként erre: 4034. - Fe80e17aca)
2014. okt. 15. 08:24

Szia máska, lehet, hogy félreérthető voltam?!

Tehát NEM a gél lakktól gyógyult meg a körmöm... sőt, még azt sem jelenthetem ki száz százalékosan, hogy meggyógyult...

Annyit mondtam, hogy eddig 3x voltam bulok77-nél, abból 2x volt gyógypedikűr + a végén gél lakk, amitől egész nyáron úgy éreztem magam, mint egy átlagos ember, hiszen nem látszott semmi a lábamon, szép volt nagyon! Most harmadszor, mivel a papucs szezonnak vége, gél lakkot már nem kértem, csak a gyógypedit - így pedig minden nap látom, hogy tényleg nagyon nagy a változás, már-már teljesen gyógyultnak néz ki...

Persze ez nem 3 alkalomnyi csoda volt csak, hanem minden bizonnyal benne van az olaj is, aminek bulok már leírta a nevét, és amit elvileg naponta 2x kellene csöppenteni, de töredelmesen bevallom - néha kihagyom még az 1-et is...

Viszont nem kell reszelgetnem, nem esik le stb. - mint a "régebbi csodaszereknél"


Ha pedig, és hogy mire sajnáljuk a pénzt... ha a gél lakk árát nem számolnám hozzá, akkor a 3 pedi és az olaj együtt került annyiba, mint egy átlagos, patikai "csodaszer"...


Persze, mint sok minden más az életben, valószínűleg ez is van akinek működik, és van, akinek nem... Én azt tudom elmondani, ami velem történt/történik.


Köszönöm a jókívánságokat, és én is hasonló jókat kívánok Neked, Nektek!

4036. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4034. - Fe80e17aca)
2014. okt. 14. 18:36
A férjedé rendbe jött?
4035. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4032. - Bulok77)
2014. okt. 14. 18:33
Na,na kicsit visszább az agarakkal,Azt hiszed,hogy csak te ismered a higéniát? Igen sajnálom a pénzt olyan kencékre kiadni,ami egy kalap kakit sem ér.A többi meg a te magán szoc.polod...
4034. fe80e17aca (válaszként erre: 4033. - Indah)
2014. okt. 14. 13:41

Gratulálok a sikeredhez---persze, mert mindig is erről beszélünk itt---ki, így s ki úgy.


Azért azt ne feledd el, a tízen -valahány év múlva, pikkpakk meggyógyult körmöd a gél lakkal. Most ismerkedek én is ezekkel a dolgokkal...Sok sikert kívánok "ezúton" is!

4033. indah (válaszként erre: 4017. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 13. 19:33

Szia, ha megnézed, akkor nekem 2011-es regem van, nem kevés hozzászólással - bár általában csak akkor lépek be, ha valami számomra fontos dolog van, sőt, kommentelni is csak akkor szoktam :)

A lényeg, hogy nézd meg, én idén 07 hóban voltam először bulok77-nél, azóta 2x volt gél lakk (gyönyörű volt egész nyáron), teljes fertőtlenítéssel, ápolással stb. - most pedig le lett szedve a gél lakk, és pont ahogy itt írta már valaki előttem, alatta teljesen megváltozott a beteg körmöm... teljesen egészségesnek néz ki, nincsen megvastagodva stb. Most még csöppentem, utána pedig remélem, hogy a következő alkalommal már teljesen "gyógyult leszek" :)

Én is szkeptikus voltam, tizenévig küzdöttem, de bulok77 úgy néz ki, hogy megoldotta a problémámat, akkor szerinted miért ne mondhatnám el?

4032. bulok77 (válaszként erre: 4017. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 13. 19:09

Látom nagyon ráértek foglalkozni a másikkal, inkább a gombáskörmötökkel foglalkozatok!Sajnos az egyik vendégem írt ,hogy mi megy itt a fórumon!!!Sajnos két gyerek mellett nincs sok időm,főleg a negativ hozzászólókhoz!!!!!Sajnáltok pénzt álldózni,hogy a lábatok rendbe legyen!

Szégyen ,hogy bele törödtök X éve olyan !!!!

Higénia??????????

4031. lencsi (válaszként erre: 4030. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 11. 08:00
Ezt nem értem ? nem én vagyok az aki nem hisz benne...
4030. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4024. - Lencsi)
2014. okt. 10. 16:33
Ha jobban visszaolvasol bizony vannak csodálatos gyógyulások egy-két hónap alatt is...
2014. okt. 10. 15:22
Szerintem két egyforma ember nincs, kinek ez kinek az segít és van akinek egyik sem. Nekem pl már a bőrgyógyász is azt mondta törődjek bele, mert annyi mindent próbáltunk siker nélkül.
4028. kori54 (válaszként erre: 4026. - Babyface23)
2014. okt. 10. 15:19
Babyface10 ! Azóta is várom anyukád képét a csodálatos Maria Legrand krém hatásáról. Azt irtad priviben elküldöd :D
4027. lencsi (válaszként erre: 4026. - Babyface23)
2014. okt. 10. 13:53
Igazad van. Azok fröcsögnek itt, akiknek már évtizedek óta, nem múlt el, és ha valaki sikerről beszél persze, azt nem hiszik el.
2014. okt. 10. 07:14
Sziasztok! Kommenteltem máshová is, ahol az oxigénhiánnyal született gyerekekről volt szó, de már nem emlékszem milyen felhasználói néven... Nem szoktam beleszólni olyan dolgokba, amik nem érdekelnek, vagy nem tudok érdemit hozzátenni. Ehhez tudtam, találtam valamit, ami számomra bevált. Nem erről szól ez a fórum? Fontos a folyamatos tisztítás hozzáértő által és a kezelés megfelelő szerrel. Elképesztő egy-két embernek a hozzáállása, de ha már egy ember kipróbálja és segített, megérte posztolnom. Én is írhattam volna csupa negatívat azoknak, akik a teafaolajat propagálják, értelmi szint kérdése, hogy nem tettem. Az, hogy nekem semmit nem használt, még nem jelenti azt, hogy másnak nem jött be. Na megyek csöpögtetni a majdnem gyógyult körmömet, az illetékeseknek pedig további kellemes fröcsögést! :)
4025. Gery59
2014. okt. 5. 20:45
Valóban az van, hogy egy kezelést nem szabad 1, 2 héten belül abbahagyni, mert annak eredménye igen csekély, én két évig kentem teafaolajjal és mintha érezte volna a szerevezet a gyóygulást, két év után begyulladt a bőröm! Akkor abbahagytam az ecsetelést és azóta gyógyúlt a körmöm és ez már kb fél éve történt!! Szerintem ha kitartóak vagyunk, meghozza az eredményét!! Mindenkinek a neki megfelelő terápiát kell használni és valóban, az édességet kerülni kell!!!
4024. lencsi (válaszként erre: 4023. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 5. 11:52

Ezt nem is írta senki. Attól függ, mekkora a terület ami gombás, és amíg az le nem nő. Az lehet 2-3 hónaptól akár 1 évig is.

Mivel azt már mindenki tapasztalta, hogy amikor gombás a köröm, az iszonyú lassan nő, el tudom képzelni, ha megszabadulunk a beteg, elhalt körömtől, és közben naponta ápoljuk, ez a folyamat meggyorsul. Én nem szeretnék több évig nyűglődni , vagy megvárni míg nagyobb a baj. Egyébként a bőrgyógyászok is inkább ajánlják a gyógypedikűröst, mint a tablettákat.

4023. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4022. - Lencsi)
2014. okt. 5. 10:51
Nyilván igazad van,viszont gondolom te sem hiszed,hogy két hét,vagy egy hónap alatt gyógyult a köröm.
4022. lencsi
2014. okt. 5. 10:18
Nem gondolom, hogy nem őszinték, hiszen vállalják, hogy mennyi éven keresztül nem sikerül nekik kimászni ebből a borzalomból. Én csak azt nem vitatom el senkitől, hogy ha végre talál egy számára jó megoldást, az miért hazudna? Én örülök, ha valakinek sikerül, akár alternatív, akár orvosi megoldással a gyógyulás. Az biztos, hogy több hónap, nagyon kitartó, napi rendszeres kezelgetéssel sikerülhet, és a nagyon szigorúan betartani a cipő, a zokni, a manikűrös szerszámok minden alkalom utáni fertőtlenítésével. Valljuk be, ezt azért nem mindenki tartja be, mert igencsak macerás meló. Mellette az étkezésre is figyelni, mert valóban nem mindegy hogy közben zabáljuk a cukros édességeket. Ehhez bizony nagyon erős akarat és kitartás kell.
4021. 5847448901 (válaszként erre: 4020. - Lencsi)
2014. okt. 5. 10:02
lehet hogy csak őszinték :)
4020. lencsi (válaszként erre: 4017. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 4. 19:14
Mivel nem ő az első, akin segített, miért ne lehetne hihető? Gondolom, ha nem évek, évtizedek óta tartó problémája van valakinek, és nem több körmén, akkor bízom benne, van megoldás. Nekem az a hihetetlen, hogy vannak itt nevek, akik már évtizedek óta egyhelyben topognak, valamit ők is rosszul csinálnak, nem?
4019. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4018. - 5847448901)
2014. okt. 2. 16:35
tudom,ismerlek!:)
4018. 5847448901 (válaszként erre: 4017. - Ec7efbffe4)
2014. okt. 2. 15:58
4008. haverkukurudzu 2014-09-15 12:14
4017. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4016. - Babyface23)
2014. okt. 1. 14:58
Szkeptikus vagyok én nem hiszem a Bulok féle kencét,már az is gyanús,hogy sehol sem komenteltél mióta a portálon vagy,csak pont ehhez a témához,ergo olcsó reklám?!:(
2014. okt. 1. 09:56
Sziasztok! A sztorimat szeretném leírni, hátha segít... Egy cipő nyomta meg irdatlanul a két nagylábujj körmömet. Feláll a nagylábujjam, úgyhogy tényleg jó munkát végeztem a fél számmal kisebb cipővel. Bekékült, kezdett elválni a lemez a bőrtől, elfertőződött. A nyarat próbáltam volna gél lakkal kihúzni, de júliusban már nagyon gáz volt alatta. Ekkor kerestem fel Bulok77-et, akinek végtelenül hálás vagyok. Az első alkalommal júliusban leszedte a lakkot, csepegtetett valamit a körmömre amitől kb 2 percen belül omlott le az undorító körömgombától fertőzött rész. Vágott, reszelt fertőtlenített, aztán gél lakkot kaptam,de azt is egy védőrétegre tette fel, amivel pótolta a hiányzó körömrészt. Egész nyáron csoda volt a lábam és alatta fertőtlenítve. Minden nap csepegtettem. Szeptemberben visszamentem, (3. alkalom) leszedük a gél lakkot és nem hittem a szememnek. A körmöm tök normálisan néz ki, nagyon sokat nőtt, tiszta az egész. Már csak azt kell megvárni, hogy lenőjön, de teljesen vállalható. Hozzáteszem, hogy lisztes, cukros dolgokat csak elvétve eszem. És Bulok gyógypedikűrös, sebész és bőrgyógyász mellett is tanult.
4015. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4014. - Greenarrow)
2014. szept. 28. 09:34
Az előző kép jobb volt.:) Ha teheted menj el egy bőrgyógyászhoz,megvizsgálják a "gombafajtát". Valószínű,hogy ír rá valamilyen ecsetelőt,megérne,mert nincs előrehaladott állapotban.Én elmennék!:)
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook